17.02.2021, 17:07 | czytano: 3214

Ponad 20 tysięcy złotych z aukcji Winter Classic dla Lilianki

W niedzielę wieczorem stowarzyszenie Winter Classic zorganizowało walentynkowe spotkanie online w formie transmitowanego na żywo w mediach społecznościowych streamu.
Było to już drugie organizowane w tej formie spotkanie z Winter Classic, i choć atmosfery i klimatu spotkań podczas noworocznego meczu charytatywnego, który od lat rozgrywany był w pierwszych dniach roku w Nowym Targu nic nie zastąpi, dają choć ich namiastkę.


Wspaniali goście, którzy dopisali podobnie jak poprzednim razem i dopisywali wcześniej na meczach - zasiedli na kanapie w studio. Były rozmowy o hokeju, transferach, wspominano dawne lata. Nie zabrakło oczywiście przedstawicielek płci pięknej - tym bardziej, że audycja przypadała w dzień świętego Walentego. W zaaranżowanym w jednej z sal nowotarskiego basenu - studio gościły dziewczęta z Winter Classic oraz hokeistki z żeńskiej drużyny MMKS Podhale Nowy Targ.

Było bardzo miło i wesoło, a goście przynosili niespodzianki i kolejne przedmioty przeznaczone na aukcje, z których cały dochód przekazany zostaje na pomoc Liliance.

W trakcie transmisji kończyły się aukcje wystawione w serwisie aukcje.podhale24.pl - walka trwała tu do ostatnich minut, a rezultat to ponad 20 tysięcy złotych uzyskanych ze sprzedaży przekazanych na aukcje przedmiotów. Największą kwotę - 2500 zł - osiągnął medal Dariusza Gruszki za mistrzostwo Polski zdobyty w sezonie 2009/2010 z drużyną Szarotek. Co ciekawe, medal został odebrany przez nabywcę który od razu oddał go na kolejną licytację Winter Classic która właśnie się rozpoczyna! Tym razem aukcje potrwają do 7 marca 2021 roku, go godziny 20:30.

Poza wspomnianym wyżej medalem w serwisie aukcje.podhale24.pl Winter Classic oferuje kilkanaście zupełnie nowych przedmiotów, na licytacje - w nowych cenach wyjściowych - wróciły także te, które poprzednio nie znalazły nabywców.
Wśród ciekawostek wymienić można na pewno odbijaczkę Przemka Odrobnego, koszulkę Jarka Różańskiego czy kija z autografami KH Tauron Podhale Nowy Targ.

Dziewczyny z MMKSu podarowały trening z nimi na lodzie a właściciele "Janosikowej Osady" pobyt weekendowy dla 8 osób w malowniczo położonym Murzasichlu.

Cały czas pomóc Lilinace można tez kupując cegiełkę Winter Classic - dostępne sa one w cenach od 5 zł do 100 zł online w serwisie www.JarmarkPodhalanski.pl
wo/
Może Cię zainteresować
komentarze
K.18.02.2021, 08:42
Piękna inicjatywa.
Razem możemy więcej!
Adam Różański18.02.2021, 08:12
Szacun dla ludzi dobrej woli, dla nabywcy medalu, dla Darka Gruszki i innych darczyńców, i ukłony dla winter clasic!!!!?
brawo!!!17.02.2021, 18:30
Są pozytywni LUDZIE.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl