13.09.2021, 20:55 | czytano: 6932

Walka życia Łukasza Brzeskiego (video)

Już tylko godziny dzielą Łukasza Brzeskiego z Poronina od walki o kontrakt z UFC. Razem z trenerami Wojciechem Hołym i Kamilem Zawarskim jest już w Las Vegas, gdzie w nocy z wtorku na środę skrzyżuje rękawice z Dylanem Potterem.
Walka została zaplanowana jako trzecia podczas gali, która rozpocznie się o 2 w nocy czasu polskiego. W Nowym Targu w restauracji Dziki Byk organizowana jest strefa kibica.
- Otwieramy o północy - zaprasza manager lokalu. Będzie bezpośrednia transmisja z Las Vegas na dużym ekranie, pokażemy wszystkie walki, ale najważniejsza dla nas walka wieczoru to pojedynek Łukasza Brzeskiego z Dynalem Potterem. Wszyscy trzymamy za niego kciuki i mamy nadzieję, że będziemy mieli jutro powód do świętowania!

Ekipa z Podhala zameldowała się wczoraj w hotelu. Dziś odbyło się oficjalne ważenie, podczas którego Brzeski i Potter stanęli oko w oko. Nastroje są pozytywne, a nasz podhalański fighter zachęca do kibicowania i pozdrawia Czytelników podhale24.pl prosto ze słonecznego Las Vegas.

wo/ mat. prasowe
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Do KSW14.09.2021, 14:55
Walka z wtorku na środę w nocy.
KSW14.09.2021, 09:55
I jaki jest wynik walki? Ktoś coś?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl