04.11.2020, 09:53 | czytano: 4680

Kolejny dyrektor poszukiwany

Burmistrz Szczawnicy szuka nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Ogłoszony został właśnie konkurs na to stanowisko. Do tej pory pełniącym obowiązki placówki był Krzysztof Czaja – wcześniej pracownik ośrodka. Objął funkcję z początkiem roku, po tym, jak zrezygnowała z kierowania nim Alina Lelito.
Według rozpisanego przez burmistrza Grzegorza Niezgodę konkursu, nowy szef placówki ma piastować swoją funkcję, przez co najmniej pięć lat. Musi znać się on na zasadach funkcjonowania jednostek kulturalnych oraz przedstawić swój autorski program na prowadzenie placówki.
Przyszły dyrektor musi mieć doświadczenie we współpracy z grupami młodzieżowymi, artystycznymi i środowiskami twórczymi. Władzom miasta zależy też, aby Miejski Ośrodek Kultury pozyskiwał dotacje unijne na realizację różnego rodzaju projektów.

Kandydaci na stanowisko szefa szczawnickiego ośrodka mogą zgłaszać swoje kandydatury do 2 lutego.

js/
Może Cię zainteresować
komentarze
przenieść ośrodek i spokój nastanie i zgoda04.11.2020, 17:25
Jedynie w klubie sportowym Jarmuta Niezgodzie wszystko odpowiada - jest tip top . I kopacze i trener i reszta i budżet się zgadza . Zobaczymy jak długo jeszcze będzie zgoda?Coś mi tu nie gra. Tylko w tej jednostce wszystko jest ok?Może ośrodek kultury przenieść na stadion do klubu sportowego Niezgody ?
ali04.11.2020, 17:08
To nie wina dyrektorów tylko pracodawcy którym jest burmistrz niezgoda a z którym nie można po prostu pracować i tyle.
J2304.11.2020, 16:11
Zlikwidować cały ten niby MOK po co ma istnieć coś jak i tak nie wolno nic organizować.
Znowu zmiana ?04.11.2020, 11:09
Kolejna zmiana, kolejny dyrektor się nie sprawdził. Co to się dzieje w tych placówkach. To już tak upada u nas działalność w placówkach kultury. To brak kompetencji czy pomysłów. W Rabce od stuleci ta sama dyrektorka, też nic nie działa, też nie ma pomysłów ale jest i dobrze. Młodzieży się nie chce, starzy odchodzą kto bedzie kontynuatorem naszego regionu. Pada wsxystko.
gosia04.11.2020, 10:38
Burmistrz sobie żartuje i szuka na siłę kolejnego jelenia do roboty w placówce z której wszyscy uciekają. W ciągu dwóch lat zmieniło się tam aż czterech dyrektorów czy to normalne??? Co tam nie gra a na pewno coś nie tak z Niezgodą!
kopacze pod ręką i pewni jak nikt04.11.2020, 10:17
Niezgoda taki niemrawy , a tylu swoich kopaczy ma koło siebie i dobrych znajomych . Myślę ,że tych nie musi się już obawiać .
ja04.11.2020, 10:01
Po co komu dyrektor MOKu jak i tak burmistrz wszystkim kieruje i wszystko wie najlepiej, nie ważne kto i z jakim programem przyjdzie, i tak będzie musiał robić tylko to co jaśnie pan każe. Aha i jeszcze jedno bardzo ważne, burmistrz ZAWSZE musi być na pierwszym miejscu i w centrum uwagi.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl