31.08.2021, 15:04 | czytano: 12578

Pożegnania i powitania. Nowi dyrektorzy powołani

Fot. Starostwo Tatrzańskie
W Starostwie Powiatowym w Zakopanem odbyło się pożegnanie, odchodzącej na emeryturę Janiny Spisak, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zakopanem. Jednocześnie pełnienie obowiązków dyrektora placówki powierzono Małgorzacie Bukowskiej. Akty powołania otrzymali też dyrektorzy szkół.
Podczas posiedzenia zarządu złożyła ślubowanie oraz otrzymała akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego Marzena Pomian-Rabiasz, nauczyciel - instruktor w Tatrzańskim Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” w Zakopanem.
Za zaangażowanie w pracę diagnostyczno–terapeutyczną Zarząd Powiatu Tatrzańskiego uhonorował Ewę Korn, psychologa w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Zakopanem nagrodą finansową, którą wręczył jej wicestarosta Władysław Filar.

Następnie, w związku z nagrodą jubileuszową, gratulacje i życzenia od starosty i zarządu otrzymała Małgorzata Mierczak, dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych im. W. Matlakowskiego w Zakopanem.

W wyniku postępowań konkursowych, na kolejną 5-letnią kadencję wyłoniono nowych dyrektorów szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Tatrzański. Zostali nimi dotychczasowi dyrektorzy:

Anna Janas – dyrektor Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Zakopanem,
Dorota Sztokfisz – dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych „Pałac Tatrzański” w Kościelisku,
Krzysztof Jędrzejowski – dyrektor Tatrzańskiego Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” w Zakopanem,
Zdzisław Króżel – dyrektor Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych im. W. Zamoyskiego w Zakopanem.

Źródło: Starostwo Tatrzańskie, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl