11.07.2021, 17:49 | czytano: 8542

Sieć sklepów szuka chętnych do zagrania w filmach reklamowych

zdj. ilustracyjne/ Podhale24
Ogólnopolska sieć sklepów spożywczych ogłosiła casting dla członkiń Kół Gospodyń Wiejskich do filmów reklamowych i sesji zdjęciowej ph. "Kochajmy co nasze". Potrzebny jest też ktoś do roli - bacy.
- Do filmów reklamowych (Telewizja, Internet) poszukujemy pań z Kół Gospodyń Wiejskich z regionów: Podhale i okolice oraz Podkarpacie. Do przesyłania zgłoszeń zapraszamy panie w wieku 25 - 65 lat, uśmiechnięte, energiczne. Bardzo mile widziane są panie mówiące w regionalnych gwarach i dialektach. W filmach będziemy opowiadać o przywiązaniu do regionu, lokalnych tradycjach oraz o potrawach i gotowaniu. Dobrze, żeby panie miały swoje stroje ludowe, ale nie jest to warunek konieczny - wyjaśnia reżyser obsady Michał Słomczyński.

Jego zdaniem najlepszym przykładem są panie, które wystąpiły w pierwszej edycji kampanii „Koła Gospodyń Wiejskich”:
“Kochajmy co nasze – Kaszuby” - film tutaj
oraz
“Kochajmy co nasze – Pomorze” - film tutaj.
- Dodatkowo - do jednego filmu poszukujemy bacy, najlepiej z Podhala. Pan w wieku 30 - 65 lat. Musi mieć charyzmę, poczucie humoru oraz dobrze się prezentować. Podobnie jak w przypadku Pań, dobrze, żeby miał swój strój ludowy, w którym wystąpi, ale nie jest to warunek konieczny - precyzuje reżyser.

Stawka: 7.000 zł za 2 lub 3 dni zdjęciowe (brutto na umowę o dzieło; netto na fakturę)
Konsultacje z reżyserem 17 - 18. 07. 2021 (online – zoom lub team)
Zdjęcia: od 02.08. do 08.08.2021 - przewidywane 2 lub 3 dni zdjęciowe

Swoje zgłoszenie w formie krótkiego filmu należy przesłać na adres: casting@studiokameralne.com. Film powinien mieć ok 3-4 minut.

- Panie odświętnie ubrane w swoich strojach ludowych proszone są o przedstawienie się do kamery (imię, nazwisko, wiek, województwo, nazwa i siedziba Koła Gospodyń) i opowiedzenie w kilku zdaniach o sobie. Chcielibyśmy, żeby kandydatki opowiedziały również o tym, dlaczego angażują się w działalność w Kole Gospodyń Wiejskich, co tam robią, co je interesuje. Kilka zdań o regionie, o tradycji, o strojach, o potrawach. Zależy nam na naturalnym i nieskrępowanym wywiadzie do kamery. Na opowiedzeniu z uśmiechem, ale i zaangażowaniem o swojej pasji. Jeżeli, któraś z pań zaśpiewa lub zatańczyć, to będzie to dla nas miły i cenny dodatek do wywiadu. Dla "bacy" - te same zadania - informuje Michał Słomczyński.
Materiały (video + wypełniona karta castingowa) będą przyjmowane do poniedziałku 12 lipca do godz. 18:00.

opr. s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
ol12.07.2021, 11:44
Bacą to Piotr Majerczyk,jest autentyczny ,nie musi grać i udawać aktora.
baba z WAKSMUNDA11.07.2021, 22:19
BRAWO KRAJANKI
Anna11.07.2021, 18:15
Trzy idealne kandydatki są na zdjęciu powyżej. Po co szukać dalej:)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl