24.01.2022, 12:03 | czytano: 5389

Burmistrz zaprosił Soykę

Burmistrz Leszek Świder. Fot. Piotr Kuczaj
Po raz pierwszy burmistrz Rabki-Zdroju organizuje raut dla współpracowników i osób wspierających miasto. Spotkanie tylko dla zaproszonych gości odbędzie się 30 stycznia w Teatrze Lalek "Rabcio".
- Celem tego spotkania jest podziękowanie tym wszystkim osobom, które wspierają nasze miasto. Dlatego poprosiłem nasze jednostki organizacyjne, dyrektorów szkół, miejskich spółek, aby wskazały takie osoby, które robią coś dla naszego miasta, żeby ich zaprosić i podziękować im za to - mówi Leszek Świder, jako przykład podając Nowy Targ, w którym coroczny raut jest wieloletnią tradycją burmistrza miasta, a od kilku lat podobne, noworoczne spotkania organizuje również Starosta Nowotarski.
Gwiazdą spotkania ma być ceniony artysta Stanisław Soyka, który da koncert.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Twardoń26.01.2022, 15:45
Bzdury piszecie Szanowni Państwo, to żadne elity.Burmistrz sam oznajmił czarno na białym, że poprosił jednostki organizacyjne, dyrektorów szkół i miejskich spółek, aby wskazały takie osoby.Zatem oprócz osób kręcących się przy administracji oraz radnych i osób im bliskich, kolega dyrektor, przekaże informacje koledze dyrektorowi, a kolega dyrektor, swojemu koledze, kolega natomiast koledze, a kolega żonie, żona kochankowi,kochanek koleżance, koleżanka mężowi, mąż przyjaciółce, przyjaciółka przyjaciółce, przyjaciółka przyjaciółki kuzynowi, kuzyn bratu, a brat siostrze...I tak cała sala zapełni się osobami wspierającymi miasto.Jakie tam elity?
do Takitam26.01.2022, 11:33
O jakim Ty kluczu mówisz! Przeciesz dokładnie wiadomo kto będzie na tej imprezie, osoby wypinające pierś do odznaczeń i zdjęć od wielu lat się nie zmieniają. Powiem dosadniej, do tej elyty nikt inny nie ma prawa wejść..
Mieszkaniec26.01.2022, 08:28
To jakies jaja ! wszystko podnosi ateraz za to se imprezki bedzie robił .Płacimy tyle za smieci a nie ma zbiórki odpadów wielogabarytowych trzeba sobie samemu na swój koszt wywieść . Poprostu Dramat !!!
Kpina24.01.2022, 23:41
To jakaś kpina z mieszkańców. W Rabce wszystko się waki. Syf brud i ubustwo i jeszcze ktoś będzie za to nagrodzony.
epo24.01.2022, 19:29
Panie Burmistrzu najbardziej zasłużonymi są MIESZKAŃCY bo dzięki ich podatkom może Pan i cała reszta funkcjonować, lecz tok burmistrzowskiego rozumowania zdaje się tego nie rozumieć , no cóż -pozostaje tylko rozgoryczenie i wieczne pytanie -dlaczego człowiek tak szybko się zmienia , zgodnie z zasadą punkt patrzenia zależy od... /pokuszę się zmienić ;UZALEŻNIENIA ''/
epo24.01.2022, 18:56
Ale gmina bogata ! na wszystko brak kasy , a na przyjemności, czas najwyższych zrobić zimowe ''wykopki '' łącznie z Radą !!!
-problem pozostanie czy znajdzie się ktoś rozsądniejszy ?
Teotor Lato24.01.2022, 15:39
To kpina! Kpina z mieszkańców, kpina z funkcji samorządowej! Zaproszeni wyróżnieni, jeśli mają godność powinni odmówić uczestnictwa w przedsięwzięciu. Obecność pozbawionych godności nie dziwi.Zwłaszcza teraz w czasach inflacji i zagrożenia epidemiologicznego. Za roztrwonione pieniądze rada miasta mogła zafundować dzieciom ferie,darmowe kino, teatr lub narty na pobliskich wyciągach. To hańba szanowny samorządzie!
Takitam24.01.2022, 14:29
Starosta Nowotarski nie organizuje!
Dziś w dobie tak dużej ilości zachorowań raczej się unika organizacji jakichkolwiek spotkań. A tym bardziej tworzenia nowych i to jeszcze tak kosztownych.
A jeśli chodzi o selekcję osób zaproszonych to gratuluje pomysłu!
Wszyscy robimy coś dla miasta, niektórzy robią to za pieniądze, to ja się pytam według jakiego klucza będzie wybór tych osób?
Może jakiś konkurs? Tylko jaki ......
piotrek24.01.2022, 12:59
nie da koncert - tylko za ten koncert trzeba będzie słono zapłacić, ale jak leszek taki rozrzutny po podwyżce swojego uposażenia o 100% to niech zaprosi nawet bony'm i zapłaci z własnej kieszeni ...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl