01.01.2022, 16:41 | czytano: 3271

Są już kalendarze Podhale24.pl. W tym roku wspieramy Chatkę

Podobnie jak rok temu, tak i tym razem postanowiliśmy zaprosić do stworzenia wspólnego kalendarza jedną z podhalańskich organizacji charytatywnych. W ubiegłym roku było to stowarzyszenie Winter Classic, tym razem nasz kalendarz poświęcony jest Fundacji dla Chatki z Nowego Targu.
Fundacja dla Chatki wspiera nowotarskie koło Polskiego Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, które prowadzi Środowiskowy Dom Samopomocy, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy, Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju oraz Szkołę Przysposabiającą do Pracy.
W ubiegłym roku Chatka obchodziła swoje 30. urodziny, a jesienią tego roku zyskała nowe pomieszczenia dla swoich placówek. W pomieszczeniach po dawnych warsztatach wynajętych od Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, po gruntownym remoncie, znalazły miejsce grupy edukacyjne Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego oraz uczniowie nowo uruchomionej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy.

Każdy kto chciałby wspomóc Fundację dla Chatki w trudnych czasach rosnących cen funkcjonowania, może to zrobić przekazując 1% podatku. Należy podać numer KRS: 0000072049

Dla naszych Czytelników mamy 10 kalendarzy - otrzyma je dziesięć pierwszych osób, które na maila konkursy@podhale24.pl wyślą nam wiadomość wpisując w temacie: Fundacja dla Chatki, a w treści swoje imię i numer telefonu kontaktowego. Kto pierwszy ten lepszy!

red/
Może Cię zainteresować
komentarze
Pio.01.01.2022, 18:56
Przydałoby się jeszcze jakiś namiar dać gdzie kupić.
monia01.01.2022, 18:25
Fajnie, ale kalendarze powinny być dostępne już w listopadzie. Teraz, to już większość sobie kupiła gdzie indziej.
Ksiądz01.01.2022, 17:25
Ja przekażę całą kasę z kolędy wiec proszę dawać więcej bo jest inflacja
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl