17.04.2022, 14:53 | czytano: 3019

Podpisanie umowy na budowę sali gimnastycznej w Kluszkowcach

Podpisanie umowy. Fot. Urząd Gminy Czorsztyn
4,5 miliona złotych będzie kosztować budowa sali gimnastycznej przy szkole w Kluszkowcach. Umowę na realizację inwestycji wójt gminy Tadeusz Wach podpisał z firmą Marka Głowy z Łopusznej.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania budowy dwukondygnacyjnego budynku sali gimnastycznej na działce przy szkole. Zadanie obejmuje również rozbiórkę budynku starej szkoły oraz wykonanie muru oporowego.
Zadanie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

- Nowa sala gimnastyczna da dzieciom i młodzieży możliwość lepszego przygotowania się do zawodów w warunkach odpowiadających standardom XXI wieku. Będzie to obiekt przeznaczony na potrzeby realizacji zajęć wychowania fizycznego, służący jednocześnie lokalnej społeczności do aktywnego spędzania czasu wolnego, jak również w miarę możliwości umożliwiający współzawodnictwo sportowe - podkreśla gmina.

Zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec 2024 r.

UG Czorsztyn, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Piotr18.04.2022, 10:36
A dlaczego to zakład gospodarki komunalnej nie wybuduje sali gimnastyczen skoro kiedyś wice tak się chwalił ze dużo prac robią zakładem???
Jj17.04.2022, 21:30
A słyszała kamienica o przetargach?
Kamienica sala ginastyczna17.04.2022, 20:28
Dlaczego Wójt Wach tak zbłądził - przecież w Ochotnicy jest firma co buduje sale gimnastyczne - u nas w kamienicy wybudowała i jest super - firma Morcin się specjalizuje w salach gimnastycznych - oj żałujcie , żałujcie
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl