04.09.2021, 19:10 | czytano: 5820

Ostatnie przygotowania do jutrzejszego turnieju w Parku Miejskim w Nowym Targu (video)

Trwają ostatnie przygotowania do jutrzejszego turnieju piłki siatkowej Winter Classic. Jest już boisko wysypane grubą warstwą żółtego piachu, jest trybuna dla kibiców, montowane są już siatki i linie.
- To już będzie piąta edycja naszego turnieju. Pojawią się zawodnicy z poprzednich lat, czyli zapowiada się zawzięta rywalizacja. Już na dzisiaj mamy zgłoszone ponad 16 drużyn. Zawodnicy zagrają w systemie "brazylijskim", osobno panie i panowie - mówił nam kilka dni temu Maciej Leski z Winter Classic.


- Jak zawsze staramy się, by nasze imprezy miały charakter sportowy jak i charytatywny. W tym roku opieką obejmiemy 11-letnią Kaję Mrugacz. Dziewczynka jest po ciężkiej i na szczęście udanej operacji glejaka mózgu. Zbieramy pieniądze na jej dalsze leczenie i rehabilitację. Przy okazji każdego wydarzenia chcemy również integrować różne środowiska czego przykładem jest min wieloletnia współpraca z NKK. W tym roku zaprosiliśmy stowarzyszenie Duża Rodzin Trzy Plus. Będą mieć swoje stoisko w Parku Miejskim, przygotują strefę aktywności dla dorosłych i dla dzieci. To nie wszystko. Zaprosiliśmy także zawodników z Podhale Dart Team, którzy chcą również wesprzeć naszą inicjatywę. Zostanie rozegrany turniej, do udziału w którym zapraszamy wszystkich miłośników darta. Będzie okazja by zmierzyć się z najlepszymi - zachęca.

Dodatkową atrakcją imprezy będą goście Winter Classic - najlepsi polscy pięściarze. Spotkać będzie można Kamila Szeremeta, Krzysztofa Główkę Głowackiego oraz Krzysztofa Diablo Włodarczyka.

Początek imprezy jutro o 9:00.
Może Cię zainteresować
komentarze
Ola05.09.2021, 02:17
SUPER!!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl