23.10.2021, 15:26 | czytano: 7021

Nagrody dla nauczycieli, dyrektorów i konserwatorów szkół. Wyróżnieni w jednym szeregu

Fot. Gmina Poronin, Facebook
GMINA PORONIN. Nauczyciele i dyrektorzy, którzy pracują w szkołach w gminie Poronin, otrzymali nagrody wójta. Docenieni zostali też pracownicy techniczni z dwóch placówek – z Murzasichla i Małego Cichego.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na sesji rady gminy. - Mamy za sobą bardzo trudny rok, jeśli chodzi o szkoły. Był to czas pandemii i niesatysfakcjonujących wyników na egzaminach wewnętrznych. Pracujemy nad tym, aby wyniki poprawić. Był to też rok reorganizacji i remontów w szkołach - podsumowała Anita Żegleń, wójt gminy Poronin. Doceniła pracę nauczycieli, dyrektorów i wicedyrektorów oraz wręczyła im nagrody. Przyznawane są one z okazji Święta Edukacji Narodowej. - Sprawnie zarządzacie szkołami. Bardzo dobrze poradziliście dobie w czasie pandemii - mówiła do wyróżnionych nagrodą.
Nagrodę wójta otrzymali: Zofia Chowaniec - dyrektor szkoły w Poroninie, Monika Tomaszewska - dyrektor szkoły w Murzasichlu, Dorota Tokarczyk - dyrektor przedszkola w Poroninie, Piotr Malinowski - dyrektor szkoły w Zębie, Marcin Dyląg - dyrektor szkoły w Słodyczkach, Bronisław Chowaniec-Lejczyk - dyrektor szkoły w Suchem.

Nagrodę jubileuszową z okazji 25-lecia pracy zawodowej odebrała Bogumiła Tyrała - nowa dyrektor szkoły w Stasikówce.

Kolejne nagrody wójta powędrowały do Beaty Budz - wicedyrektor szkoły w Murzasichlu, Iwony Stokłosy - wicedyrektor szkoły w Nowem Bystrem, oraz do nauczycieli: Danuty Pałki, Gabrieli Kułach i Rafała Łukaszczyka.

Docenieni zostali też konserwatorzy dwóch szkół - Jan Galica, który pracuje w szkole na Słodyczkach i Andrzej Skupień ze szkoły w Murzasichlu. Filia na Słodyczkach była remontowana, natomiast szkoła z Murzasichla została przeniesiona do Małego Cichego. - Często ich praca jest niezauważalna. A pomoc panów jest nieoceniona. Każdy wójt i dyrektor życzyłby sobie takiego konserwatora - mówiła Anita Żegleń. Pracownicy otrzymali dyplom „złotej rączki” i nagrody rzeczowe. Wójt podkreśliła, że traktują szkoły, jak swój drugi dom i z wielkim zaangażowaniem wykonują swoją pracę.

ag/
Może Cię zainteresować
komentarze
KOMUNA WRACA w gorszym wydaniu!!!24.10.2021, 11:32
TE MASKI TO SE NAŁUŻCIE JESZCZE NA OCZY - WY I TAK NIE MYŚLICIE
Najlepiej z publicznych pieniędzy !!! A może wójt sama ze swojej kieszenie zafunduje nagrody ?! Bo ja np nie widzę podstaw do jakichkolwiek nagród- No chyba tylko "ŚLEPE BEZMYŚLNE POSŁUSZEŃSTWO" !!!

Świat zmierza ku zagładzie, a PIS wiernie wypełnia zalecenia światowych masonów, czy nasi włodarze lokalni, zaczną w końcu myśleć, czy nasi włodarze zaczną używać w końcu mózgu, czy ich zdolność ogranicza się tylko do 'ŚLEPEGO BEZMYŚLNEGO" wykonywania wszelkich idiotyzmów, teraz za judaszowe srebrniki jutro za miskę ryżu?!

KOMUNA WRACA !!!! To będzie wersja o wiele gorsza, od tego co już przeżyliśmy!!!

ALBO
LUDZIE ZACZNĄ MYŚLEĆ,
ALBO
WSZYSCY MARNIE ZGINIEMY
stasek23.10.2021, 21:46
Mogli byście się tyłem obrócić do zdjęcia w tych maseczkach panikarze. Wcho is kto? Mozek bym rozpoznoł.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl