20.07.2022, 12:14 | czytano: 4432

Beti śpiewa dla dzieci na pokazie mody w Warszawie

Archiwum prywatne
W Warszawie odbył się charytatywny pokaz mody pt. „Vivat mama, tata”, na którym obecni mogli posłuchać nowego singla „Skała” w wykonaniu pochodzącej z Nowego Targu artystki Beti Bełtowskiej oraz jej córki Kasi.
W corocznym pokazie brały udział znane dziennikarki oraz gwiazdy polskiego kina. Na czerwonym dywanie zaprezentowały się m.in. Anna Korcz, Olga Borys Laura Samłojowicz czy Magdalena Waligórska.
- Towarzyszyły mi duże emocje, ponieważ prezentowałyśmy swój utwór na żywo przed wytworną publiką - mówi Beata Bełtowska. - Nikt się nie spodziewał, że zaśpiewam razem z córką. Dostałyśmy wiele ciepłych słów i motywującej energii, dlatego zamierzamy dalej nagrywać i rozwijać swoje pasje. Przede mną teraz bardzo pracowity okres związany z projektem dla najmłodszych czyli „Beti śpiewa dla dzieci”, w tym celu zostałam zaproszona na pokaz. Aktualnie na tym się mocno skupiam. Między koncertami, coraz więcej czasu spędzam w Warszawie doskonaląc projekt. Mogę się pochwalić, że pierwsze efekty widoczne będą już we wrześniu, w sieci.Przypominamy, że piosenek Beti śpiewa dla dzieci możemy posłuchać w dziecięcych programach muzycznych m.in. w 4Fun Kids, oraz na popularnym kanale MINIVEVO. Warto dodać, że niedługo utwory będą miały milion wyświetleń, a to znak, że piosenkarka zaczyna mieć grono swoich fanów w całej Polsce.

Mat. prasowe, r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl