10.09.2021, 10:20 | czytano: 1404

Nowy Targ szuka dofinansowania na miejskie inwestycje

zdj. Podhale24
NOWY TARG. - Złożono wnioski o dofinansowanie zadań inwestycyjnych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg dla realizacji rozbudowy ul. Parkowej i remont ul. Zacisze - wymienia burmistrz Grzegorz Watycha
Jak już informowaliśmy, złożone zostały też wnioski o dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Tu starania o finanse dotyczą przebudowy systemu drogowego wraz z infrastrukturą (wod-kan, k. deszczowa, oświetlenie) na terenie całego miasta, budowę kanalizacji deszczowej na ul. Willowej oraz ul. Grel, a także budowę sieci ciepłowniczej od Ciepłowni Geotermalnej w Szaflarach do kotłowni przy ul. Szaflarskiej w Nowym Targu oraz rozbudowa sieci w centrum miasta.
- Miasto otrzymało środki finansowe na realizację zadania inwestycyjnego pn. Budowa asfaltowego toru rowerowego - PUMPTRACK. Dofinansowanie w wysokości 124 660 zł. zostało przyznane w ramach programu Małopolska infrastruktura rekreacyjno-portowa - dodaje burmistrz.

Według stanu na dzień 06 września br. zostało złożonych 26 wniosków o refundację wydatku za wykonany przyłącz gazowy na kwotę blisko 61 tys. zł.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
mieszkaniec osiedla10.09.2021, 22:08
Kiedy ulica Podhalańska i pl. Evry stan tego placu i ulicy to wstyd miasta przed Francuzami i turystami
Podatnik10.09.2021, 14:49
To co się dzieje na Małym Kowańcu, to powinien l prokurator wkroczyć. Ziobro !!!! Gdzie jesteś?!!!!!

Ziobro!!!!! Gdzie jesteś!!!!!!
NT10.09.2021, 12:09
Miejska inwestycja jest droga do prywatnej inwestycji wrota gorc! ?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl