05.05.2022, 09:03 | czytano: 6967

Nowy Targ: ważne skrzyżowanie rozkopane i zamknięte (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski
Trwają prace na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi i Krzywej. Główna ulica, na wysokości os. Topolowego i galerii, jest rozkopana i nieprzejezdna. Z kolei ulica prowadząca w kierunku dworca jest zawężona do jednego pasa.
Robotnicy przebudowują podziemną infrastrukturę techniczną. Po zakończeniu tych prac, rozpocznie się budowa wyniesionego skrzyżowania i przebudowa przejść dla pieszych.
r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Jon06.05.2022, 09:27
A gdzie bhp! za brak szalunku w wykopie 5000 tyś mandat.Ale co tam to dla firmy. Jak zasypie pracownika to przyjmie się nowego.
kolarze i rowerzyści05.05.2022, 17:55
Rowerem jest szybko i zdrowo, a miasto jest płaskie, bez podjazdów, jak np Szczawnica. Drogami można bezpiecznie jeździć, tylko trzeba jechać zdecydowanie, nie tuż przy krawężniku, tylko co najmniej 1 metr od niego, żeby wyprzedzający samochód nie ocierał się, a musiał użyć kierunkowskazu i zmienić pas. Kaski, odblaskowe stroje, światła o zmroku i jedziemy.
Optymista05.05.2022, 13:43
Do Klara.
Partyzantowi się udzieliło po kilku szczepieniach i braku tlenu z powodu noszenia maseczki
Klara05.05.2022, 12:53
Do Partyzant
A Ty jesteś jakimś botem? UM ci płaci za wszelką obronę czegokolwiek co robi miasto? Nikt nie pisze o korkach, nikt nic nie narzeka, a piszesz komentarz z automatu jakby niepochlebnych komentarzy było co najmniej 20... A tymczasem jest tylko twój. A jak w twoim otoczeniu ludzie narzekają, to zmień otoczenie. Ja osobiście nie słyszałam żadnego słowa o tym remoncie.
Partyzant05.05.2022, 09:29
Ludzie, płaczecie o te korki jakby Nowy Trag był co najmniej San Francisko, albo Szikago. Pojedźcie chociaż raz do większego miasta, a zdacie sobie sprawę, że korki w Nowym Targu to jest mała popierdułka. Nie wiem, dlaczego tak ludzie płaczą, że muszą 5 min gdzieś postać, nie lepiej byłoby zostawić samochód gdzieś nawet na obrzeżach i przejść się na nogach? Nie, lepsze jest jeżdzenie pół godziny wogół rynku w nadziei, że znajdzie się wolne miejsce. Przecież odległości w mieście są śmiesznie małe.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl