06.05.2021, 09:08 | czytano: 2924

Szczawnica ma nowego skarbnika

Szczawniccy radni przegłosowali wybór nowego skarbnika. Została nim Marta Brząkała. Decyzję podjęto jednogłośnie.
Poprzedni skarbnik Grzegorz Politowicz stracił swoje stanowisko po głosowaniu na poprzedniej sesji, która odbyła się 27 kwietnia. Wniosek o odwołanie złożył burmistrz Grzegorz Niezgoda, który poinformował jedynie, że wyczerpała się już możliwość współpracy.
Na wniosek burmistrza, po jednogłośnym głosowaniu, nowym skarbnikiem została Marta Brząkała, która jest wieloletnim pracownikiem Miasta i Gminy Szczawnica. Wcześniej pracowała m.in. w Krościenku, jako główna księgowa Gminnego Centrum Kultury, a od 2008 jest zatrudniona w UMiG Szczawnica na stanowisku głównego księgowego w Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Oświaty. Aktualnie jest kierownikiem Referatu Oświaty.

W imieniu radnych gratulacje nowej skarbnik złożył przewodniczący Rady Kazimierz Zachwieja, a Marta Brząkała wyraziła nadzieję na owocną współpracę z radą i burmistrzem.

Ciekawostką jest fakt, że podwładnym nowej skarbnik będzie poprzedni skarbnik Grzegorz Politowicz.

jd/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
optymista06.05.2021, 13:22
Czyli teraz dwie głowy będą myślały jakie daniny podwyższyć a jakie dodać. UFF ale się cieszę.
Zainteresowana.06.05.2021, 11:01
Mieszkańcy, najwyższy czas rozwalić tę mafię niezgody i niedoróbek i wyrzucania pięniędzy na niedopracowane inwestycje bo budowa drogi na 1 rok i bez kanalizacji sanitarnej w terenie inwestycyjnym to skandal .
Góral z Pienin06.05.2021, 09:24
Pan Burmistzr nie widzi możliwości współpracy ze skarbnikiem , Rada Go odwołuje , a pózniej ten Pan zostaje podwładnym nowego skarbnika i może pracować dalej. Rozumiecie cóś z tego bełkotu ???????
Takie idiotyzmy mogą tylko zaistnieć w UM Sz - ca
G-bur MISTRZ bałaganu ha ha ha .
księgowy06.05.2021, 09:11
Następny Nowy Targ!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl