24.06.2022, 17:16 | czytano: 2190

Nowy przystanek komunikacji miejskiej i zastępczej w rejonie zakopiańskiego dworca

zdj. Marcin Szkodziński
ZAKOPANE. Od jutra odjazdy i przyjazdy komunikacji miejskiej linii nr 11 i 14 oraz komunikacji zastępczej za pociągi - zostaną przeniesione do zatoki przystankowej przy rondzie Armii Krajowej (przystanek "Rejon Dworca").
"Dodatkowo funkcjonować będzie linia Rejon Dworca – ul. Chyców Potok – Rejon Dworca zapewniająca połączenie z tymczasowym dworcem kolejowym na Spyrkówce" - informuje w komunikacie Urząd Miasta.
Rozkłady jazdy nowej linii znaleźć można na stronie zakopiańskiego magistratu..

Przypominamy, że od jutra na tory wracają pociągi. Ale tylko na czas wakacji. We wrześniu znów uruchomiona zostanie komunikacja zastępcza - stąd informacja o przystanków dla pasażerów z biletami kolejowymi.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
ivi taro japan- south poland25.06.2022, 15:51
czy komunikacja zastepcza z tymczasowego na remontowany dworzec jezdzi juz?????
troche jenak trzeba czasu na dojscie w rejon dworcow
dzis rano takowej brak ---skandal!!!!!!!!!!!!!

i nie chodzi mi tu o linie mzk zakopane --tam za bilet placisz jeszcze
B.25.06.2022, 07:52
Czy ta osoba, która ustalała rozkład jazdy pociągów ma pojęcie w jakich godzinach ludzie pracują? Przecież to chore, zaczynam pracę o 10 to żeby się nie spóźnić mam do wyboru godzinę odjazdu pociągu 7,40 z Nowego Targu następny jest o 9.38. I niech się nie tlumaczą że musieli dostosować rozkład jazdy komunikacji regionalnej do istniejącego rozkłady PKP, bo to farsa jakaś. I jeszcze komunikacja zastępcza, skoro przenieśli dworzec dlaczego nie przenieśli przystanków komunikacji zastępczej do tymczasowego dworca ?
Większość ludzi pracuje w centrum miasta a na nie w okolicy dworca PKP. Ale jak to w Polsce coś tam robimy ale nie tak żeby ludziom było wygodnie. Ehh nic tylko machnąć ręką na nich i dalej stać w korkach ,,,,
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl