26.06.2021, 15:00 | czytano: 2586

Podpisanie umowy partnerskiej Kino Letnie Sopot-Zakopane

Fot. Urząd Miasta w Zakopanem
Burmistrz Zakopanego Leszek Dorula, prezydent Sopotu Jacek Karnowski i prezes Outdoor Cinema Paweł Adamski podpisali umowę partnerską o kontynuacji współpracy przy organizacji projektu „Kino Letnie Sopot-Zakopane” na kolejne dwa lata.
Już 1 lipca rusza najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce - BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane. Zakopiański Plac Niepodległości i sopockie molo już wkrótce ponownie zamienią się w wyjątkową salę kinową pod gwiazdami. Festiwal jest wyrazem pasji i zachwytu nad kinem, które zmienia świat i czyni nas lepszymi. To właśnie na tym zadaniu koncentruje się tegoroczna edycja festiwalu, który z powodzeniem dołącza do grona światowych imprez filmowych realizowanych pod hasłem #WeLoveCinema.
Wprawdzie trwająca pandemia stanęła na przeszkodzie w realizacji wspólnych projektów, które łączą miasta partnerskie Zakopane i Sopot, ale burmistrz Leszek Dorula i prezydent Jacek Karnowski optymistycznie patrzą na rozpoczynający się właśnie sezon letni i zapraszają do odwiedzenia obydwu kurortów i skorzystania z bogatej oferty na lato.

Repertuar festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane został podzielony na dni tematyczne. Szczegółowy harmonogram projekcji dostępny jest na oficjalnej stronie www.kinoletnie.pl.

Źródło: UM Zakopane, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
anonimus26.06.2021, 16:23
Kochany burmistrzu, czy Ty jesteś ślepy ? z kim Ty się zadajesz ?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl