08.07.2022, 19:01 | czytano: 11207

Publiczny różaniec (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski
NOWY TARG. Intencją modlitwy było powstrzymanie aborcji w Polsce oraz odnowa moralna narodu polskiego. Na płycie Rynku modliło się kilkadziesiąt osób.
s/ zdj. Szymon Pyzowski
Może Cię zainteresować
komentarze
Ania11.07.2022, 06:43
Od lat przeprowadzane badania psychologiczne nie wykazaly negatywnego wplywu na dzieci, ktore widzialy pikiety antyaborcyjne w postaci pokazania konsekwencji aborcji, czyli zabitego dziecka. Jedyne co, to rodzice panikują, kiedy ich dzieci to widzą i się im wydaje, że to robi komuś krzywdę, a jest odwrotnie.
Co do Konstytucji, tak, zaewnia ona wolność, ale wpierw zapewnia PRAWO DO ŻYCIA dla kazdego obywatela. Skoro już człowiek jako płód ma prawo do dziedziczenia, dlaczego ma nie mieć prawa do zycia?
I nic się nie da zrobić10.07.2022, 07:55
@ Wątpiący

A aborcja - dla głupich.
Wątpiący10.07.2022, 00:00
Jak to mówił Wielki Myśliciel XXw ks. Tischner...,,Religia jest dla ludzi mądrych...Amen!!!
Obserwator09.07.2022, 23:56
No cóż...dobrze by było jakby każdy z tam stojących głęboko wszedł w swoje sumienie i uderzył się w piersi 3 razy i zacytował sobie ,,kto jest bez winy niech pierwszy rzuci..."oj pusto by się zrobiło na tym ryneczku...pusto!!!
Gienek09.07.2022, 19:18
Po co w ogóle mówić, prorestować. Aborcja była, jest i będzie. Wszystko co nielegalne tu to gdzie indziej legalne najbliżej Słowacja a nielegalnie na miejscu wszędzie tylko cza zapłacić i po krzyku
Potwór morski09.07.2022, 15:45
Kobiety w ciąży muszą pracować w super marketach jak woły co niekiedy prowadzi do poronień To jest ok
piotr09.07.2022, 14:36
zbooj, piszesz i myślisz mądrze, zgadzam się z Tobą... te wartości człowiek powinien mieć w sobie, między innymi za sprawą kościoła i wychowania, a ten upada i zaczyna się zakazywanie i nakazywanie prawem i na siłę, obłuda i kłamstwo
To nie "obrazki"09.07.2022, 13:39
@ Zbooj
Typowe pomylenie z poplątaniem. "Za a nawet przeciw"
Zbooj09.07.2022, 10:27
Sam odmawiam różaniec, mnie wycisza, także popieram. Aborcja? Konstytucja Polski zapewnia wolność KAŻDEMU człowiekowi w tym rzecz jasna wolność wyboru. W tym wybór o dokonaniu zabiegu aborcji przez kobietę czy lekarza. Kościół, najbliższe otoczenie, media kształtują sumienie ludzi i ich decyzje moralne. Także nie tędy droga zabraniając na siłę aborcji, antykoncepcji czy krytykowaniu wychowaniu seksualnemu w szkołach. Jak Kościół ma kształtować sumienie wierzących, skoro stracił i traci zaufanie - brak neutralności od instytucji i polityki, skandaliczne wypowiedzi i afery. Wynieść dobre wartości z wiary, myśleć mądrze i trzeźwo i nic więcej nie trzeba
za życiem09.07.2022, 09:30
do Peli; dzieci powinny oglądać obrazki abortowanych dzieci, niech wiedzą że to jest zbrodnia.
Maria09.07.2022, 08:16
Pela nie strasz .Aborcja czyli zabijanie na źywo Najwyźszy czas nazywać rzecz po imieniu .Tu aborcja i eutanazja to jedno i to samo poddawani temu zabijaniu nie mają prawa do obrony nie mają głosu .Ktoś za nich decyduje a są to najblizsi .
Henry_Flow09.07.2022, 08:02
Co było pierwsze, jajko czy kura?
Czy to ma znaczenie? Niekoniecznie,ale różnicę widać gołym okiem.
To nie "obrazki"09.07.2022, 06:47
Skromne grono modlących się, ale dopóki jest chociaż tylu, jest nadzieja na wysłuchanie.
Etam09.07.2022, 02:31
Pela
Nie płodów tylko z pomordowanych dzieci nienarodzonych
Pela08.07.2022, 23:17
Módlcie się o mannę z nieba, bo wkrótce na chleb mało kogo będzie stać.Co dopiero na utrzymanie rodziny.
P.S obrazki z abortowanych płodów nie powinny znajdować się w przestrzeni publicznej np.przechodniów z dziećmi.
PasterzPPP08.07.2022, 22:59
Przecie po najnowszych zmianach to już i tak graniczy z cudem dostać zgodę na aborcję w Polsce. W jak już jesteśmy w temacie granic, to wiecie co jeszcze graniczy z Polską? Słowacja.
nieten08.07.2022, 21:43
A dajta spokój.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl