05.02.2022, 19:01 | czytano: 5806

Parkingowy armagedon pod Wielką Krokwią (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński
Samochody zaparkowane tak, że uniemożliwiają przejazd innym kierowcom. Do tego zwały śniegu zalegające na miejscach postojowych i tłumy ludzi spacerujących po jezdniach.
Kierowcy wybierający się w rejon skoczni w Zakopanem muszą uzbroić się w cierpliwość. Wszystko przez kierowców, którzy parkują swoje pojazdy w sposób uniemożliwiający przejazd innym. Dzisiejsze parkowanie kierowcy z Węgier sprawiło, że nie tylko zajął miejsce parkingowe, ale niemal cały jeden pas ruchu.
Wysokie bandy śniegu sprawiają, że kierowcy parkują coraz dalej od krawędzi chodnika sprawiając, że pojazdy wystają częściowo na drogę uniemożliwiają przejazd. Do tego dochodzą pasażerowie pojazdów, którzy zakładają lub zdejmują narty i buty, a robią to bezpośrednio na jezdniach stojąc za samochodami.

Problem mają także kierowcy, którzy chcą skorzystać z miejsc dla niepełnosprawnych. Tu zalegają niemal 1,5-metrowe zwały śniegu.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
maciek o.05.02.2022, 21:20
A gdzie jest Milicja Obywatelska ? Potrafią tylko gnębić za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Otóż drodzy milicjanci !!! ...może trzeba przywołać do porządku ludzi odpowiedzialnych za ten burdel. Ja już kilka dni temu pisałem o tym parkingowym bałaganie przy okazji artykułu o śniegu zalegającym na zakopiańskich chodnikach. Ale przecież Milicja nie może nic zrobić prorządowemu burmistrzowi i jego ludziom. Ale jakby tak ktoś prywatnie zaparkował w sposób niewłaściwy w innym miejscu to wtedy hej, wtedy milicjanci by się uaktywnili. Żałość o żenada. Parking nie spełnia warunków więc go w cholerę zamknąć. A jak chcecie go jednak użytkować to łopaty w dłoń i do roboty urzędasy bo i tak nie przyjmujecie petentów w swoim miejscu pracy bo przecież jesteście chronieni przed .......no właśnie, nie wiadomo przed czym. Zapytajcie się kasjerek w Biedrze jak przetrwać plandemię bez problemów. A teraz dymać na ten parking i usuwać ten cholerny śnieg .
RK05.02.2022, 19:37
U nas na Topolce w Nowym Targu co całoroczna rzeczywistość a dodatkowo sępy z UM otoczyli nas SPP i teraz to dramat..
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl