05.04.2021, 16:38 | czytano: 4451

Wylicytuj "ogórka" od Winter Classic!

Dziś o 18:00 rozpocznie się kolejny charytatywny stream stowarzyszenia Winter Classic. Będzie można śledzić go na kanale You Tube Winter Classic, a także na Podhale24.pl. Jest też niespodzianka!
Dokładnie o 20:30 zakończą się aukcje charytatywne Winter Classic, które trwają od kilku tygodni na stronie aukcje.podhale24.pl. To już druga edycja licytacji i już teraz osiągnięto ponad 5700 zł! Dosłownie przed chwilą na aukcje.podhale24.pl pojawiła się nowa propozycja - prawdziwy rarytas - kultowy VW T2, tzw. "ogórek" z roku 1979!
Samochód jest na chodzie i dostarczy wiele radości nowemu właścicielowi. Cena wywoławcza to 7 tysięcy złotych, a licytacja potrwa do końca kwietnia!

Auto zobaczyć można już teraz pod nowotarskim basenem, gdzie działa stoisko z gadżetami Winter Classic. Można wpaść i kupić jakiś drobiazg lub wrzucić datek do puszki. Wszystko oczywiście z zachowaniem zasad sanitarnych.


Przypominamy, że tegoroczne akcje Winter Classic poświęcone są pomocy dla małej Lilianki, która urodziła się jako wcześniak z niedotlenieniem okołoporodowym.

Cały czas można też pomóc kupując cegiełkę Winter Classic, którŸe w różnych nominałach dostępne są na www.JarmarkPodhalanski.pl


wo/ zdj. Szymon Pyzowski
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl