24.05.2022, 10:22 | czytano: 9803

Nie ma chętnych na stanowisko kierownika

Fot. Urząd Gminy Łapsze Niżne
Żaden kandydat nie zgłosił się do konkursu na stanowisko kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łapszach Niżnych.
"Z uwagi na wycofanie oferty jedynego kandydata w dniu 19 maja br. a co za tym idzie brak rozstrzygnięcia pierwszego etapu konkursu, Wójt Gminy Łapsze Niżne ogłasza kolejny nabór na kierownika ZGKM" - informuje gmina.
Termin składania podań w drugim naborze to 30 maja 2022 r.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
autor17.08.2022, 22:49
zagubiony ? Widać nie przepadasz za Niedzicą prawda? Jeśli radnym, wójtowi, czy całej gminie nie potrzebne podatki Niedzicy, ZEW u to po co ta rezolucja? Racja prosta sprawa wywalić Niedzice i po ptokach jednak była by to karkołomna decyzja Gmina mogła by mieć kłopoty finansowe.
zagubiony11.08.2022, 10:21
Co to radnych tak nagle jakaś choroba dopadła jakiś (świrus nerwus) to teraz dopiero załapali kto utrzymuje ten twór-gminę! Wywalić Niedzicę z tej gminy i będzie raz na zawsze święty spokój! Zamek potrafili odłączyć i pytam co to dało? NIC! Dalej jest to Niedzica Zamek. Co się to wyprawia w tej gminie za obecnego wójta i tej popapranej rady włos się jeży na głowie! Bóg mi światkiem nie wiem co o tym wszystkim sądzić.Sesja nie była nagrywana czyli jednak coś tam jest na rzeczy pytanie co?
wk...........09.08.2022, 14:30
Wszyscy nagle w gminie odzyskali wzrok i słuch bo sytuacja wymyka się spod kontroli! Teraz panika bo gmina może mieć kłopoty finansowe. Do tego czasu kąsali rękę która ich karmiła czyli ZEW w Niedzicy! Jak poczuli że pod d**** zaczyna się palić to rezolucje te hieny gminne przegłosują jednogłośnie! Co z tego wyniknie dzisiaj chyba nikt nie wie moi drodzy bezradni. Myślę że społeczeństwo o tak ważnej sprawie będzie informowane i to nie tylko przez gminę.
obcy09.08.2022, 05:44
Do mieszkaniec...widzisz z tą świadomością w tej akurat Gminie różnie bywa! Wiele by można pisać na temat tej gminy rady ale czy warto? Oni i tak niczego nie zajarzą. Teraz panika że kasy może zabraknąć i trzeba będzie d*** ściskać! Czy odzyskali rozum tego też nie byłbym taki pewny! Ciekawa sytuacja powstała wójcie wysoka rado ,,niskich lotów,, jednak! Pomimo tej waszej niewiedzy, bezrady, nie trafionych uchwał jednak życzę powodzenia bo inaczej radni w gminie zgaszą światło!!!!
mieszkaniec08.08.2022, 17:25
Chryste Panie!!! Jak przeczytałem na bip-e naszej Gminy rezolucje odnośnie ZEW- u to mało mnie krew nie zalała! To teraz się zorientowali i to wszyscy? Rychło w czas, że krowa którą tak chętnie doili może zmienić właściciela? A co za tym idzie jak sami twierdzą stracą dochody! I to byłby cios dla gminy dziwne jednak, że do tego czasu nie byli i to WSZYSCY świadomi skąd wpływają tak duże podatki do gminy. Jaka jest pewność że rezolucja będzie pozytywnie rozpatrzona przez Rząd? Mocniej powinienem napisać co sądzę o władzach tej gminy ale niestety nie mogę wiadomo dla czego!!!!! Teraz nagle odzyskali rozum tak radni jak i wójt! MASAKRA!!!!!!!!
swojak25.07.2022, 11:30
Co za poziom reprezentuje Rada to widać od początku obecnej kadencji występuje jakieś zdziczenie! Jacy to politycy nie ważne z jakiej to górnej czy dolej półki to jednak frajerzy nie radni. Ludzie zaczynają się śmiać! Wybory się zbliżają to mam nadzieję że coś jednak się zmieni. To jest prawdziwy cyrk! Jedno jest pewne trzeba być chory żeby w to co robi ta rada wierzyć!
xyx24.07.2022, 09:40
Co tu myśleć? ?Czy Jamróz realizuje hasło wyborcze? Taaak bliżej ludzi ale głównie swoich. Radni sołectwa Łapsze N. Tkaczyk, Wasielak to już politycy z górnej półki. Opozycja realizują swoje hasło.... lepsze jutro? Oczywiście że tak inaczej nie może być! Co sesja zabierając jakieś pieniądze z Niedzicy! Radny szeregowy Prelich hym.... martwi się o szkoły jednocześnie likwiduje szkoły! Przy okazji organizuje naukę jazdy taczkami na imprezach w Frydmanie co się to wyprawia z tą radą! Pytanie czy leci z nami pilot chyba jednak nie testuje ten sprzęt! Trzeba być ciężko chorym żeby wierzyć w zapewnienia takiej rady!
kto tu winien?22.07.2022, 12:36
Wydawać by się mogło że Radni to ludzie dorośli wybrani demokratycznie przez społeczeństwo aby reprezentować to co ludzie chcą i oczekują od gminy! Nie tego co chce Wójt czy Rada. Ktoś obiecuje że potrafi wykonać to co obiecał! Otóż nic bardziej mylnego.Nie przypuszczałem że aż tak sprzeda się Rada a na sesjach będzie bełkot o niczym. Skala tych nieszczęść przegłosowanych przez tak zwaną Radę przerosła gminę! Co sesja to większe kłamstwa mataczenie i kolejne bicie piany! Radę można już określić mianem zaczynającym się na literę (i) zaś działanie Rady na literę (s)!!!! To tak na marginesie nawiązując do wpisu ,,tak sobie myślę ,, wielu ludzi przeciera oczy ze zdumienia! A prawda jest taka co wybieramy to mamy! Ech Spiszaki!
tak sobie myślę21.07.2022, 08:51
To prawda rada oderwana od rzeczywistości, sami już nie wiedzą jak daleko odeszli od ludzi! Zapytam wprost a gdzie hasło Jamroza ,, bliżej ludzi,,? A co z opozycją gdzie to sztandarowe hasło ,, lepsze jutro,, Jak te hasła są realizowane obecnie przez radnych? Gminą rządzi jakiś tam szeregowy radny i cala rada jest do bani nie ma swojego zdania i głosuje jak głosuje czyli bezmyślnie! Żeby nie przynudzać to ostatnie pytanie czy leci z nami pilot??????????
z boku obserwując.20.07.2022, 21:29
Ludzie! Sami wybieracie ekipę tchórzy kłamców żeby nie powiedzieć więcej więc trzeba się zastanowić przy wyborze przecież to jest żałosne! Nawet w PRL rada nie była tak uległa i tak pazerna i tak kłamała! Sesje są prowadzone w prymitywny sposób jeden wielki jazgot dlatego Gmina jest pośmiewiskiem. Pięknie radni wójt rolują społeczeństwo! Wiele by można pisać na temat tej Gminy ale czy warto?
niezadowolony !04.07.2022, 10:10
O tak to prawda powiem mocniej mądrych zgnoić głupich nagradzać! Dlatego Gmina staje się już jednak Gminą zaściankową. Przewodniczący rady to były członek byłej już PZPR czy to prawda jeśli tak to gratuluje wyboru radym. To jednak w pewnym sensie przypomina mi się schyłek minionej już władzy tej partii. Tok myślenia gminy czy rady powinien być dokładnie analizowany żeby gmina przypadkiem w tych zapędach nie znalazła się w przysłowiowej czarnej d***** a wszystko na to jednak wskazuje! Słabo słyszane przez radnych są słowa p.skarbnika dotyczące finansów gminy. A szkoda bo gmina może mieć kłopoty jeśli się nie skończy to wesele i ten chocholi taniec radnych!
obcy02.07.2022, 18:35
Do...... Ech Spisaki widać dobrze znasz tych ludzi! Czy radni są w stanie cokolwiek zrozumieć? Raczej jest to niemożliwe bo u Nich występują często luki w pamięci mają ciasne główki do myślenia i tu jest problem! Mądrego niszczyć głupiego chwalić takie hasło przyświeca całej Gminie!
Ech Spiszaki !30.06.2022, 12:06
SŁUCHAJĄC wypowiedzi radnych na ostatniej sesji odniosłem wrażenie że radni zupełnie niczego nie rozumieją! Gmina boryka się jednak z dużymi problemami finansowymi a Oni swoje temu dać a temu zabrać!!!! Ale taka to jest niestety mentalność ludzi Spisza ! Gmina to już zgnilizna polityczna jak i samorządowa ta rada może ją tylko pogrążyć, pogrzebać, jak zwał tak zwał.Czy ci radni są w stanie cokolwiek zrozumieć? PYTANIE ????????
abc24.06.2022, 07:30
Oj!!!! Jak ja widzę na sesji Gminy tych radnych - bezradnych to o dzień dobry w tej Gminie nie może już być mowy! Oni mają problem sami z sobą przede wszystkim to nie wiedzą gdzie są i po co tam są ! Wójt tę niewiedzę radnych stara się wykorzystać. Skutki tych rządów są widoczne na co dzień to widać po inwestycjach jakie są robione w poszczególnych miejscowościach. Jak długo ten Pan będzie kierownikiem ZGKM to jedno z wielu trudnych pytań!
na temat?21.06.2022, 08:32
Noooo i mamy kierownika ZGKM u a raczej kolejnego już poborcę gminnej kasy podatnika! Z tym wójtem do końca kadencji leżącego już ZGKM u na pewno nie podniosą co najwyżej mogą go skopać! Radni już dawno zostali pozbawieni rozumu i robią to co wójt wymyśli. A ten Ci ma pomysły że ho ho tylko żadne nie są zrealizowane i z tym ta wataha ma nie lada problem! Obiecywać ile się tylko da a jak Bóg dopuści to i z kija wypuści.
mieszkaniec19.06.2022, 16:44
Tak tak mamy już trzeciego kierownika ZGKM w tej kadencji. Jeśli będzie tak dobry jak wójt to ZGKM na pewno wstanie z kolan bo jak dotąd to leży i kwiczy! Ale jak będzie to gość mający swoje zdanie. W innym przypadku ta firma będzie do końca kadencji w czarnej dupie jak dotychczas było! Na radę proszę nie liczyć Oni biedacy przecież nic nie mogą, owszem mogą piać na fejsie o swoich zasługach. Na sesjach gdzie to wszystko jest nagrywane i każdy może to odsłuchać oooo...to już trzęsą portkami! Wójt opozycje pożenił z tym towarzystwem zrobił wesele i ten chocholi taniec trwa dalej!
ciekawe ?12.06.2022, 21:56
świadomy....Jeśli znam życie a jestem pewny że je znam to szczypanie radnej nic tu nie pomaże a wręcz może tylko pogorszyć relacje a nie jest to dobry czas przed zbliżającymi się wyborami! Jeśli radna odzyska głos to na pewno w roku wyborczym. A wtedy ten głos będzie słyszany głośno i daleko radna nie ma nic do stracenia! Minister chciał zwolnić pracownika poczty i jest zdymisjonowany! Wójt straszy Radną Sądem i tu ciekawe spawa jak by się to wszystko skończyło? Bo to jednak radna a nie bezradna! Kierownik się znajdzie i wszystko będzie po staremu nic się nie zmieni!
ja nie mogę !09.06.2022, 11:02
Co ławka krótka czy nie ma już chętnych do pracy w gminie? Nawet koledzy, rodzina nie chce stanowisk? Mietek...... faktycznie Książe Jakub ma problem, jak brakuje już tych du*******w już w tej gminie skończyła się nawet wazelina? Radni to kolejna firma do zaorania chłopy dacie radę tak trzymać!!!!Z drugiej strony wiadomo że Wy nic nie możecie bezrada.
świadomy!07.06.2022, 18:43
no tak....Trudno się Tobą nie zgodzić. Radni to ludzie chyba specjalnej troski jak wójt zagra tak tańczą totalne beztalencia! A skoro się tak dobrze znają na robotach drogowych to zagnać to towarzystwo do robót drogowych po co im jakiś tam ZGKM? Nie wystarczy że co niektórzy radni doją gminę bez żadnych ograniczeń! Radna hymmmm to jedyna radna która wiedziała gdzie uderzyć żeby tą arystokracje wiejską zabolało! Ale przynajmniej sesje były ciekawe teraz to nuda i głupie pytania radnych takie ble ble. Nie wiem co się dzieje że radna słynna już jednak z ciętego języka i nie tylko na sesjach, tak nagle zaniemówiła. Może ktoś wie co tu jest grane?????
no tak !06.06.2022, 07:44
Co w tym dziwnego że nie ma chętnych na to stanowisko? Poprzedni Wójt odkupił budynek w Niedzicy i zakłada bazę ZGKM! Przez 8 lat obecny Wójt gminy nie robi nic aby rozwijać firmę! Nie ma żadnych remontów następuje samo zaoranie tej pseudo firmy. To wstyd że radni opowiadają takie pie...ły na sesjach.... jasne brak ze strony radnych jakiejkolwiek wiedzy o samorządzie? No i co z tego człowieku że radna się burzyła czy nawet pieniła? Też pamiętam ale to chodziło o eternit na dachu budynku chyba jeszcze o sprzęt że stoi pod chmurką ale czy coś się zmieniło? Trzeba być ślepym żeby nie zauważyć na jakich zasadach funkcjonuje rada czy nawet cała Gmina!
ale czy warto05.06.2022, 17:11
Krótka ławka Wójcie co już rodziny brakuje, kolesie nie chcą pracy, nepotyzm nie funkcjonuje, co jest grane? Taka firma dawno temu powinna przestać istnieć! To tylko wydawanie kasy nie wiadomo na co.
obcy05.06.2022, 09:52
Ech NT! Polecam przesłuchać wnikliwie ostatnią sesje rady gminy! Widać ewidentnie jak są rozdysponowane jakiekolwiek środki uzyskane w tej gminie! Frydman, Kacwin, Łapsze, doją gminę na cztery cyce i w tym akurat przypadku nie ma zmiłuj się!!!! A czego domaga się radny z Niedzicy razem z przewodniczącym też z Niedzicy, kto ma usuwać plamy po oleju na drodze i za ile? Z choinki się urwali wszyscy wiedza Oni nie! Czy ci wszyscy ludzie się słyszą co mówią? A właśnie co się dzieje z radną z Niedzicy już parę sesji nie zabiera głosu na żaden temat???? Na zastraszoną nie wygląda, kupiona to chyba jednak jest nie możliwe więc co nie chce brać udziału w tym kabarecie? W końcu powinna zabierać głos na sesji tym bardziej że to Radna która zdania łatwo nie zmienia! Hm ...kierownika ZGKM nie ma a to ciekawy temat, w czym leży problem? Tego radni nie poruszają bo do takiej sytuacji doprowadzili g**** ta firma leży i kwiczy!
obserwator03.06.2022, 19:16
oburzony...a mnie jednak dziwi że ludzie ewidentnie się mylą , nie mają racji, na niczym w sumie się nie znają a w Gminie uchodzą za autorytety? Z kolei ludzie obdarzeni wysokim poziomem inteligencji logicznie myślący traktowani są jak intruzy! Pełna zgoda najpierw porządna firma a tak dopiero fachowe kierownictwo. Coś sobie przypominam że już w minionej kadencji radna bardzo się burzyła na brak rozwoju ZGKMu czy coś w tym rodzaju już dokładnie nie pamiętam ale też chodziło chyba o kierownika!
egon30.05.2022, 16:48
He he he!!! Zawsze się znajdzie jakiś koleś który zaryzykuje pracę w gminie trzeba mu tylko obiecać coś więcej. To jedno jest pewne wójt obiecywać potrafi a rada, rada to przyklepie i pozamiatane!
NT28.05.2022, 15:58
Niema współpracy w Radzie jest tylko jakby udział. Wiadomo też że radni do rekinów biznesu nie należą! Kasa z podatków na jedną kupę do gminy a potem następuje zażarty skok radnych na kasę i to nie zależnie od tego kto i ile wpłaca ci ludzie tego nie kumają!!! Radni nie mają pojęcia o niczym i śmiało można powiedzieć to gospodarcze nieuki! To kolejne barbarzyństwo władz jakby to powiedzieć socjalistycznego rządzenia gminą! Rodzi się pytanie czy to stan polityczny czy raczej już kliniczny? Na koniec pytanie kto chciałby pracować z takim towarzystwem? Ludzie pytają odpowiedzi powinny padać na sesji!!!!!!
kto tu winien?26.05.2022, 08:47
Ej tam ej tam!!! Co to za gminny problem wystarczy że odwiedzi bazę ZGKMu w Niedzicy PIP czy BHP i po problemie! Kierownik będzie już niepotrzebny a kłopoty gminy z zatrudnieniem na to stanowisko będą rozwiązane. Jeśli przez tyle lat inwestuje się w zakład marną kasę to takie są skutki co w tym dziwnego nie bardzo rozumie Jak siejesz wiatr to zbierasz burzę wójcie!!!!!Tak trudno to zrozumieć?
radykalny Benek25.05.2022, 19:09
Co w tym dziwnego. Kumaty człowiek z kompetencjami kierownika w UG może w sektorze prywatnym liczyć na zarobki ponad 10k pln / netto miesięcznie. W UG pewnie mówimy o połowie z tego ze znacznie większą odpowiedzialnością i wystawieniem na świecznik.
radykalny Benek25.05.2022, 19:09
Co w tym dziwnego. Kumaty człowiek z kompetencjami kierownika w UG może w sektorze prywatnym liczyć na zarobki ponad 10k pln / netto miesięcznie. W UG pewnie mówimy o połowie z tego ze znacznie większą odpowiedzialnością i wystawieniem na świecznik.
oburzony25.05.2022, 16:50
Sąsiad! A mnie już nic nie zdziwi mało tego nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć tak ze strony ******* Rady jak i Wójta Gminy! Od inwestycji w obecnej kadencji jest już jeśli się nie mylę bodajże czwarty pracownik! Cały czas w tej Gminie inwestycje mają pod górę. Wszyscy winni tylko nie Radni a już Boże broń Wójt! Jaki Wójt taka gmina, jaka Rada takie ***** uchwały! Jaki ZGKM to widać najpierw trzeba zbudować porządną firmę a nie atrapę a tak dopiero szukać kierownika ******!!!!!!!!!
Co was dziwi?25.05.2022, 12:04
Przecież z tej gminy odchodzą wiec nic dziwnego ze chętnych nie na. Chyba niski poziom tej gminy i kierownictwa to oznacza bo co innego ......
Znam wielu dobrych ludzi ci z gminy odeszło i się im nie dziwie gdyż są pewne granice
Sąsiad25.05.2022, 08:01
Oj! Zdziwiłbyś się Mieciu!
xxx25.05.2022, 07:10
Ale heca 6663 wejścia na stronę i nie ma zainteresowania? Coś tu jest nie tak..... i tylko jeden komentarz? Nie ma chętnych na kierownika? No to o czym to świadczy no o czym? Nikt nie jest już zainteresowany pracą w tej gminie! To do takiej sytuacji już doprowadzili urząd!
rg 4924.05.2022, 16:33
Po co kierownik nie wystarczy wójt skoro i tak rządzi. Mietek nie szkoda kasy podatnika? Obecnie to i tak fikcja nie ZGKM to kolejna firma do likwidacji! A tak na marginesie gdzie te głąby że na to pozwalają?
yxx24.05.2022, 15:33
Mietek... widać ma facet głowę na karku i potrafi myśleć więc stwierdził, że jest mu nie po drodze z tą bandą nieudaczników! Masz racje Jakub rządzi nie licząc się z nikim i niczym a wyniki mamy takie jakie mamy! Co mądrzejszy pracownik ucieka jak najdalej od takiej Gminy. Na miano PANA jednak trzeba sobie zapracować!
Ibis24.05.2022, 13:43
Każdy młody i wykształcony pracuje poza wsiami Podhala i Pienin. Żaden nie chce wracać mając dobre zarobki w dużych aglomeracjach. Tu na miejscu będą nim "poniewierać" popisując się stare nic nie znaczące pryki w majestacie całej rady.
Mietek24.05.2022, 13:06
Zorientowani wiedzą, że tak kierownik nie ma nic do gadania, a "rządzi" Książe Jakub. Ten co się wycofał postąpił bardzo roztropnie... Tak zadufanych ludzi jak władza w Łapszach nie ma nigdzie.
ja nie mogę !24.05.2022, 12:18
A to ci heca gość wyczuł co jest grane w gminie i się wycofał! Tak to jest niestety jak gmina jest do bani! Radni - bezradni nic nie mogą to i kabaretu ciąg dalszy. Ciekawe kto się podejmie firmować swoim nazwiskiem taką firmę takie dziadostwo jakim jest ZGKM w gminie Łasze N. Może ktoś z rodziny, może znajomych to przecież taka jedna wielka rodzina. A mieszkańcy pytali i to często co się dzieje w tej gminie?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl