13.12.2021, 11:09 | czytano: 4563

Gmina buduje lodowisko

Fot. Jakub Jamróz / Facebook
Za budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Niedzicy powstaje gminne lodowisko.
- Boisko za GOK-iem w Niedzicy przy budowie zostało wyposażone w ruraż pod nawierzchnią. Teraz w drugim etapie montowany jest agregat chłodniczy i bandy. Zakupiona została również rolba do utrzymania tafli. Inwestycja realizowana jest dzięki środkom z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych - informował tuż przed weekendem wójt gminy Łapsze Niżne Jakub Jamróz.
Lodowisko będzie mieć wymiary 15x30m. Koszt prac to prawie pół miliona złotych.

W ramach projektu zakupionych zostało również 100 par łyżew z myślą o możliwości wypożyczania.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
a jak...18.12.2021, 10:04
Miecio ! Co prawda to prawa ale co zrobić tak wyglądają rządy wójta rady i całej tej Łapszańskiej watahy ! Faktycznie za co się zabiorą to wiadomo w co się to obraca ! Widać zagospodarowanie w tle lodowiska to jest pomysł na rozwój turystyki ?
Miecio17.12.2021, 09:10
Jak ktoś coś załatwi to się dzieje w Gminie, a jak sie za to zabiera Wójt.....to same porażki.....
obserwator14.12.2021, 10:25
Czegoś tutaj nie rozumie trzymamy się faktów ! Poprzedni wójt postarał się i wyremontował GOK ,zrobił stałe ładne ogrodzenie i w jakimś tam sposób zagospodarował teren . Jest też wybudowana ta pseudo scena na której tak chętnie wójcina tańczy ! Stowarzyszenie BACÓW wybudowało bacówki... gminę to nic nie kosztowało .Boisko powstało przy pomocy LGD Spisz Podhale i też gmina kasę otrzymała. To prawda sprawa wlecze się kilka lat i to wstyd ! Powstała jeszcze siłownia ale to w każdej miejscowości .Przepraszam ale szopkę nie robią spisoki tylko ta biedna wcina ze swoją uczoną ekipą !!!! Jeśli się mylę to przepraszam widać coś przeoczyłem ?
Robicie szopkę spisoki13.12.2021, 21:20
Szkoda ze nie dodał wojcina fakt iż sprawa ta się wlecze kilka lat i aż wstyd ze poplecznicy już kilka lat temu chwalili się tym co jest w trakcie realizacji dopiero teraz
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl