24.04.2021, 17:00 | czytano: 6646

Zbiórka dla Kai

Wsparcia bardzo potrzebuje 11-letnia Kaja z Zakopanego. U dziewczynki zdiagnozowano nowotwór mózgu – glejak. Przeszła już operację, ale wymaga dalszego leczenia w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka, a w dalszej kolejności być może także w placówkach zagranicznych. Kosztowne jest samo leczenie, a także dojazdy i noclegi.
W trudnych sytuacjach życiowych potrzebujemy wsparcia bliskich, przyjaciół, sąsiadów i lokalnej społeczności. Mieszkańcy Zakopanego już wiele razy udowodnili, że są wrażliwi na potrzeby innych i potrafią działać razem, by szybko nieść niezbędną pomoc. Także miasto Zakopane wielokrotnie włączało się w różne akcje charytatywne lub samo je organizowało.
- Zachęcamy mieszkańców Zakopanego i wszystkich, którzy chcą pomóc, by włączyli się w zbiórkę prowadzoną na portalu Pomagam.pl. Jej celem jest zebranie 170 tys. zł. W ciągu trzech dni ponad tysiąc osób wpłaciło już ponad 110 tys. W tej sytuacji liczy się każda złotówka - apeluje zakopiański magistrat.

W zbiórkę włączyli się także pracownicy Urzędu Miasta Zakopane, by dołożyć także swoją cegiełkę do brakującej wciąż sumy. Aby pomóc należy wejść na stronę: https://pomagam.pl/wspieramykaje11
Źródło: UM Zakopane, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
zoska25.04.2021, 10:00
podajcie numer konta inaczej niemoge wplacic na poczcie ani w zadnym banku jak niemam karty
Wq24.04.2021, 17:40
Jestem za zbiorą tylko

W takich przypadkach wychodzi jak to pis i kościół broni i ratuje życie
Alicja24.04.2021, 17:18
Kajusia Kochanie ! Jestem pewna, że wszystko będzie w porządku i pokonasz tego przeciwnika. Jesteśmy z Tobą, ściskamy Cię mocno! Wytrwałości dla Rodziców! ?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl