02.07.2021, 18:02 | czytano: 3286

Ponad milion w pełni zaszczepionych Małopolan

- Już ponad milion mieszkańców województwa jest w pełni zaszczepionych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Małopolan, służb odpowiedzialnych za przygotowanie stacjonarnych punktów, weekendowych akcji szczepień oraz samorządów angażujących swoje siły w promocję, docieramy ze szczepieniami w każdy zakątek Małopolski - komentuje wojewoda małopolski Łukasz Kmita.
W przesłanym komunikacie Urząd Wojewódzki przypomina, że w najbliższy weekend ruszają kolejne plenerowe punkty szczepień, organizowane przez małopolskie samorządy.
Dla przypomnienia - "jednostki samorządu terytorialnego angażując się w akcje szczepień, mogą liczyć na jednorazowe dofinansowanie działań promujących szczepienia przeciw COVID-19. Wysokość środków zależy od liczby mieszkańców gminy - samorządy poniżej 30 tysięcy mieszkańców otrzymują 10 tysięcy złotych, a największe 40 tysięcy złotych."

W ten weekend akcja szczepień prowadzona będzie w 11 miejscach w Małopolsce - m. in, w Niedzicy.

opr.s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Janosik03.07.2021, 18:40
Zapanowało błędne przekonanie, że rządzącym na tym świecie zależy na tym aby wszyscy byli zdrowi i nie chorowali. Niech każdy sobie postawi pytanie, co by zrobił gdyby władał całym światem. Jaki świat jest, każdy widzi. Miliardy ludzi, miliardy przeciętnych konsumentów. Góry śmieci, góry nieczystości, tony toksycznych chemikaliów, wycinanie drzew, brak miejsca do życia, brak parkingów, sodomia i gomora. I żeby utrzymać ten stan rzeczy, miliarderzy i filantropi chcą to podtrzymać, kiedy śmiertelny wirus porządkuje sytuację?
Otóż wybijcie sobie z głowy przekonanie, że Wami rządzą ludzie z wyboru. Wybory w USA dobitnie pojakazały kto rządzi. Wielkie korporacje, będące własnością garstki ludzi. Wkrótce, (a może już ) cała potęga świata, armie, technologia, policja będzie na usługi najbogatszych, a politycy to tylko figuranci.
Dlaczego ta elita ma pozwolić, aby świat dalej brnął w kierunku samozagłady. Proszę sobie wygooglować które koncerny farmaceutyczne produkowały dla Hitlera chemikalia dla obozów koncentracyjnych, teraz produkują szczepionki. Nie wierzę w jakieś chipy, ale ta cała akcja szczepionkowa jest mocno podejrzana. Ludzkość pamięta dużo poważniejsze epidemie, kiedy miliony ludzi umierało i w końcu wszystko wracało do normy. Dzisiaj chcą wszystkich zaszczepić. Nikomu z Was nie zapala się czerwona lampka w głowie?
NYgirl03.07.2021, 06:19
Do Przedsiebiorca:

Popieram. Dobrze powiedziane, ale niestety spoleczenstwo lyka to co media walkuja na porzadku dziennym...
kiler03.07.2021, 04:29
Jakie fake newsy jak chyba wyraźnie producenci tych szczepionek piszą że są one warunkowo dopuszczone jako eksperyment medyczny za które producent nie bierze odpowiedzialności i przed aplikacją tego specyfiku podpisujesz zgodę że chcesz to zaaplikować dobrowolnie i na swoją odpowiedzialność oraz nie będziesz występował o odszkodowanie w razie wystąpienia skutków ubocznych więc osoby które mówią o ludziach którzy nie chcą tego wstrzykiwać "foliarze" bo tak ich nazywają, mają chyba zaburzenia postrzegania rzeczywistości i to raczej te osoby które namawiają do szczepień są foliarzami bezapelacyjnie.
Dr.Edke02.07.2021, 22:28
@oczytany
Przyjdzie czas na ciebie,dalej czytaj fake newsy.Poza tym nic ci do tego kto się zaszczepil.Zaoytaj swoich starych na ile chorób byłeś szczepiony jak na stojąco pod stół wchodziłes,filozofie...
Do przedsiębiorca02.07.2021, 20:34
Aleś tys mondry!
Przedsiębiorca02.07.2021, 19:21
Dwa koncerny Vanguard i BlackRock zarządzają akcją korony

Dwie firmy, Vanguard i BlackRock, są właścicielami całego "kompleksu" środków masowego przekazu i koncernów farmaceutycznych.

Co oznacza kompleks przemysłowy szczepionek?

Nikomu nie odpowiadają na pytania. Są agencjami regulacyjnymi. Z nikim się nie liczą. Osoby na najwyższych stanowiskach to obrotowe drzwi, tam i z powrotem, pomiędzy dyrektorami tych koncernów a szefami FDA, CDC, DHS, Centrum Dowodzenia Szczepionkami.

Kontrolują cały temat COVID-19 w mediach. Wszystko, co zostało udowodnione jako niebezpieczne, od noszenia masek przez cały dzień, przez zdystansowanie społeczne, spryskiwanie wszystkiego środkiem przeciwbakteryjnym i wycieraniem wszystkiego wybielaczem, po szczepienia za pomocą eksperymentów z mRNA, wszystko to zrobiono "w imię zdrowia publicznego".

Vanguard i BlackRock są właścicielami czterech z sześciu największych firm medialnych, które kontrolują 90 procent wiadomości w telewizji, w gazetach, na wszystkich platformach społecznościowych.

Ci potentaci są właścicielami 1600 amerykańskich firm wartych 9 bilionów dolarów i to oni informują wszystkich o "bezpieczeństwie i skuteczności" fałszywej szczepionki kowidowej.

Kiedy Hitler doszedł do władzy, jego ?prawą ręką? był konglomerat farmaceutyczny, który produkował gaz do komór gazowych, produkował szczepionki chemiczne do torturowania więźniów i produkował toksyczne farmaceutyki.

Rząd USA przekazał całą odpowiedzialność za "rozwiązanie" Covid-19 największym firmom farmaceutycznym, mające horrendalne osiągnięcia w tworzeniu produktów, które okaleczają i zabijają ludzi na całym świecie.

Nikt nie idzie do więzienia za ich produkcję, marketing lub przepisywanie zabójczych leków i wstrzykiwanie niebezpiecznych szczepionek.

Teraz chcą, abyśmy wszyscy wierzyli, że człowiek nie może przeżyć kilku lat na ziemi, jeśli nie zostanie zaszczepiony na każdego wirusa, który krąży po świecie, nawet tych stworzonych przez człowieka.

Te korporacje Big Pharma zarabiają więcej pieniędzy niż większość krajów. Johnson & Johnson (J&J) jest wart więcej niż Nowa Zelandia. W rzeczywistości J&J jest największą korporacją farmaceutyczną na świecie i próbuje zmusić świat do leczenia toksycznymi zastrzykami. W zeszłym roku zarobili 15 miliardów dolarów.

Pfizer jest wart więcej niż gigant naftowy - Kuwejt.

To są potężne koncerny, które narzucają swoją wolę rządom państw. Politycy wiedzą, że po kadencji politycznej, mogą być zatrudniani w tych koncernach na milionowych kontraktach.

To koło zamachowe skierowane przeciwko narodom, toczy się i niszczy każdego człowieka
Oczytany02.07.2021, 19:14
Oj Baranki Baranki szczepcie się żebyście mogli odwiedzić łąki za granicą
Osiol02.07.2021, 18:35
No brawo brawo taki wynik chciałbym dodać że również 1mln (jeden milion) ludzi nie zgłosił po drugą dawkę preparatu w Polsce a jest szansa że docelowo 4mln(cztery miliony) nie stawi się po drugą dawkę i to też jest sukces że zostanie dla wyznawców szczepień tak że 4mln dawek przypominających już się zwolennicy powinni na listach społecznych zapisywać wszak jakby miało braknąć......
Optymista02.07.2021, 18:20
Oj, przyjdzie dzień, że wam się dobiorą do d?py.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl