31.05.2022, 09:00 | czytano: 2840

Wróciły roboty (i kłopoty) na drogę wojewódzką w Piekielniku

Fot. Jakub Wojtyczek
Rozpoczęły się prace w rejonie głównego skrzyżowania w Piekielniku. Droga wojewódzka jest przejezdna, ale obowiązuje ruch wahadłowy. Zamknięta została natomiast droga prowadząca do Pieniążkowic i Podszkla.
Kierowcy skarżą się na działanie sygnalizacji świetlnej w miejscu robót. - Gdy jest zielone i kierowcy ruszają na wahadło, wjeżdża na drogę jakaś maszyna budowlana i tamuje ruch. Potem jest zielone z drugiej strony, ale ci kierowcy również nie mogą jechać, bo ci pierwsi jeszcze nie wyjechali. I tak robią się ciągłe korki - relacjonował koło południa jeden z kierowców. Kierownik robót obiecał korektę świateł i lepszą organizację ruchu.


Firma Eurovia Polska remontuje w Piekielniku drogę wojewódzką. Wśród zaplanowanych robót jest wymiana nawierzchni i budowa chodników. Roboty i utrudnienia mają potrwać ok. 2 tygodnie.r/ zdj. Jakub Wojtyczek
Może Cię zainteresować
komentarze
Kloss01.06.2022, 21:11
I co jeszcze może pluton egzekucyjny ze wschodu.
Swat31.05.2022, 22:27
Gmina podhalańska nie szanuje swojej orawskiej wsi Piekielnik, trzeba Piekielnik przyłączyć do Jabłoni, będą u siebie na Orawie i Karlak im zrobi drogę od zaraz.
Wzorowy kierowca31.05.2022, 10:14
Jest zdjęcie na innym portalu, gdzie kierowca twierdzi, że na "czerwonym" wjechało jeszcze siedem aut. Więc rozwiązanie jest proste, kamery i dwa ukryte patrole policji.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl