12.08.2022, 21:49 | czytano: 13624

Cleo na Jarmarku Podhalańskim (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski
Nowy Targ po raz kolejny pokazał, że zabawa mu potrzebna i bawić się umie. Bez względu na wiek. Koncert Cleo przyciągnął na Rynek tłumy.
Tym razem muzyczna oferta - przygotowana na pierwszy dzień Jarmarku Podhalańskiego - przeznaczona była dla młodszego pokolenia, choć starszych na obu koncertach też nie zabrakło. Przypomnijmy, w czerwcu na tegoroczne „Przywitanie lata w Nowym Targu” - grały zespoły powstałe w latach 80. - „Rezerwat”, „Kobranocka”, „Róże Europy” i „Chłopcy z Placu Broni” i była to prawdziwa muzyczna uczta dla „dinozaurów”, która jednak - jak się okazało - młodzieży równie dobrze smakowała.
Teraz role się odwróciły, bo obie gwiazdy piątkowego wieczoru, to już muzyka następnego pokolenia. Najpierw Cleo, szczecinianka, piosenkarka, autorka tekstów, malarka i projektantka mody, która swoją przygodę z muzyką zaczynała w chórze gospel i duecie hip-hopowym „Dwie Asie” już po 2000 roku, później Lemon - polsko-łemkowsko-ukraiński zespół, założony przez wokalistę Igora Herbuta dopiero w 2011.

Dziś obie gwiazdy mają na swoich kontach liczne albumy i mnóstwo nagród, szczycą się złotymi i platynowymi płytami, współpracują z najbardziej znanymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej, a ich hity - jak „Napraw”, „Nice”, „Jutro”, „Scarlett” grupy Lemon, czy „Żywioły”, „Za krokiem krok”, „Dom” Cleo trafiają na szczyty list przebojów.

W sobotę drugi dzień Jarmarku Podhalańskiego i następne koncerty, a na deser - o 21.40 - kolejna gwiazda - Agnieszka Chylińska, której przedstawiać specjalnie nie trzeba.

p/zdj. Michał Adamowski

Byłeś na Jarmarku Podhalańskim? A może dopiero się wybierasz? Podziel się swoimi zdjęciami! Dodaj je na alert.podhale24.pl! Kliknij, wybierz zakładkę "Jarmark Podhalański", dodaj fotki i może kilka słów. Na autorów najlepszych wpisów czekają niespodzianki od podhale24.pl!
Może Cię zainteresować
komentarze
Styl15.08.2022, 22:47
FOLK Design Aneta Larysa Knap
ela13.08.2022, 10:32
Piękną miała sukienkę.
STAŚ13.08.2022, 10:27
Potrzebne takie atrakcje, ludzie mają luzik !!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl