12.02.2021, 15:56 | czytano: 4591

"Wolne media" - protest z niewielkim poparciem (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak
ZAKOPANE. Komitet Obrony Demokracji zorganizował dziś po południu na Krupówkach manifestację przeciwko "kolejnej próbie osłabienia prywatnych mediów w Polsce, a tym samym dalszego ograniczania prawa do informacji".

W spotkaniu przy oczku wodnym wzięło niewiele osób. Jeden z liderów KOD Podhale mówił o "próbach zniszczenia i przejęcia stacji nadawczych, zagarnięciach dziennikarzy, polityce reklamowej spółek skarbu państwa, ukierunkowanej na osłabienie wolnych mediów". - Władza chce nas odciąć od dostępu do prawdy - mówił prowadzący protest.

Zbierano także podpisy poparcia dla ustawy o likwidacji TVP Info.

s/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
komentarze
Wektor14.02.2021, 21:11
Do mądry i skromny.

Mógłbyś pisać jaśniej, bo jesteś niezrozumiały.
mądry i skromny14.02.2021, 19:47
Do Wektor- jak długo ja mam słuchać tego jęczenia ze polski rynek medialny jest opanowany przez media niemieckie? Weźcie pokażcie że macie j..a, kupcie parę gazet niemieckich do tego jaką telewizje i pokażcie Szwabom prawdziwą prawdę. Niech tam się biją o Wasze gazety i niech się gromadzą przed telewizorami. Co to jest że Oni mogą, a my nie?
Hannibal Lecter14.02.2021, 15:49
@smok, nie wnikaj tak o to wykształcenie, bo ktoś może zapytać o twoje,
zwłaszcza że wie, jakie masz. A grube nie jest.
Wektor14.02.2021, 13:40
W Polsce rynek medialny jest opanowany przez media zagraniczne głównie niemieckie.
Sytuacja lekko się zmieniła po przejęciu prasy lokalnej przez Orlen. Co to była za
zuchwałość, zresztą krytyka nadal trwa. NO BA:). Po co nam Polskie media jak są
niemieckie "zagraniczne". Krytyka jest wściekła, ponieważ przekaz będzie inny,
a musi być POprawnie POlityczny. GRUPA Polsko-Niemiecka, której nie można nazwać
inaczej jak zorganizowana grupa własnej adoracji, jest antypolska i zagraża Państwu
Polskiemu. Co trzeba byłoby tu napisać, żeby tę sytuację wyjaśnić ludziom
niedoinformowanym, myślę, że każdy znajdzie, co oznacza słowo DEZINFORMACJA,
gospodarcza, polityczna, wojskowa.

To dobrze, że zobaczyliśmy czarne TŁA na ekranach (TV-PC), bo zobaczyliśmy prawdziwą
twarz "wielkość" grupy mediów, które są nieprzychylne Polskiej racji stanu. WOLNOŚĆ.
Tak, bo to taka przewrotna walka o wolność mediów, to tak NAPRAWDĘ kneblowanie tych
mediów, które myślą inaczej. Bo czym jest obietnica likwidacji TVP-info jak łamaniem
konstytucji i pluralizmu w Polsce. Wybieram media, które są obiektywne (według mnie)
trzymając pilota w ręku, i oglądam, co mi się podoba. WOLNOŚĆ. Brak wyboru, po
przeprowadzonej likwidacji, to będzie TOTALITARYZM medialny. Przerabialiśmy tę sytuację
za rządów PO-PSL. A ludzie, którzy popierają likwidacje TVP-info, niech sobie wyobrażą
odwrotną sytuację, zakładam, że wyobraźni wam nie zabraknie:).
ćwok14.02.2021, 12:06
& Smok;w mieście już jest jeden taki z dużej litery Pan,czyżby kolejny? ,,superbia graditur ante lapsum"
PL13.02.2021, 20:38
@zabolało to taka sama narodowość jak premiera mijającego się często z prawdą.
Smok13.02.2021, 18:29
Uderz w stół.

Niestety, ja średnie, do tego przedsiębiorca, dobrze ustawiony, myślący - nie dyskutuję z gorszymi.
zabolało13.02.2021, 17:45
@ PL; uprzejmie cie informuje ,że tvn nie jest amerykański jest raczej żydowski bo szefem koncernu Discovery jest żyd David M. Zaslav i stąd ta miłość do Polskości i Polaków
wielka nadzieja Polski i Polaków13.02.2021, 16:16
Pięciu uczciwych tj. Gowin i jego czterech kumpli z porozumienia popiera to tałatajstwo kodomiczne i już podobno pewne ,że zasilą opozycje robiąc tym samym na złość Kaczyńskiemu i Prawicy .Gowin -V kolumna Prawicy już ostrzy kopytka , bo ma obiecane przez Czasko/./skiego stanowisko premiera technicznego w nowym rządzie , W tym momencie wszyscy stracą - nie będzie ani 300+, ani 500+, ani 13 emerytury, ani 14 emerytury , ulegnie likwidacji CBA, IPN i TVP INFO w ramach obrony "wolnych mediów".Wszystko zgodnie z zapowiedziami . Tak że wiadomo o co walczymy i co popieramy . Będzie żyło się lepiej , tak jak zapowiada KOD.
ff13.02.2021, 14:50
Patrze z politowaniem. To nie jest działanie zasługujące na jakiekolwiek poparcie.
WzPR13.02.2021, 14:45
Ala - nie chwal Zibiego, bo to zwykły mały kradziej. Zabrał cudzy tekst i udaje że sam jest autorem. Modi już to wyłapał. Sprawdziłam i faktycznie to post z fb "Razprozaka".

Bujaj się Zibi, oszuście.
ALA13.02.2021, 14:15
Zibi, to była prawdziwa przyjemność przeczytać twój komentarz. Dziękuję, szczerze. Uśmiałam się że ho,ho. Jesteś lepszy niż tik tok Nie oglądam telewizji prawie w ogóle, a do niedawna nie miałam nawet telewizora. Ale jeśli takie mają programy, to niewiele tracę.
wykształciuch13.02.2021, 13:40
@ Smok: co na tyle cie tylko stać,byłoby dobrze dla ciebie i dla otoczenia jakbyś wyciągnął słomę z walonek bo ci naciska na półkule?
PL13.02.2021, 12:27
Płatności Grupy Polsat za 2019 r. na rzecz państwa wyniosły 970 mln zł
Ile dla Polski wpłaciła TVP?
Bolą was oczy jak wraz z amerykańskim TVN pokazują kłamstwa, przekręty i nieudolność obecnej władzy.
TANGO13.02.2021, 10:01
Bolą oczy jak TVP pokazuje kłamstwa TVN i przekręty POpaprańców.Marzy się komuna za kawę i koniaczka zamieciemy brudy pod dywan?
Zibi13.02.2021, 09:43
Nie, słuchajcie, żarty żartami, ale to co się dzisiaj wydarzyło jest nieludzkie. Projekt opodatkowania reklam telewizyjnych - projektem, strajk mediów - strajkiem, ale widzowie pozbawieni dostępu do życiodajnych treści emitowanych codziennie w TVN - to bestialskie pogwałcenie konwencji genewskiej. Pisowcy i antypisowcy wzięli dziś widzów jako jeńców. Na to się zgodzić nie mogę, dlatego postanowiłem wypełnić lukę, i opisać wam jak mógłby dziś wyglądać przykładowy program TVN-u, gdyby nie zastrajkowali.

Godzina 5:45 - Telezakupy Mango. Kup prenumeratę ,,Wyborczej" na 10 lat za 49 groszy rocznie, a otrzymasz gratis pompkę do materaca i zestaw gier planszowych, ufundowanych przez Amber Gold.

Od godziny 8 - ,,Dzień Dobry TVN". Dziś Dorota Wellman zapyta zaproszonych gości (Hartmana, Urbana , Lisa i Hołdysa) w co się ubrać na basen i co sądzą o nowych śpioszkach córeczki księżnej Kate. Następnie Dorota pokaże jak przyrządza sojowego indyka na rożnie. Ależ to będzie skwierczało...!

Godzina 11:45 - ,,Ukryta prawda". Mariusz jest dobrze sytuowanym biznesmenem, zajmuje 11 miejsce na liście najbogatszych Polaków. Ma szczęśliwą rodzinę, żonę, dzieci, psa, kota, i mieszkają sobie wesoło w Zamku zbudowanym w Puszczy Noteckiej. Mariusz jest człowiekiem spełnionym, ale pewnego dnia żona dowiaduje się, że prowadzi on podwójne życie - w nocy wymyka się po cichu z zamku i prywatnym helikopterem leci do Warszawy, gdzie pracuje w Burger Kingu na nocną zmianę. Żona udaje się po poradę do cenionego psychiatry, ale on ją uspokaja i przyznaje, że sam po zamknięciu gabinetu pędzi do ,,Biedronki", gdzie ustawia towar i zamiata. To jednak nie uspokaja Wanessy, która postanawia odwiedzić męża biznesmena podczas jego pracy w Burger Kingu. Zaskoczony mąż tłumaczy kobiecie, że takie ma po prostu hobby, żona to akceptuje i na dowód zgody zamawia cheeseburgera, po czym traci przytomność, bo zapomniała, że ma alergię na żółty ser. Przyjeżdża karetka, ale niestety, kobiety nie dało się uratować. Zrozpaczony Mariusz próbuje popełnić samobójstwo wskakując do kotła, gdzie smażą się w głębokim oleju frytki, ale w ostatniej chwili zostaje odratowany.

12:50 - ,,Szpital". Na oddział intensywnej terapii trafia były prezydent Aleksander. Mówi niewyraźnie, bełkocze. Trwa narada lekarska, mająca na celu ustalenie diagnozy i metod leczenia, ale wygląda na to, że medycyna jest w tym przypadku bezsilna. Jednak następnego dnia rano Aleksander prosi o szklankę wody, po czym wstaje i wychodzi. Okazało się po prostu, że dzień wcześniej był na imieninach. Ordynator wyznał do kamery, że tego nie mogli przewidzieć. ,,Tego nie mogliśmy przewidzieć" - wyznał do kamery ordynator.

13:50. ,,Rozwód. Walka o wszystko." - Bożena i Janusz kłócą się już trzeci rok o pilota od telewizora. Ona chce oglądać ,,Fakty", jego interesują tylko ,,Wiadomości". Sporu nie udaje się załagodzić, dlatego sprawa trafia na wokandę. Rozprawa jest krótka. ,,Kto chciał oglądać Fakty?" - pyta wysoki sąd. ,,Ona" - wskazuje palcem na oskarżoną Janusz. ,,A kto chciał oglądać Wiadomości?" ,,On!" - tym razem to żona wskazuje na męża. ,,Wobec tego orzekam rozwód z winy męża" - stwierdza sędzia Tuleya i zamyka rozprawę.

Godzina 16. ,,Kuchenne rewolucje". Magda odwiedza wiejską gospodę w Bździochach, gdzie serwowana jest jedynie ogórkowa, kapuśniak i krupnik w butelkach 0.5L. Właściciel gospody narzeka na brak klientów. Magda przechodzi do rzeczy: ,,Gotowanie to sztuka. Tu potrzebny jest smak, wyczucie, wykwintny gust, nienaganne maniery, wysublimowany styl bycia, elegancja, kulturalne słownictwo... rozumiesz?" ,,Tak, pani Magdo. To co mam robić?" ,,To wypierdalaj na zaplecze i mi nie przeszkadzaj, stary obleśny grzybie, bo mi się rzygać chce jak na ciebie patrzę. Jak skończę to cię zawołam, gnoju." To mówiąc, Magda podgrzała sobie w mikrofalówce przygotowany wcześniej obiad, i wciągnęła nosem sos pieczarkowy. Na koniec sama urządziła wszystko po swojemu, sama to wszystko zjadła, sama się pochwaliła jaka jest zajebista, i zaprosiła widzów na kolejny odcinek.

Godzina 17. ,,Szkoła". Niebinarna Dżesika zapomniała dziś rano zmienić płeć, ale boi się o tym powiedzieć matce, identyfikującej się dziś jako jej wuj Stefan. Z kolei druga matka, przeżywająca kryzys tożsamości dendrofilka z wyraźnymi ciągotami ku gałęziom sosny, żyje w swoim własnym świecie i Dżesika ma wrażenie, że jej problemy nie są dla niej ważne. ,,To nieprawda, jesteś dla mnie najważniejsza!" - odparła kobieta, ale nawdychała się za dużo żywicy i Dżesika zrozumiała, że w tym stanie nie ma z nią rozmowy. Dziewczyna chciała porozmawiać o swoim problemie z pedagogiem szkolnym, ale ten miał romans z jej wujem Stefanem i starał się unikać kontaktów z dziewczyną, żeby sprawa się nie wydała. Tymczasem do klasy przyszedł nowy uczeń, Włodzimierz, ale woli żeby nazywano go Władimir. Jest nieśmiały, ale koledzy z klasy szykanowali go tylko dlatego, że miał poglądy leninowsko-marksistowskie i starał się przekonywać innych uczniów, że ,,Stalin did nothing wrong". Oburzeni rodzice domagali się interwencji pedagoga, więc następnego dnia pedagog uspokoił uczniów i wytłumaczył im, że nie mogą winić Władimira za jego poglądy, ponieważ Stalin walczył jedynie o dobro klasy robotniczej i mordowanie przedstawicieli burżuazji było usprawiedliwione wyższym dobrem dziejowym, a poza tym prawdziwy marksizm jeszcze nigdy nie został wypróbowany, a kto podniesie rękę na władzę ludową, temu władza tę rękę odrąbie. Uspokojone dzieci zaakceptowały Władimira i poszły z nim robić bolszewicką rewolucję na ulicach Warszawy. Happy end.

Godzina 19 - ,,Fakty". Dziś w programie: ,,Jak doszło do awarii Czajki, i co tamtego feralnego dnia robił specjalnie szkolony do zadań specjalnych kot prezesa PiS?" Drugi temat: ,,Polacy coraz bardziej tolerancyjni - coraz więcej rodaków akceptuje prawo środowisk LGBT do wchodzenia im na głowy." Trzeci temat: ,,Marta Lempart brutalnie wylegitymowana na ulicach Warszawy - pełzająca dyktatura nie przebiera w środkach."

A w nocy, program ,,Noc Magii." Postępowa wróżka, na antenie stacji walczącej z ciemnogrodem, odpowie na zadane przez widza pytanie: ,,Kiedy pisowcy przestaną wierzyć w gusła i zabobony". Aby odpowiedzieć na to pytanie, prowadząca program Wiedźma Astaroth Fenix postawi tarota.
---
(Mam nadzieję, że pomogłem wam przetrwać tę trudną dobę...!)

Następnym razem proszę podać autora wpisu. To jak okraść Razprozaka. Moderator.
Smok13.02.2021, 08:52
j23, czytam te twoje komentarze, kojarzę nick i za każdym razem ciśnie mi się na ręcę żeby ci coś napisać.

Ty masz wykształcenie podstawowe/zawodowe i pochodzisz z małej miejscowości, prawda?
dziadeek13.02.2021, 08:18
Czy można wyobrazić sobie sytuację, że jakiś polski koncern medialny n.p. Polsat wchodzi na rynek mediów w Niemczech, Francji, Austrii i bierze czynny udział w kampanii wyborczej n. p. na prezydenta?
I faworyzuje jakiegoś kandydata?
"Głupi wie że ma rację, mądry się zastanawia."
te reklamy świadczą o was waszych mocodawcach13.02.2021, 08:17
Widać cholerne poparcie na tych fotkach . Wstydzili byście się z takimi tekturami zamalowanymi odręcznie wyjść na ulicę Zakopanego. Tyle kasy macie , a na porządną reklamę akcji propagandowej waszych mocodawców was nie stać ? Powinniście się za nich wstydzić i bić w piersi . Wstyd do sześcianu .
POP(peł. obowiaz.pol.)13.02.2021, 06:30
Portal Podhale24 jest jedynym na Podhalu gdzie każdy może pisać bez cenzury, oczywiście w ramach regulaminu. U sąsiadów wysłałem ten sam komentarz i nie został opublikowany a to oni najgłośniej się drą o tzw. " wolnych mediach" czyli jeśli chcemy by komuna wróciła to POPierajmy to co robi KOD.
mądry i skromny13.02.2021, 05:08
Pięciu komentujących w miarę na poziomie jest za, reszta przeciw- i tu mam do Was pytanie- czy Wy chcecie rozwalić ten PIS od środka? Co chcecie osiągnąć pisząc komentarze na poziomie zlikwidowanego gimnazjum typu- co bierzesz, zmień lekarza, bierz połowę, myśl to nie boli itp. I na koniec absolutna gwiazda programu, komentujący o nicku- 888, człowieku, na miłość Boską, 30 sekund by Ci wystarczyło żeby sprawdzić że TVN nie jest niemiecki tylko należy do amerykańskiego [czyli zaprzyjaźnionego z Wami państwa] koncernu Discovery z siedzibą w Silver Spring w stanie Maryland. Chcecie komentować, krytykować - macie do tego prawo, ale róbcie to na jakimś poziomie, bo ludzie to czytają.
Gulasz Juliusz Zeżarł13.02.2021, 01:55
LICZBY MÓWIA PRAWDE
Polsat zaplacił 100 000 000 (sto milionów) CIT w 2019
TVN 35 000 000 (trzydzieści pięć milionów)
TVPis 9 000 000 (dziewięć milionów)
Dotacje państwa
Polsat 0,00 (zero)
TVN 0,00 (zero)
TVPis 2 000 000 000 (dwa miliardy czyli 2 tysiące milionów)

Więc przestańcie bredzić pisiaki, że prywatne media nie płacą podatków w Polsce, bo doi się nas (bo dotacje państwa to dotacje z podatków obywateli) na prymitywną propagandę partyjnego funkcjonariusza Kurskiego (nota bene zarabia 50 000 zł miesięcznie )
Wy macie stacje,rozgłośnie pod dzwonami13.02.2021, 00:38
No najlepiej żeby były nasze media, kościelne. Podatków nie płacą? Przecie mocie rząd a łun nie umie rządzić? Jako będzie rządził jak wy się do żadnych przepisów nie dostosowujecie. Parkujecie na chodnikach, płacić nie chcecie w parkomatach (tak robią na zachodzie?). A podatki płacicie? A miary mają litry? A wagi mają kilogramy? A samochody się wam tak palą jak na zamówienie. A elektryków macie takich że ho ho. Wymieniać dalej? Skończycie jak Ukraina. To jest pewne. Ponieważ w żadnej dziedzinie nie stosujecie się do praw i obowiązków. Do tego co wcześniej sami ustaliliście.Pa pa.
88812.02.2021, 23:52
@Grace
Wyprany przez faszystów na imynt.Boga ino w Merkel widzi i Tusku i Amber Golf i tfn ....
subito12.02.2021, 23:23
wolne media= likwidacja tvn
przypał12.02.2021, 23:05
do Grace:aj waj rabe, mocno wyprany móżdżek,krótko i na temat pusta budka?
żal serce ściska12.02.2021, 22:22
Polak każdy , jeżeli jest Polakiem i popiera polskie sprawy i polskie media , a nie obce, w tym przypadku niemieckie . . Podatki płacą wszyscy we własnych krajach , tylko nas oszukują i wywożą kasę do siebie .Nam zostają po nich jedynie zepsute powietrze , śmieci i ruiny .Dajemy się nadal filipczyć i oszukiwać.
SUBZERO HC12.02.2021, 21:36
mojastacja ha ha co bierzesz?!
j2312.02.2021, 20:55
Tu jest Polska i tutaj mają być Polskie media. Nie będzie niemiec pluł nam w twarz ni dzieci nam germanił.
Grace12.02.2021, 20:50
@ 888. szkoda z Tobą rozmawiać. Ja mowię o Polsce demokratycznej a Tuy o filmach z jakimś Kevinem część , szkoda czasu i atłasu. Nie ten pozim
paranoja12.02.2021, 20:41
wolne media? hahah dobry dowcip , powinny byc , oczywiscie ale nic niewiem aby byly
temporaomores12.02.2021, 20:15
jak widać na załączonych obrazkach w szybkim tempie wykruszają się szeregi wnuków,pociotków,ubeków,sbeków,tw,ormowców i innych utrwalaczy władzy ludowej a szkoda tak było wesoło?
alejaja12.02.2021, 20:05
wolne media są wówczas gdy są zarządzane przez Niemców,żydów,czy ruskich a bron Boże przez Polaków?
mieszkaniec12.02.2021, 19:54
Większość tych komentarzy piszą wyznawcy pis-u powtarzając banialuki zasłyszane w reżimowej TVPis. Dla Waszej wiedzy wyznawcy pis-u, wszystkie media w Polsce płacą podatki, dochody z reklam to środki dzięki którym wolne media mogą funkcjonować i tworzyć swoje programy, tylko reżimowa TVPis jest finansowana z budżetu państwa. Sprawa tak naprawdę dotyczy tego, aby wolne media zniknęły z rynku albo podporządkowały się rządowi, były tak jak TVPis jego tubą propagandową. Jeżeli już tak chcecie opodatkować dochody z reklam to opodatkujcie Google, Facebook, Amazon itd, oni nie płacą podatków w Polsce no ale tego pis-owcy nie zrobią, nie podskoczą amerykanom, wszak są ich wasalem.
mojastacja12.02.2021, 19:45
trzeba być ślepym,głuchym czy naiwnym żeby nie widzieć tego czym jest w rzeczywistości TVN,jest to tuba propagandowa lewactwa neomarksistowskiego,nienawidzą tych którzy czują,widzą inaczej niż oni wystarczy przyjrzeć się rodowodom ludzi pracujących w TVN i mamy odpowiedź, dlaczego oni tak ,,kochają" Polskość i Polaków?
tvp?Nie dziekuje!12.02.2021, 19:31
Odezwali sie znawcy z tvp info klamstwa.Walki beda robic tak jak teraz pis i gdzie o tym przeczytacie albo w jakiej tv to uslyszycie?!Napewno nie w komunistyczniej obludniej i klamliwej tvp.
88812.02.2021, 19:25
Na głupi chłopski rozum TVN jest wolny niezależny czy niemiecki????to już wolę polskie nasze TVP nawet jak jest przejęte przez PiS.Przynajmniej film jako taki normalnie oglądane a nie jakieś odgrzewanego co roku te same gnioty przerywane tysiącami reklam.trzeba mieć budyń zamiast mózgu żeby na okrągło np Kevina oglądać...zero kultury!zero historia.tylko nienawiść,aborcję,eutanazję, pedał na pedale pedałem pogania....Co do p24 to mogę pisać co myślę,jest to wolny portal, opisują równo jak jest nie ważne czy to prawica czy lewica.Ocene zostawiają czytającemu,który może wyrazić swoją opinię w komentarzach.
topokoronowirusie12.02.2021, 19:20
& Grace;radziłbym zmienić lekarza albo brać o połowę mniej,odwracasz kota ogonem,myślenie nie boli,tak wygląda ,że tobie już wszystko odcięli???
P12.02.2021, 19:20
W czasie próby nawet tylu sie nie zbierze hipokryci
Anita12.02.2021, 19:16
W Niemczech 90 procent rynku medialnego to media niemieckie. W Polsce prawie 90 procent rynku medialnego to media niemieckie, w mniejszym stopniu szwajcarskie czy z USA. To chyba wszystko wyjaśnia....
taki tam12.02.2021, 18:39
Te wasze media są tak samo wolne jak pies mojego sąsiada, 10 lat na łańcuchu.
Grace12.02.2021, 18:29
@ 888 , Poczekaj jak ci internet odłącza . Będziesz chciał wtedy protestowac, ale będzie zbyt późno, Brawo za odwage dla ludzi, którzy ogarniają swoim rozumem ile zła dzieje sie w tym kraju, jak wladza pisowska małymi kroczkami powli zakłada wam kagańce. ale gorale niby honorowi,ale za kilka groszy pozwolą się za pysk trzymać. Juz wszystko ta władza sobie zawłaszczyła TK, Sądy Policję prokurature , KRS, mają chrapke na RPO i media, po to tylko, żeby zapewnić sobie wygraną w następnych wyborach. Bo co tam jakieś niezalezne media miałyby im bruździć i oskarżąć, a dziennikarze śledczy niezależnej telewizji wykrywać przekrety i afery tej pisowskiej władzy. Tak to się im łeb ukręci i ludzie będą zmuszeni słuchać tej rzadowej szczekaczki propagandowej. Juz Orlen pod przewodnictwem Obajtka wykupił nasze dzienniki lokalne- po co ludzie mają miec swiadomość co źle się dzieje w ich małych ojczyznach- mają słuchac tego co jedynie słuszna partia PZPR PiS powie i w to wierzyć . Kropka. Jak nawet Pis przegrałby wybory to ich sady zalezjne od władzy wydadza wyrok dla nich korzystny i zostaną /.../. po to to wszystko jest. Pomyślene od samego poczatku, skrupulatnie punkt po punkcie, Ich śady, Ich prokuratura, ich policja ich Trybunał Kon stytucyjny < Krajowa rada Sądownictwa. wszystko upartyjnione. Podoba Ci się To? To już był w PRL, ale ty pewnie nie masz o tym pojęcias, Niestety , były juz czasy kiedy jedna partia z Gomułkja rzadiła tym krajem i Ci ludzie, ktopzy rteraz majhą odwage wyjśc i protestować , to świadomi obywatele i chwała im za to. Tak kiedyś było, wszystko partyjne. prasa, telewizja radio tez , a my słuchaliśmy Wolnej Europy i tęsknilismy do normalności. Dziś jak potulne barany godzicie się na odebranie wam tego, co inni wywalczxyli
Cyga12.02.2021, 18:27
Ja się podpisze pod petycja zlikwidowania niemieckich mediów
zed12.02.2021, 18:21
Góralom wystarczy to samo teraz co za czasów wojny. Piszę oczywiście nie o dutkach jak byście nie skumali.
Pepe12.02.2021, 18:14
Wolne media a gdzie mój komentarz? Wolne media..lewackie media.
mieszkaniec12.02.2021, 18:03
@gorol
To może najpierw opodatkujmy media p. Rydzyka i reżimową TVPis, a co do wolnych mediów to Twoja TVPis jest wolna ale od prawdy i myślenia.
4dzik12.02.2021, 18:00
Za te reklamy co walą bez opamiętania to zdecydowanie tak - bo chcesz coś obejrzeć a tu j..; 20 minut reklam; i znowu 10 minut filmu i ... 20 minut reklam.Film trwa normalnie 1,5 godziny a razem z tym syfem reklamowym 3 a nawet 4 godziny. Może te Telewizje powinny nam wracać za prąd ?
Grzmocilla z KODu12.02.2021, 17:24
Jakby TVN albo Trzaskowski czy Merkel kazali krzyczeć "tępić KOD!" to matołki wyszły by na ulicę z szyldami "tępić KOD!"....bodej ta bodej....tylko TVN jest najwolniejszym wolnym dyktatorem...
POP(peł. obowiaz.pol.)12.02.2021, 17:15
Wolne media ale nasze, TVP Info do likwidacji, trzeba być nieźle POP....m by wpaść na takie coś.
pytam12.02.2021, 17:11
dlaczego TVN nie podał informacji ,że w ostatnich latach miał przychód w wysokości 9,5 miliarda złotych,zysku 3,5 a zapłacił podatku aż 70 tysięcy złotych? to ma być zamach na wolność słowa ?podatki w Polsce powinni wszyscy płacić i to ma być ograniczenie prawa do informacji?
czytelnik12.02.2021, 17:01
888 to dołącz do nich a nie krytykuj. Akurat lubisz się często udzielać, zabierać głos na Podhale 24. Więc media ci są potrzebne. Mamrać po kryjomu to każdy potrafi. Idz i stań z dyktą. Nie bój się korona ci z głowy nie spadnie. Na Podhale 24 z wolnością słowa to tak 50/50.
takaprawda12.02.2021, 16:48
skoro reklamy są emitowane dla Polaków na terenie Polski to też podatki należy płacić w Polsce nie chodzi tu o wolność słowa bo każdego można krytykować gra jest o duże miliony wyprowadzane poza Polskę i stąd ten skowyt lewackich neomarksistów
Świrek12.02.2021, 16:47
Biedaki. A gdzie Julki?
pp12.02.2021, 16:44
Wolne Media! wrzeszcza ,a chca likwidowac TVPinfo !! Pamietam czasy ,kiedy bylo przesluchanie prez Komorowskiego.Trzy stacje byly na sali z Roztawionymi kamerami ,ale zadna nie transmitowala przesluchania Wtedy Rachon z Republiki na teleonie relacjonowal!!! Czyli wtedy byly wolne media!! tak? Kodomici to V kolumna na Podhalu albo ludzie nierozumni!
////12.02.2021, 16:39
Uparci to są . A głupi także / jak można popierać cudze obce media media , a nie wspierać rodzimych polskich ? jest to dowód ,że nie są to Polacy , albo ktoś im sowicie płaci , tym ***, za takie akcje . Społeczeństwo powinno wziąć solidne kije i popędzić to tałatajstwo , tam gdzie raki zimuja . Tak się kiedyś stanie , może jeszcze nie teraz , ale lada chwila .
ol12.02.2021, 16:32
Widzę,że to /.../ w 5 demonstruje.Podatek od reklam powinni płacić wszyscy.To jest zarobek dla nich,przecież nikt za darmo nie będzie pokazywał reklam.Więc o co tu chodzi,dostają zapłatę więc powinni od niej odprowadzić podatek.
Szary12.02.2021, 16:27
Szfaby zdojiły Polskę jak i całą Europę...Przegrały wojnę Światową ...no i teraz rządzą ...
wiesniak12.02.2021, 16:22
placimy 60 zeta co miesiac za polsat a abonament tvp kosztuje 30 zeta co miesiac
sebass12.02.2021, 16:21
niemieckie = wolne.. puknijcie się w czoło.. na szczęście większość ludzi widzi co się dzieje a wy robicie po raz kolejny z siebie pośmiewisko.. raz obrona konstytucji, potem wolne kobiety a zła, niedobra konstytucja, teraz to... ludzie opamiętajcie się bo się ośmieszacie!
Mieszkaniec12.02.2021, 16:14
Opodatkować ich !!! Jedyna prawdziwa i rzetelna telewizja to TVP !!! Wiwat !
Pepe12.02.2021, 16:10
Zastanawiam się, ile nienawiści musi być w tych stetryczalych lewakach, że za wszelką cenę chcą podpalić Polskę..
88812.02.2021, 16:09
To coś jeszcze istnieje?...W takim gronie to se możecie w publicznej toalecie protestować,akurat się wszyscy zmiescicie razem z transparentami,hehe.
gorol12.02.2021, 16:00
Wolne niemieckie media hahahahahahahaha .A za reklamy podatek to jak najbardziej ,
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl