20.09.2021, 20:20 | czytano: 5774

Gminy otrzymają pieniądze na poprawę gospodarki wodno-ściekowej

zdj. UMWM
NOWY TARG. Marszałek Witold Kozłowski podczas spotkań w agendzie zamiejscowej Urzędu Marszałkowskiego w Nowym Targu, wręczył symboliczne czeki samorządowcom, jako dofinansowanie na inwestycje związane z gospodarką wodno-ściekowa wynosi 23,5 mld zł.
Otrzymali je samorządowcy z gmin: Bobowa, Lipinki, Szaflary, Mucharz, Kamienica oraz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna na realizację zadania w ramach projektu „Gospodarka wodno-ściekowa”. - Rozszerzyliśmy podstawową listę zadań o kolejnych 18 projektów, a co za tym idzie o kwotę 23,5 mld złotych. Dzięki temu wszystkie wnioski z listy rankingowej otrzymały dofinansowanie - wyjaśnił marszałek.
Kolejny nabór na operacje typu „Gospodarka wodno-ściekowa” planowany jest w listopadzie 2021 roku.

UMWM, opr.s/
Może Cię zainteresować
komentarze
trzeźwo myślący21.09.2021, 14:39
do political fiction:
zgadza się, jeszcze nowym ładem zarżnąć przedsiębiorczość i klasę średnią i hulaj dusza. Oczywiście w imię sprawiedliwości społecznej...
Osobiście21.09.2021, 13:20
No to Panie Wójcie kiedy ta kanalizacja w Banskiej Niżna na ul. Topory powstanie?
Paluchowa znowu21.09.2021, 11:27
firmuje rozdawnictwo naszych podatków jako pisowskich i bezczelne kupowanie elektoratu - tej Pani dziękujemy
wajdelota21.09.2021, 10:09
Jakże aktualne...

"Wojna polsko-polska ujawniła wewnętrzne bankructwo państwa polskiego. W ciągu 30 lat demokracji Polska utraciła większość swoich regionów przemysłowych i ośrodków kulturalnych. Warszawa skompromitowała się jako stolica Polski. Rząd polski upadł moralnie i nie przejawia żadnych oznak przyzwoitości. Oznacza to, iż państwo polskie i jego rząd faktycznie przestały istnieć. Wskutek tego traktaty zawarte między Federacją Rosyjską a Polską utraciły swą moc. Pozostawiona sobie samej i pozbawiona kierownictwa, Polska stała się wygodnym polem działania dla wszelkich poczynań i prób zaskoczenia, mogących zagrozić Federacji Rosyjskiej. Dlatego też rząd rosyjski, który zachowywał dotąd neutralność, nie może pozostać dłużej neutralnym w obliczu tych faktów.

Rząd rosyjski nie może również pozostać obojętnym w chwili, gdy bracia tej samej krwi, Ukraińcy i Białorusini, zamieszkujący na terytorium Polski i pozostawieni swemu losowi, znajdują się bez żadnej obrony.

Biorąc pod uwagę tę sytuację, rząd rosyjski wydał rozkazy naczelnemu dowództwu Armii Rosyjskiej, aby jej oddziały przekroczyły granicę i wzięły pod obronę życie i mienie ludności zachodniej Ukrainy i zachodniej Białorusi.

Rząd radziecki zamierza jednocześnie podjąć wszelkie wysiłki, aby uwolnić lud polski od nieszczęsnej wojny, w którą wpędzili go nierozsądni przywódcy i dać mu możliwość egzystencji w warunkach pokojowych.

Podpisano: Siergiej Wiktorowicz Ławrow."
?21.09.2021, 08:41
Rada dla zazdrośników: startować w wyborach, może uda się dojść do stanowiska posła, senatora a może lepiej?
political fiction21.09.2021, 07:44
Cała prawda o socjalizmie PiSu. Model gierkowsko-kaczyński. Wpierw trzeba orżnąć samorząd ograniczając jego niezależność, mnożąc podatki i zobowiązania, by zaraz pokazywać światu jaki to dobry wujek rękami swoich partyjnych notabli rozdawać zabrane wcześniej pieniądze. Tak oto kształtuje się polski ład w oparciu o marksistowską sprawiedliwość społeczną i bałamutną ideologię uzależnienia wszystkiego i wszystkich od jedynie słusznej linii partii. Bony, talony, medale... spółeczki państwowe, programy bez pokrycia, baloniki i konfetti. Trwaj chwilo, jesteś piękna.
I20.09.2021, 22:27
Ania jak zawsze jest tam gdzie fotoreporterzy a w sejmie nie ma komu siedzieć tylko pieniążki się zgarnia za diety
Wektor20.09.2021, 22:08
Pani Ania załatwia, to STOI, inne nieroby nie mogą, to LEŻĄ :).
z tąd20.09.2021, 21:02
@Ciekawski.Cosik robi(?) .Na szczęście w portkach chodzi.
komentarz do zdjęcia20.09.2021, 20:52
Ma się rozumieć-Marszałek przekazuje Wójtowi,który jest gospodarzem gminy czek na inwestycje.Nie rozumiem co robią pozostałe osoby,które nie
są inwestorami i nie mają nic wspólnego z gminą.
Ciekawski20.09.2021, 20:43
A figurantka Paluchowa jak zwykle na swoim miejscu...czyli gdzie diabeł nie może tam Anie wyśle...Tu stoi prężnie z tymi obludnikami A z sali sejmowej jak tylko nie Pisowcy mówią to wychodzi podczas obrad a ma za to płacone z naszych podatków...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl