12.04.2022, 11:59 | czytano: 9207

Wypadek koło Lidla (video)

Fot. Joanna Dziubińska
Na drodze wojewódzkiej w Krościenku, na wysokości Lidla, zderzyły się dwa samochody osobowe.
- Kierujący peugeotem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z volkswagenem. Sprawca został ukarany mandatem. Na szczęście nikt nie ucierpiał - informuje pokom. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.


Więcej zdjęć na Alert Podhale24

jd/
Może Cię zainteresować
komentarze
Brawo15.04.2022, 09:41
Jak się wykonuje skrzyżowanie na zakręcie to czego się spodziewać. No ale jak wszyscy pisali i mówili że ta cała inwestycja drogowa to grube przegięcie, wtedy gmina, starostwo, zarząd dróg i Niemiec nie widzieli żadnego problemu. Standard. Oni zajmują się i wielce pokazują swoją rolę gdy człowiek chce wybudować domek na działce, ale jak buduje się obiekt w otulinie parku narodowego albo stodole z płaskim dachem, na zakręcie drogi wojewódzkiej, to wszystko jest cacy. Brawo dla naszych wspaniałych samorządowców, którzy zawsze pięknie reprezentuje interes zagranicznych korporacji i bronią interesu Portugalczyka, Niemca itp.
mieszkaniec12.04.2022, 14:07
Nie pierwszy i nie otatni raz tam wypadek, ludzie z zachwytu po zakupach w niemieckiej sieci jakoś nie potrafią włączyć się do ruchu prawidłowo, co innego na polskim orlenie, ludzie tacy źli na ceny paliw że zawsze włączają się idealnie, chociaż moim zdaniem wyjazd jest bardziej niebezpieczny haha
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl