08.10.2021, 12:31 | czytano: 3293

Zmiana organizacji ruchu przy ul. Krakowskiej

NOWY TARG. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w związku z zatwierdzoną zmianą organizacji ruchu, od poniedziałku 11 października -zostanie wyłączony jeden pas ruchu w ciągu ul. Krakowskiej (zakopianka), na odcinku około 350 m. w kierunku Zakopanego.
- Utrudnienia te, podyktowane są rozpoczynającymi się dostawami materiałów ponadgabarytowych na ustrój nośny wiaduktu drogowego - docelowo: węzeł Nowy Targ Południe - a także koniecznością zapewnienia miejsca rozładunku pojazdów - precyzuje Monika Skrzydlewka z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Czasowa organizacja ruchu jest przewidziana w ten sposób, aby współgrała z organizacją, która jest już wprowadzona na potrzeby przebudowy ul. Krakowskiej w ramach robót drogowych.

Ten etap organizacji ruchu potrwa do końca października br.

Kolejny etap, związany z pracami związanymi z wykonaniem podpór pod wiadukty drogowe rozpocznie się 1 listopada br. i potrwa do końca maja 2022 r.

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Barbara09.10.2021, 07:32
To na niwie będzie chyba za stacją
zakopianka08.10.2021, 23:04
Robią ,super,będą chwilowe utrudnienia.Na pewno będzie lepiej niż teraz OK.Ale będzie złośliwych komentarzy na ten temat od malkontentów, takich którym w domu podają zupę... e..za mało słona.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl