05.05.2022, 09:18 | czytano: 4809

Czy w Zakopanem jest drogo? Zapytaliśmy turystów (video)

Kadr z filmu
W weekend majowy do Zakopanego przyjechały tłumy turystów. Zapytaliśmy ich, czy jest tu drogo i jak oceniają ceny np. w restauracjach i noclegów, w porównaniu z innymi miastami. Odpowiedzi były zaskakujące.
Turyści zgodnie oceniają, że w Zakopanem wcale nie jest drogo, a ceny nie są wygórowane. "Paragony grozy", którymi straszą niektórzy w Internecie, to mit. Zdaniem gości wypoczywających pod Giewontem, w Zakopanem można znaleźć i nocleg, i restaurację za rozsądną cenę.


r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Orawiec06.05.2022, 08:14
@ciekawski

A Ty Myślisz, że te wszystkie przywileje jakie społeczeństwo otrzymało w postaci socjalu różnej postaci, nie ma wpływu na ceny, Łatwo się bierze, kiedy ktoś daje, ale nikt nie myśli, że to później musi wrócić do budżetu w postaci różnych podatków. Przedsiębiorcy widzą, że społeczeństwo stało się po bogatsze to ceny produktów siup do góry, ceny produktów siup do góry - pracownicy idą po podwyżki, rząd aby mieć spokój daje kolejny bon w postaci dodatku osłonowego i tak się napędza koło inflacji. Poczekamy do końca roku a zobaczymy, że węgiel będzie po 4 tysiące za tone bo embargo już weszło na ruski. Także na ceny ma wpływ nie tylko socjal ale i wiele różnych innych czynników
Wyrocznia05.05.2022, 20:38
Nie jeden raz pisałem - wasze głosy przy urnach = nasza przyszłość. Jeśli chcecie szukać winnych, to stańcie przed lustrami i zobaczycie winnych tej inflacji.
ciekawski05.05.2022, 15:01
@pomyśl zanim coś chlapniesz
".Policzcie teraz ile dostaliście : 500 +, 300+, !3 emerytura, 14 emerytura, to bez podatku , tamto bez podatku, laptop za darmo itd.Itad.Żyć i nie umierać !!!"
Tona workowanego ekogroszku - maj 2021 - 1.100,00 zł, - maj 2022 - 2.400,00 zł. a niebawem będzie 3 tysiące. Te wszystkie wymienione przez Ciebie plusy, przy dzisiejszej inflacji i znaczących wzrostach cen, w tym art. spożywczych - konsumpcyjnych już zostały dawno "zjedzone". Niektórzy ludzie zaczynają się zapożyczać, żeby jedzenie kupić, a kupują to najtańsze. Pomyśl zanim coś odpiszesz.
pomyśl zanim coś chlapniesz05.05.2022, 13:35
Ceny w Zakopanem inflacyjne- putininflacja i tuskoinflacja . Dochodzi góralinflacja, to nie jest w ogóle dużo 70% tylko . Da się prze żyć i wytrzymać .Same przyjemności i mało gości, gdyby był więcej , górale zarobiliby więcej, a tak to mało satysfakcji, bo kieszenie pustawe.Policzcie teraz ile dostaliście : 500 +, 300+, !3 emerytura, 14 emerytura, to bez podatku , tamto bez podatku, laptop za darmo itd.Itad.Żyć i nie umierać !!!
Pepe05.05.2022, 11:52
No dalej lewactwo,wklejać te swoje paragony. Ja w zamian POchwalę się wam rewaloryzacją emerytury rodziców z czasów tuskowych. Wzrastała o przerażającą kwotę, od 8 do 10 POLSKICH ZŁOTYCH na rok. Rodzinnego pakowano nam po 90 POLSKICH ZŁOTYCH na miesiąc. Tęsknicie?
Osiol05.05.2022, 11:17
Prawda jest inna ceny produktów wzrosły ale dla właściciela 30tu pracowników to żaden problem
Zresztą wszyscy udają ze są bogaci a bogaci dla bezpieczeństwa odwrotnie udają ze ledwie na ratę im starcza
PL05.05.2022, 11:01
No proszę poczułem się jak na TVP1 Wszystko ok, ceny przystępne, ludzie żyją w dostatku i grozi nam deflacja. :)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl