17.04.2022, 16:50 | czytano: 4093

Świąteczne spotkanie ze starostami

zdj. UMWM
Marszałek Witold Kozłowski oraz wojewoda Łukasz Kmita spotkali się ze starostami powiatów z terenu Małopolski. Uczestniczyli w nim także starostowie z Podhala.
- Nadchodzą dni, gdzie nienawiść będzie pokonywana przez miłość, życie będzie zwyciężało śmierć, z tego wszystkiego będzie wypływała wielka nadzieja, radosna nadzieja na przyszły czas, myślę o poranku niedzielnym. Życzę Wam wszystkim spokojnych, radosnych, rodzinnych świąt Wielkiej Nocy. Życzę, abyśmy wyszli na tyle silni z tych świąt, żebyśmy byli gotowi do podejmowania jeszcze trudniejszych zadań - mówił marszałek Witold Kozłowski.
– Z okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę sukcesów zawodowych i tak owocnej, jak dotychczas, współpracy. Niech najbliższe dni będą czasem wytchnienia, radości i spokoju. Ostatni okres był dla nasz wszystkich niezwykle trudny. Wierzę, że zawsze przyświecał nam wspólny cel: dobro i bezpieczeństwo Mieszkańców, a ostatnio także pomoc dla naszych przyjaciół z Ukrainy. Dziękuję wszystkim, którzy rozumieją te priorytety i na poziomie lokalnym działają w duchu solidarności oraz współodpowiedzialności. To niezwykle ważne, abyśmy w sytuacjach kryzysowych mogli się nawzajem wspierać, być jak jedna pięść. Jeszcze wiele przed nami. Wszystko, co działo się dotychczas – zarówno walka z pandemią, powodzie, pożary, opieka nad uchodźcami wojennymi z Ukrainy – niezbicie dowodzi, że tylko współdziałając, jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom - dodał wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

UMWM, s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Ola17.04.2022, 22:39
To niesa nasi przyjaciele Ukraincy.Zamordowali 8000.tys ludnosci na Spiszu I doprowadzili do Epidemi Choroby Bostonskiej na Calym Podhalu.Skonczmy z Ukraina I zacznijmy od odkazania Podhala.
Mowa-trawa17.04.2022, 21:01
Boże Święty ... ? A od wtorku nieudolność urzędów, arogancja urzędników, słowem - szara polska rzeczywistość.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl