15.09.2021, 12:36 | czytano: 23839

Tragiczne skutki bijatyki na wieczorze kawalerskim

Jak poinformowali krewni, zmarł 25-letni Mateusz, jeden z uczestników bójki na wieczorze kawalerskim w Zakopanem. Trwa zbiórka na pomoc finansową dla jego żony i dzieci.
W nocy z soboty na niedzielę przy ul. Kościuszki wywiązała się bijatyka, w wyniku której 25-latek najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę stracił przytomność. Napastnicy uciekli, a młody mężczyzna został zabrany do szpitala.
"Po długiej walce ratownicy zabrali go do szpitala, gdzie tam walczył o życie w bardzo ciężkim stanie, będąc w śpiączce. Niestety dzisiejszego poranka siostra dzwoniąc do szpitala z pytaniem o stan małżonka została poinformowana, że mózg całkowicie obumarł przez bardzo długi czas niedotlenienia mózgu. Mój szwagier zostawił swoją 25-letnią żonę i osierocił swoją 3-letnią córeczkę" - poinformował szwagier 25-latka.

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na pomoc oraz dalsze utrzymanie rodziny przez jego żonę i dziecko, które jest w drodze. Więcej: TUTAJ.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Pati17.09.2021, 11:22
Tak to jest jak zamiast włączyć bieg ucieczki włącza bieg bohatera honor obronił.Teraz będą szukać latami sprawców a rodzina będzie rozpaczała. Zamiast to szelmostwo wyłapać i dobry wpier... spuścić pałami to tylko policję się krytykuje za ich postępowanie. Albo że za sroga albo że nic nie robi. Ludzie obudźcie się zaczyna się złoty czas przestępczości. Bo wy wszyscy bierzecie udział w tym przymykając oko nawet na najmniejsze wykroczenia. Widzisz zbirów to dzwoń po policję by ich wylegitymowano a nie siedź jak plotkara za firanką.
klio16.09.2021, 13:09
A może tak restauracje powinny się postarać o dobry monitoring skoro zarabiają na klientach.
czytelnik16.09.2021, 07:55
Powinien być posterunek policji, przynajmniej jego oddział gdzies na Krupówkach w centralnym miejscu!!!! Policja ma tam dużo pracy jak widać... Powinno być to natychmiastowe i bezdyskusyjne. Wiadomo czynsze - ale może poczta wydzierżawiłaby kawałek biura dla policji albo jakaś inna intsytucja?

Okropna tragedia co się wydarzyło. Jest teraz taka refleksja w jakim świecie my zyejmy gdzie mandaty za brak maseczki są najważniejsze? Gdzie w lockdownie spisuje się dzieci na otwartym lodowisku? Gdzie sprawdza kto wynająl kwaterę, restaurację a kto nie? Czy nie żyjemy w czasach absurdów. Policja przede wszystkim powinna zając się bandziorami. Wiem, że się nimi zajmuje i mają bardzo ciężką pracę ale niech wiedzą ich podwładni, że to priorytet!

Jest to smutne i tragiczne w jakich czasach żyjemy....
zły15.09.2021, 21:07
Odczepcie się od policji(macie swojego anioła stróża do niego pretensje),nie sklonuja się.Kiedyś na wieczór kawalerski,panieński mieli wstęp tylko kawalerowie,panny zakaz wstępu mężatkom,żonatym.Osierocił córkę,żona młoda,wdowa.Przykre bardzo.... .
117km15.09.2021, 18:30
Napewno czatuja za sklepem i zeby stowke dac za piwo to im najleoiej wychodzi.
miejscowy15.09.2021, 18:22
Dlaczego wszyscy myślą , że jak jest monitoring to sprawa rozwiązana. Niestety jakość monitoringu bywa bardzo słaba , część kamer to atrapy lub bez funkcji nagrywania. Nawet jak na monitoringu widać osobę, która jest nam totalnie nieznana, gdzieś z głębi polski lub nawet mieszkająca poza granicami to kto mam tą osobę rozpoznać ?
avivat15.09.2021, 14:45
~do Mieszko
Policja od początku sprawdza monitoring, tylko tak jakoś bezskutecznie.
XXX15.09.2021, 13:58
Policja powinna naprawde pracowac przeciez my ich utrzuymujemy za nasze podatki
Mieszko15.09.2021, 12:56
gdzie policja i monitoring???
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl