09.02.2022, 11:00 | czytano: 3003

Sprawdzą co media piszą o Zakopanem. Miasto wynajęło firmę

Arch. Podhale24.pl
Zakopiańskie Centrum Kultury przeprowadziło przetarg na monitorowanie wpisów w mediach dotyczących miasta, wydarzeń w mieście, ale także wpisów personalnie odnoszących się do włodarzy miasta.
Monitoring ma odpowiedzieć na pytanie jaki jest odbiór i promocja z wydarzeń organizowanych w mieście, ale nie tylko. Sprawdzone ma być także jakie treści media publikują personalnie o burmistrzach miasta.
Głównym z kryteriów przetargowych było monitorowanie maksymalnie 30 haseł związanych z wydarzeniami organizowanymi w przestrzeni miasta Zakopane. Ten monitoring ma odpowiedzieć na pytanie, czy organizowane wydarzenia zapewniają miastu odpowiednią promocję, a pieniądze przeznaczone na organizację wracają w formie budowania pozytywnego wizerunku u odbiorców.

Poza samymi hasłami związanymi z wydarzeniami oraz instytucjami kultury sprawdzane mają być także wpisy personalne o włodarzach miasta. Leszek Dorula, Agnieszka Nowak-Gąsienica i Tomasz Filar, to kolejne frazy, które mają być sprawdzane we wpisach.

Monitorowane ma być dosłownie wszystko. Telewizja, prasa papierowa, radio, portale informacyjne, blogi, fora, media społecznościowe, materiały video, komentarze i podcasty.

Miesięcznie za taki monitoring Zakopane zapłaci ponad 1300 zł.

ms/
Może Cię zainteresować
komentarze
To ja góralka z pod brzyska11.02.2022, 12:35
pół żartem @ : super ktoś podsumował burmistrza kolegę Kurskiego i wybitnego bajarza, a ja dodam jeszcze jedną istotną sprawę - co pan deklarował na temat budownictwa i inwestycji w mieście ? czy pan pamięta ? I to nie są rzeczy które sprokurował majcher , pana poprzednik, tylko inwestycje z pana rządów. Miejscowi przede wszystkim mieli mieć wreszcie szansę na inwestycje, ma co jest w mieście ? budują deweloperzy , to tu moloch , to tam moloch i nic się nie da zrobić , bo oddał pan konserwatora wojewodzie , a on pamięta tylko o swoich ceprach , a o miejscowych tylko takich , którzy mają dojścia . Jest pan kawał dziada i nic poza tym , jak wszyscy pana poprzednicy - oszuści i cygany , nie ujmując Cyganą , bo oni są lepsi , bo nie mają władzy w łapach . Zadziała cenzura , czy nie zadziała , ale przecież chcecie wiedzieć co ludziska o was myślą , bo powiedzieć się boją . taka ta władza Zakopanego ?
pół serio , pół żartem10.02.2022, 11:01
Zbędne wydatki Zakopanego : TOUR de Pologne , Sylwester Marzeń, zbędne reklamy , zatrudnienie firmy do oceny "co ludziska mówią o Zakopanem ".. Braki Zakopanego : zniszczone tereny Równi Krupowej po Sylwestrze Marzeń , nieodśnieżone i dziurawe chodniki w mieście , nie oznaczone przejścia w mieście / przejścia nie pomalowane i w lecie i zimą , mnóstwo wstrętnych , nieaktualnych reklam w mieście na chodnikach i poboczach , bałagan w okolicy przejścia podziemnego pod Gubałówką - tu każdy chodzi jak chce mimo ,że jest przejście podziemne z windami, brak skutecznego i widocznego działania Straży Miejskiej , która każe miejscowych , a pobłaża obcym , zanieczyszczone pobocza /brzegi/ cieków wodnych w centrum miasta
Iza09.02.2022, 21:33
Słuchajcie mieszkańcy Zakopanego. Wasze grube misie, za wasze pieniądze chcą wiedzieć co o nich myślicie.
Oj powinniście im wyznać całą najprawdziwszą prawdę.
yamakay09.02.2022, 12:45
dokąd zmierzasz Polsko.....
Osiol09.02.2022, 12:01
No to jak ktoś notuje więc...

Górale z Zakopanego i okolicy to mistrzowie świata w dyscyplinie,,strzyżenia '' owiec i owiec płci męskiej gola do gołej skóry...... ze wrócisz boso z Zakopanego jak w piosence
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl