02.09.2022, 18:51 | czytano: 1677

Dworzec kolejowy w Zakopanem - w finale konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku"

zdj. UM Zakopane
ZAKOPANE. Magistrat zachęca do głosowania na zrewitalizowany Dworzec PKP w Zakopanem, który znalazł się w finale Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”.
"Celem konkursu jest wyłonienie przedsięwzięć budowlanych: modernizacji oraz nowych obiektów ukończonych do I kwartału 2022 r., wyróżniających się szczególnymi walorami jakościowymi, funkcjonalnymi, urbanistycznymi i estetycznymi. Konkurs promuje funkcjonalność modernizowanych i przebudowywanych budynków i budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych, stosowanie nowych technik, nowoczesnych efektywnych i bezpiecznych urządzeń, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych i konserwatorskich, efekty ekologiczne, a w przypadku obiektów zabytkowych dbałość o architekturę i ochronę dziedzictwa kulturowego" - Czytamy na stronie Modernizacja Roku.
Głosy na Dworzec PKP w Zakopanem oddawać można codziennie, do 28 września br. do godz. 15.00.

Głosowanie odbywa się na stronie organizatora.

Należy zagłosować na dany obiekt, wpisać swój adres internetowy, imię, nazwisko. Po otrzymaniu wiadomości e-mail (na podany adres mailowy) - potwierdzić oddanie swojego głosu.

opr. s/
Może Cię zainteresować
komentarze
nie zagłosuję bo wiem jak to wygląda03.09.2022, 10:25
Chętnie zagłosowałbym gdyby chodziło o wyłonienie najbardziej przemyślanej inwestycji w rozsądnych pieniądzach. A tutaj to bałwochwalstwo, przerost formy nad treścią, narcyzm, niegospodarność, opieszałość.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl