16.05.2022, 19:47 | czytano: 6070

Ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich z wizytą w Zakopanem

Fot. UM Zakopane
Zakopane odwiedziła Eman Ahmed Al Salami, ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Warszawie.
Podczas spotkania z burmistrzem Leszkiem Dorulą, wiceburmistrz Agnieszką Nowak-Gąsienicą i sekretarzem Grzegorzem Cisło ambasador wspominała o planach promocji Zakopanego w ZEA i powrotu do sytuacji sprzed pandemii, kiedy to Emiratczycy bardzo chętnie odwiedzali miasto.
Eman Ahmed Al Salami pochodzi z emiratu Szardża, który otacza pasmo gór Dżebel Faja, należących do Dżabel Hadżar. - Świetnie rozumie kulturę i tradycję ludzi gór i niezwykle ceni piękno naszego regionu - informuje zakopiański magistrat.

oprac. r/ UM Zakopane
Może Cię zainteresować
komentarze
baziak517.05.2022, 16:45
Ciekawe czy ona w tej sukience po górach też chodzi. Bo podobno w tych krajach muszą non stop tak, nawet w basenie w tym pływają. Ale to może być praktyczne, bo jakby spadła w przepaść, to od razu spadochron by miała i przeżyje ;)
optymista17.05.2022, 08:55
Sołtys dużo lepiej by się prezentował w tych ręcznikach zamiast w garniaczku. No i prestiż x4. To taki nasz lokalny szejk, czego nie dotknie to się w złoto obraca, szczególnie doroczny festyn marzeń i patodeweloperka w otulinach folwarku. Jeszcze ze dwie kadencje i może z wytrysku Curusia tryśnie ropa naftowa a my zostaniemy szejkanatem Dupaju.
No to leżymy16.05.2022, 20:57
Tak, nie pasował wam rosyjski to łamcie sobie języki i wybałuszajcie oczy. Po rosyjsku, a i to Pawlakowi wyszła umowa na import gazu z Rosji prawie do 2050 r. Strach pomyśleć co teraz powychodzi.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl