13.04.2021, 14:00 | czytano: 10596

Zagadka śmierci dwóch braci wciąż niewyjaśniona

Arch. Podhale24.pl
Sekcja zwłok nie dała odpowiedzi na pytanie, co było przyczyną śmierci dwóch braci, których ciała znaleziono w ubiegłym tygodniu w Szaflarach.
- Nadal nie znamy przyczyn zgonów. Zostały zlecone dodatkowe badania toksykologiczne - informuje Magdalena Gosztyła, zastępca Prokuratora Rejonowego w Nowym Targu. Pełne wyniki badań będą do miesiąca.
Od zeszłego tygodnia policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności i przyczyny śmierci 41 i 45-latka. Ich ciała znaleziono w ich własnych domach.

W środę po południu policja otrzymała informację o znalezieniu ciała mężczyzny w jednym z domów w Szaflarach. 45-letni właściciel domu został znaleziony martwy przez mieszkańców miejscowości, którzy na prośbę jego rodziny mieli sprawdzić czy wszystko u niego w porządku, gdyż od pewnego czasu nie było z nim kontaktu. Policjanci chcąc powiadomić rodzinę ustalili, że w niedalekim sąsiedztwie mieszka brat zmarłego. Drzwi od budynku były jednak zamknięte. Z uwagi na to, że od kilku dni z bratem 45-latka również nie było kontaktu, wyważono je. Po wejściu do środka, w jednym z pomieszczeń na piętrze domu policjanci znaleźli ciało 41-letniego mężczyzny, jak się później okazało brata nieżyjącego 45-latka.

Na chwilę obecną nie ma przesłanek, aby do śmierci mężczyzn przyczyniły się osoby trzecie. Policja ma kilka hipotez, które sprawdza.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
mądry i skromny13.04.2021, 21:07
Zakapowane jak należy- od razu widać- stara szkoła.
komendant MO13.04.2021, 16:20
dobrze sherlocku sprawdzimy, dzięki za info, posłużysz za świadka
szerlok baca13.04.2021, 14:53
A może na przykład wypili to samo? Jakiś trunek niewiadomego pochodzenia. Albo były jakieś "dopalacze" zakupione z jednego źródła? Na miejscu policji bym sprawdził przede wszystkim czy mieli oni ze sobą kontakt w dniu śmierci lub dzień wcześniej. Byloby logiczne, że jesli się widzieli i obaj zmarli w tym samym czasie, to przyczyna będzie ta sama.
yamakay13.04.2021, 14:41
no to zaraz bedzie prosba o pomoc ludzi tak pracuje nasza policja banda nieudacznikow
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl