03.09.2022, 15:23 | czytano: 23672

Jarosław Kaczyński żartuje w Nowym Targu: "Dziękuję, że mi państwo przypomnieli jak mam na imię" (zdjęcia i video)

Fot. Szymon Pyzowski
NOWY TARG. Prezes Prawa i Sprawiedliwości spotkał się z działaczami i sympatykami w Miejskim Centrum Kultury. Publiczność przywitała go skandując "Jarosław". - Dziękuję, że mi państwo przypomnieli jak mam na imię - żartował Kaczyński, witając się z zebranymi.
Spotkanie nie było otwarte dla wszystkich - wejść mogły tylko osoby z identyfikatorami. Wiele osób przyszło ubranych po góralsku. Na scenie prezesowi towarzyszyli młodzi górale i kapela, a szefa partii przywitała w Nowym Targu posłanka Anna Paluch. Na sali obecni byli też m.in. senator Jan Hamerski, była premier Beata Szydło, wiceminister Andrzej Gut-Mostowy, burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha oraz wójtowie i samorządowcy z naszego regionu.
W swoim przemówieniu Jarosław Kaczyński mówił o sprawach ogólnych. Odniósł się od inflacji i podwyżek cen. - Rząd robi wszystko, żeby zmniejszyć ceny. My tych zabiegów w stosunku do różnego rodzaju towarów stosujemy wiele - przekonywał.

- Wspomagamy emerytów, najbiedniejsze gospodarstwa, także w sensie energetycznym. Robimy bardzo dużo w tym kierunku, żeby ten ból był jak najmniejszy. Robimy to intensywnie. Może być jeszcze dużo zamieszania, ale to się powoli uspokaja - zapewniał. - Blokujemy bardzo silne wzrosty cen dla obywateli.

Mówił też o węglu i bezpieczeństwie energetycznym kraju. - Tego naprawdę nie zabraknie. Jesteśmy przez cały czas czynni. W rządzie działa zespół, który się zbiera prawie codziennie, analizuje sytuacje i podejmuje decyzje, aby to największe w tej chwili zagrożenie dla ludzi, został uchylone.

Kolejnymi tematami były m.in. pomoc dla Ukrainy, bezpieczeństwo kraju, dozbrajanie i wzrost wydatków na obronność, reparacje wojenne.

- Będziemy się domagać czego, co nam się należy - mówił o liczących ok. 6 bilionów złotych wyliczeniach dotyczących strat wojennych. Prezes PiS przypomniał, że Niemcy wypłaciły się odszkodowania 70 państwom. - My nie dostaliśmy nic. Dlatego, jako kraj, państwo poważne, musimy w końcu zacząć nie traktować samych siebie jako tych gorszych. Bo w wielu Polakach to tkwi. To wyróżnik obozu naszych przeciwników, którzy mówią, że są europejscy. Ale za tym wszystkim kryje się wielki kompleks niższości, a my tego kompleksu nie mamy - dodał.
Na koniec Jarosław Kaczyński odpowiedział na pytania od publiczności.

Sala nagradzała słowa prezesa brawami. Jarosław Kaczyński otrzymał kwiaty, podziękowania i wiele słów wsparcia od zebranych.r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Matylda07.09.2022, 10:56
A ja chciałam zapytać. Gdzie był gospodarz (dyrektor) obiektu MCK. Czemu ignoruje gości? To jego powinność być tam dla ludzi.
ocena z Orawy07.09.2022, 08:40
Jestem wesoły Kazek ... Janek
mam na przedmieściu domek
a w nim prąd i gaz ... i głos z tłum czekaj czekaj zaraz ci wyłączą..
To ja trener I klasy ...
PiS to partia PZPR i głupoty
Janek06.09.2022, 17:20
Wylew żółci i kompleksów w komentarzach świadczy tylko o tym jak wielka dezinformacja i wojna informacyjna jest w mediach, żę na widok niczego złego ludzie pałają nienawiścią. Może pora się obudzić i kupić własnej Mamie ciastko? Uśmiechnąć się do sąsiada o innych poglądach...? Pokory omnibusy
ciekawy06.09.2022, 14:55
@Krzysztof
"...dzieciuki ustawione na pokolenia."
historia nie raz to pokazała, że jak ktoś dostaje coś za darmo, to tego nie szanuje. Wiele fortun przepadło w trzecim, czwartym pokoleniu, bo każde pokolenie następne, to więcej dziedziców do "fortuny". Jedynym sposobem uratowania Twojej "fortuny", to jest utworzenie funduszu powierniczego, który będzie wypłacał Twoim potomkom 30 % z uzyskanych dochodów z zarządzania Twoją "fortuną" - z pokolenia na pokolenie w miarę przybywania spadkobierców, kwota do podziału, będzie coraz mniejsza. W innym przypadku Twoja "fortuna" może być roztrwoniona w bardzo szybkim czasie - a i nie wiadomo, co Tobie przyniesie starość, co Ci strzeli do głowy. Dzisiaj możesz mieć miliony a kilka pokoleń później Twoi spadkobiercy - zero.
Kazek06.09.2022, 14:36
Krzysiu stoją pod MCK bo wszystkie pięniążki wydają na hokeistów, a my po wioskach wiemy jak pieniądzem gospodarować żeby było wiecej i wiecej i na głupoty czasu nie mamy. Taka różnica, tym z miasta nie dogodzisz.
Marian06.09.2022, 13:31
U mnie to samo, baseny pobudowałem, biznesy mam, piniendzy pełno. A zaczynałem od zera. Krynci sie biznes jak trzeba narzekać nie mogę, PIS robi robotę. Ale fakt trzeba chęci i podjęcia ryzyka.
Krzysztof06.09.2022, 12:15
Góralka dużo zrobili, pieniendzy nadali, drogi autostrady do nas robią.
Dawniej działki kupowałem po 8-10 zł za metr teraz sprzedaje po 500-800 i płaco cepry bez negocjacji. Piniendzy mam ile chce i kiedy chce. Dawniej dolary mi przysyłali z USA a teraz ja im wysyłam. Pensjonaty pobudowane ruch piękny. Gospodarkę mam bo lubie a nie że musze. Dzieki burmistrzowi który jest pionkiem Prezesa Nowy Targ się liczy na mapie wyborczej i trafiają do nas pieniądze z ministerstw. Nie wszędzie tak jest. Piszą krytycznie i stoją pod tym mokiem nieudacznicy co nie umieją ruszyć głową i zarobić pieniądza na Podhalu. A takie teraz są możwliości że wystarczy tylko chcieć. Jest tak dobrze że aż strach bedzie umierać, dzieciuki ustawione na pokolenia.
nowy06.09.2022, 11:45
A był tam ktoś na scenie i na widowni z Nowego targu? Czy tylko z Krościenka i okolic?
ot tak sobie06.09.2022, 09:45
PiS to nieudacznicy życiowi i partia antypolska
Co dokonała A.Paluch - jedyne osiągnięcie to mieszkanie komunalne
Góralka06.09.2022, 09:21
@Krzysztof
Ty z choinki się urwałeś?!
A cóż takiego ten człowiek zrobił dla Nowego Targu ?!?!?!
Wymień chociaż jedna jego zasługę !!!!!
Ten człowiek, to jedna wielka porażka !!!!
wilki z turbacza06.09.2022, 09:18
Protest przed MOK to jakiś cyrk-oni nawet nie zdawali sobie sprawy,że tylko dzięki policja ,która prosiła żeby dać spokój ,nie zostali rozbicie w pył.Byli ze wszystkich stron obstawieni i takie manto by dostali,że szok.
Jozin z bazin06.09.2022, 06:31
@ historyk
Wnuczek Donald dzisiaj też "walczy" na Zachodzie, tylko mu się armie pomyliły.
wojtek06.09.2022, 01:44
Tylko PIS potrafi dbać o Polaków. Strach pomyśleć co by się działo gdyby rządzili nieudacznicy z PO.
pora zlikwidować05.09.2022, 20:55
PiS partia anypolska była i jest
a górale to podobno też tylko dutki liczą od Bieruta .... do Kaczynskiego
mario05.09.2022, 18:12
Rząd Polski nie jest tak naprawdę Polski i to każdej frakcji. Wystarczy szerzej spojrzeć na politykę a przede wszystkim na gospodarkę światową.
Dobrze też jest poczytać o naszej historii gdzie ciekawie się robi tuż przed rozbiorami.
To za obszerny wykład na posta - niech każdy drąży, poszukuje prawdy i wyciąga wnioski bo społeczeństwo to nie idioci.
Wektor05.09.2022, 15:50
@ciekawy

Lemingway załóż porządny kask, bo mózg może ci czaszkę rozerwać.
Mam wrażenie, że jesteś wychowany na UB-ckiej zupie pomidorowej.

Kolejny Lemingway, który źle pojmuje poprawność polityczną :).
Krzysztof05.09.2022, 14:48
A ja jestem bardzo zadowolony z wizyty Prezesa. To świadczy o tym jak ważny jest Nowy Targ.
Dziękuję Burmistrzowi Grzegorzowi Watycha oraz Dyrektorowi Andrzejowi Lichosytowi za godne przyjęcie Prezesa i szczery uśmiech.
Wierzę że razem z Prezesem w dalszym ciągu bedziecie robić wiele dla naszego miasta, ludzi i przedsiębiorców.
ocena z Orawy05.09.2022, 14:02
@Janosik masz racje - PiS jest antypolski
historyk05.09.2022, 14:01
Mieliście poparcie w 2015 i 2019 roku gwarantujące pełną większość w sejmie i swojego prezydenta, czyli rządzicie 7 lat, a ciągle grzejecie płytę, że wszystko to wina Tuska. Po prostu rządzenie was przerasta, powsadzaliście jakiś pociotków na stołki w ministerstwach i spółkach Skarbu Państwa, którzy zrobili prawdziwą ruinę z Polski. Ludziom wciskacie, że dziadek Tuska był w Wermachcie a nie dopowiecie, że w Gdańsku i na Pomorzu wcielano młodych chłopaków do armii, tak jak teraz ruscy robią z ukrami w Donbasie. I najważniejsze nie dopowiecie, że on uciekł z armii niemieckiej i walczył w polskim wojsku na Zachodzie Europy...
aczemunie05.09.2022, 11:45
No jakoś to tak żałośnie wyszło. Trochę ludzi przywiezionych autobusem usadzonych z przodu, /.../ i puste rzędy z górze sali. A podobno tłumy miały walić na spotkanie. A twarze ze zdjęć trzeba zapamiętać, będą się wstydzić gdy w końcu pis odejdzie... za rok będą inaczej gadać.
No i ten nawiedzony mlaszczący starszy pan, z głupawym uśmiechem, sprawca całego zamieszania. Widać że oderwany od rzeczywistości, nie bardzo wie gdzie jest, nie kojarzy co sie w kraju dzieje (nie mówią mu ? a sam się chyba nigdzie z dom u nie rusza), cieszy się jak dziecko, że go po imieniu wołają, opowiada swoje sny o reparacjach jakby to była rzeczywistość. W ogóle żyje w swoim wyimaginowanym świecie, gdzie wszyscy się uwzięli na biednego jarusia, a najgorszy to ten Tusk. Jakby mamusia jeszcze żyła to pewnie poszedłby do niej naskarżyć.
Szkoda tylko że ktoś mu pozwala rządzić, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności za to co robi i mówi. Wicepremier od bezpieczeństwa, śmiechu warty, schowany za tłumem ochroniarzy i nie mający nic do powiedzenia o tym czym się miał zajmować. Największy szkodnik od dziesięcioleci. Ale trzeba mu przyznać, że sprawny propagandzista, jak widać tak otumanił ludzi, że bez żenady powtarzają jego brednie, wierząc że to prawda.
Jeszcze rok i będzie ujadał gdzieś z boku. Sam, bo reszta kompanów, tych Morawieckich Sasinów obajtków i całej bandy spasionej na państwowej kasie, będzie czekała w kolejce do kryminału.Tak, że spokojnie, niech sobie jeszcze poujada i poluje póki może.
Jasiek05.09.2022, 11:22
@Janosik. Wystarczyło nie zniszczyć gospodarki, którą zbudowały poprzednie rządy. Polska w ruinie - udało się zrealizować obietnicę wyborczą. Nie opowiadaj teraz, że ludzie będą brali na zeszyt, bo sami do tego doprowadziliście nieudolną polityką gospodarczą.
@Janosik05.09.2022, 10:34
Teraz PIS ma większość i jakie ustawy wprowadza ?!?!?!
A N T Y P O L S K I E !!!!!!!!!!!!
Janosik05.09.2022, 10:00
Wielu młodych ludzi nie zna dobrze polityków, dlatego tak bezkarnie opluwają Jarosława. Tuskowi uwierzą we wszystkie jego obietnice. I ja się temu nie dziwię. PiS rządzi już 7 lat. 7 lat temu, ci co dzisiaj tak głośno gwiżdżą i wyszydzają PiS mieli po 12, 13 lat w d... mieli politykę. Dzisiaj dorośli i zauważyli, że podrożało, inflacja kredyty w górę i drą mordy jak im źle. Ja na ten przykład przeżyłem lata 70-te i poważne strajki, lata 80-te strajki i drożyzna, puste sklepy, 90-te horrendalna inflacja. Pamiętam polityków, którzy się przewijali i zawsze byli ci sami. Wybory wygrywali raz jedni, raz drudzy. Teraz mogę podzielić się moją wiedzą, bo wiem jak to dalej będzie.
A będzie tak: wybory wygra PiS, ale nie będzie miało większości aby samodzielnie rządzić. Partie takie jak PO, Polska 2050, Lewica i PSL zrobią koalicję. PO weźmie kluczowe ministerstwa: Sprawiedliwości, Finansów, Obrony Narodowej, Spraw Wewnętrznych, Aktywów Państwowych, Edukacji. Pozostałe pierdoły jak Ministerstwo Polityki Regionalnej, Kultury, Klimatu i Środowiska, Polityki Społecznej, Rolnictwa, Sportu i Turystyki itp dostaną Hołownia, Lewica i PSL. Dlatego łatwo przewidzieć przyszłość. Po wygranych wyborach zaczną się poważne zmiany. Znając środowisko PO (Balcerowicz, Sikorski, i te wszystkie g.... w Parlamencie Europejskim jak Róża von coś tam, Rosati, Cimoszewicz, Miller, Hübner, Lewandowski i wielu innych zaprzańców rzucą hasło: wszystkie ręce na pokład. I będzie tak jak w latach 90-tych. Inflacja zostanie zduszona, bo Balcerowicz znowu ustawi stopy procentowe na poziomie 20-30%. Zdusi inflację, ale 70% małych firm padnie. Zostaną te duże zagraniczne. Inflacja spadnie do zera, ale ludzie nie będą mieć pracy. Te wszystkie dodatki jak 500+, 13 emerytura zastaną wygaszone, wiek emerytalny podniesiony do 70 roku. Zacznie się wyprzedaż pozostałych firm będących własnością skarbu państwa. Lukę po upadłych firmach Polskich wypełnią firmy Niemieckie. Te firmy dadzą pracę Polakom, ale za stawki, które pozwolą im jakoś przeżyć. Przecież ktoś musi pracować na Niemców, którzy w tej chwili już w większości żyją z socjalu, ale jeszcze są ci wszyscy przybysze z z dalekich krajów co ich Niemcy przygarnęli. Warto się zastanowić co będzie lepsze, wysoka inflacja, ale każdego będzie stać na godziwe życie, lub inflacja zerowa, ale połowa narodu bez pracy i kupowanie na zeszyt. Przemyślcie se to.
ciekawy05.09.2022, 09:40
@Wektor
Dobre prochy bierzesz - widzę, że działają, który psychiatra je przepisuje. Większych bzdur dawno nie czytałem. Nie przedstawiłeś żadnych argumentów a jedynie powielasz pisowską propagandę głoszoną przez tvp. Takie typy jak Ty, z braku argumentów w dyskusji, posługują się wypowiedziami największego kłamcy p. morawieckiego i jemu podobnych.
Baba05.09.2022, 09:23
Ludzie z Nowego Targu oprócz imienia przypomnieli by panu jaszcze wiele niewygodnych momentów z życia, gdyby pan z nimi przy wyjściu porozmawiał a nie uciekał z glupią miną pod skrzydła dużych panów. A to o przespanym stanie wojennym, a to o wieżach aż pod niebo, a to o intrantnych posadkach dla kum i pociotków, a to o samotnym, porzuconym wraku smoleńskim itp, itd. Ale szansy na rozmowę nie było, bo temat reparacji ,ha, ha, okazał się tak interesujący i chwytny na Podhalu że orator sam z siebie zadowolony nie pozwolił sobie odebrać mikrofonu.
Jasiek05.09.2022, 08:34
Czy trawa przed MCK została pomalowana na zielono? W dawnych dobrych czasach tak robiono, jak przyjeżdżał I sekretarz KC.
szwejk04.09.2022, 23:56
W centrum Pragi zebrało się od 70 do 100 tys. protestujących. Krytykowali oni politykę rządu premiera Petra Fiali. Antyrządowa manifestacja dotyczyła głównie drożyny, ale nie tylko. Zebrani na Placu Wacława krytykowali również temat dostaw broni, co ich zdaniem przedłuża trwającą wojnę.

Sobotni protest nazwano "Republika Czeska na 1 miejscu". Został on zorganizowany przez przedstawicieli głównie pozaparlamentarnych partii politycznych oraz stowarzyszeń obywatelskich, którzy nie zgadzają się z obecną polityką i chcą dymisji rządu.
ocena z Krakowa04.09.2022, 22:32
Na sali kanclerz Uniwersytetu Pedagogicznego Wasowicz Krzysztof -nawet w stroju góralskim i ciemnych okularach - czyżby skok na naszą Podhalanska?
wolny obywatel04.09.2022, 22:23
Jak w głębokiej komunie, pierwszy sekretarz KC PIS przyjmuje hołdy od aktywu partyjnego, kabaret,jak w filmach Barei
Wektor04.09.2022, 21:55
@chłopek roztropek

Sprawiasz wrażenie człowieka tak zagubionego, że zasadne jest postawienie pytania,
czy do łazienki chodzisz sam, czy jednak z przewodnikiem.

Masakra, skąd ty takie bzdury bierzesz. Tego by nawet w TVN nie wymyślili :).
------------------------------------------
W każdym razie teza, którą propaguje "końfa", teza, która ma na celu zastraszyć społeczeństwo, wprowadzić
niezadowolenie, ma charakter anty Polski i jest inspirowana z Moskwy. To agenci wpływu, którzy mają na celu
dezinformować społeczeństwo i szkodzić państwu polskiemu.

Polska jest od lat celem ataków informacyjnych i propagandowych ze strony Federacji Rosyjskiej. Obecnie,
przy okazji kryzysu związanego z wojną, mamy do czynienia z mocnym zintensyfikowaniem tego typu działań.
Coraz większa jest liczba ataków informacyjnych na Polskę, ale także fake newsów, które w czasie wojny na
Ukrainie mogą mieć szczególnie groźne skutki.

Końfa jest na marginesie tej dyskusji, co bardzo boli adwersarzy z Końfy, którzy chorują na chorobe
niedocenienia. KOńfa na pandemii nic nie ugrała i wcina się między wódkę a zakąskę, w dyskusji, w której
chce być obecna, a jest niezauważalna. PiS-PO jedno zło, dobre hasło wyborcze :D, tylko tyle macie
do powodzenia :). Konfederacja to wymóżdżenie totalne, a pod czaszką rubelki. Siedźcie w kącie i nie
odzywajcie się, nie pomagacie, tylko szkodzicie. Nie prowokujcie mnie, bo przy innej okazji, pojadę grubiej.
Osiol04.09.2022, 20:16
Do chłopek roztropek
Masz 100proc racji i prawdy ale ich tresuja od dzieciństwa a raczej przygotowywuja do ataku na R
To trudne zagmatwane przypadki miotające sie.
Nic im nie tłumacz nie marnuj energi są straceni, grupuj dookoła siebie ludzi otwartych umysłowo nie marnuj energi na dyskusje sprowadza cie do swojego poziomu i pokonają doswiadczeniem ja ten ugor oram i nic nie kiekluje he he he he he
Ale tekst super
jaga204.09.2022, 19:30
Pani posel Paluch pomyliły się wizyty Papieża z Kaczyńskim. Te życzenia które pani wyśpiewywala to były dla Ojca Sw
janosik04.09.2022, 19:24
@chłopek roztropek...to bardzo poważny przypadek i tak sobie myślę, ze musisz i Ty zacząć...
Stachu04.09.2022, 19:23
@ chłopek roztropek
Nawet jeśli są tylko kukiełkami, to co? Są niewinni bo oni tylko wykonują rozkazy? Byli już tacy, którzy się tak tłumaczyli, niedługo po tym już wisieli.
Jozin z bazin04.09.2022, 17:44
@ chłopek roztropek

Zgoda. Tyle, że nic odkrywczego nie napisałeś.
chłopek roztropek04.09.2022, 17:02
Do wszystkich tutaj narzekających na pis, kaczyńskiego i rząd:
Wasze komentarze mają ZEROWĄ wartość prawną i sprawczą. Kanalizują jedynie Wasze frustracje i demotywują do dalszego działanie gdyż stwierdzacie że "ktoś" czyta Wasze wypowiedzi i "ktoś" je uwzględni i "ktoś" się tym zajmie dalej.
Natomiast są źródłem nieocenionej wiedzy dla sprawnie działającej machiny propagandowej, która jak na dłoni ma podane wszystkie argumenty, które należy obalić, kreując odpowiednią medialną rzeczywistość, kreując wrogów, przerzucając odpowiedzialność na "ciemne siły". "KTOŚ" jednak to czyta, śledzi, analizuje, przegląda - cały sztab BARDZO DOBRZE opłacanych ludzi, którzy codziennie przeczesują portale, fora internetowe, wiadomości, nawet głupie komentarze. Mają do dyspozycji narzędzia, algorytmy, komputery i sztuczną inteligencję (echelony, pegasusy) i nie pytają się nikogo o zgodę. Wszystko po to by na bieżąco badać, reagować, oceniać, korygować, tworzyć tą medialną papkę, która do Was trafia. Pozwala to z wyprzedzeniem reagować, niszczyć inicjatywy, wypuszczać w przestrzeń medialną odpowiednią narrację jeszcze przed jakimś wydarzeniem. Nie macie świadomości że jesteście manipulowani, bo właśnie między innymi o to chodzi. Chodzi o wykreowanie w Was przekonania o pewnej mocy sprawczej którą "NIBY" macie i "NIBY" mają inni, Wasi przeciwnicy z odmiennymi przekonaniami.
Tak na prawdę nie ma sprawiedliwości a wybory wygrywają podstawione marionetki za którymi kryją się mniejsze lub większe pieniądze, interesy, mocarstwa. To nie kaczyński chce reparacji od Niemiec, to Izrael chce pieniędzy od nas a skoro nie mamy tych pieniędzy to odbierze je z naszych reparacji. Przy okazji skłócą nas z Niemcami i osłabią, co jest na rękę Stanom Zjednoczonym. Dlaczego kaczyński oficjalnie zaprasza Izrael do negocjowania reparacji? To w końcu pieniądze dla nas czy dla Izraela?
To nie morawiecki chce sankcji na Rosję i to nie on wymyśla kolejne by pognębić gospodarki europejskie, on dostaje gotowe kartki do czytania i jeździ z nimi po Europie. To Stany Zjednoczone robią wszystko by pchnąć zrujnowaną gospodarczo Europę do wojny z Rosją. Dlaczego nie ma sankcji na Irak a ISIS pompuje ropę na największą skalę w historii? I kto ją kupuje? Stany Zjednoczone.
To nie tusk chce wrócić do krajowej polityki i próbuje nieudolnie mobilizować elektorat w kontrze do pis. To nie tusk chce przejąć władzę w Polsce by zrobić nam dobrze. To Niemcy próbują "odzyskać stery" i odebrać utracone lenno, które tak lekkomyślnie oddali, nie spodziewając się zagrywki Stanów Zjednoczonych. Odzyskanie Polski i przegonienie USA z naszego podwórka to ostatnia deska ratunku dla Niemiec i całej Europy. To jedyny sposób na zakończenie konfliktu na Ukrainie. Dlatego publiczne media tak demonizują tuska i dlatego jest również winny za "koklusz i gradobicie".
To nie błaszczak kupuje abramsy zamiast leopardów. To USA transferuje kolejną partie sprzętu dla Ukrainy, przy okazji pozbywa się złomu, zarabia na nim i podsyca konflikt.
"Marionetki!...Wszystko marionetki!..."

Ta zapowiedź kontrolowania wyników wyborów to nie na niby. To zaraz będzie klepnięte przez parlament. Już nigdy nie wygra inna opcja polityczna. Przejęcie władzy sporo kosztuje i nie oddaje się jej ot tak w jakichś tam wyborach. Jedyna szansa na pomieszanie szyków to przedterminowe wybory. Ale nie za pół roku, tylko teraz, jesienią, najpóźniej za miesiąc, zanim przepchną społeczne komisje kontrolujące liczenie głosów czy komputerowy system liczenia głosów z "przyciskiem" dla prezesa. W USA mają to już przećwiczone. U na sto będzie jak odebranie dziecku grzechotki.
Jozin z bazin04.09.2022, 14:09
Panie Jarosławie, widać wyraźnie, że jest Pan już zmęczonym człowiekiem.

Także na widowni miał Pan w większości swoich rówieśników, prawie sama
"14 emerytura". Kiepsko to rokuje.

Marzył Pan zostać "zbawcą" Polski a zanosi się na to, że będzie Pan tym, który doprowadzi Polskę i Polaków do zguby.

Życzę zdrowia, oraz tak Panu jak i sobie tego, by wskutek niedługo mających się zakończyć Pana rządów nie doszli do władzy powiązani z tymi którzy protestowali przeciwko Panu na ulicy.
jarek04.09.2022, 14:02
spotkanie dla starannie wyselekcjonowanych, na zewnatrz nie bylo juz tak milo, kaczka won, /.../

Naruszenie regulaminu. Moderator.
Aniela04.09.2022, 13:47
Patrząc na zebrany w sali - żal mi tych ludzi, biedni umysłowo albo kulturowo. Tą zimę może przeżyjecie bo jest las i śmieci ale czy kolejną też? PO WRÓĆ, TUSK Wróć
Tymek04.09.2022, 12:08
To że w zbożu czy innej pożytecznej roślinie rosną chwasty to wiecie .Zabierają pożywienie z ziemi a pożytku z nich nie ma. I wy którzy protestowaliście przeciwko Panu Kaczyńskiemu jesteście do tych chwastów podobni. Bierzecie 500+ czy dodatkowe emerytury i inne zapomogi a protestujecie przeciwko tym co wam je dają .Bo wy chcecie pracować za 5 zł na godzinę a Tusk wam to umożliwi . Jak macie jaki taki honor to nie bierzcie tych zapomóg.
do @ Z BOKU04.09.2022, 11:46
Przypomnę, że za rządów Tuska, a wcześniej Balcerowicza z Lewicą wszystko co mogło pracować dla Polaków wyprzedawano za bezcen. Sprzedawali, zasilali budżet i bezczelnie łasili sie jak przed zaborami do obcych mocarzy i ich ambasadorów...Ludzie gdyby nie PiS i Nie ludzie pokroju Kaczyńskiego jużbyśmy byli w doopie, z euro w kieszenie, jak Tusk chciał... Wskaźniki gospodarcze w relacji do innych państw Unii w okresie wywołanej celowo epidemii covid-19 za rządów PiS świetne... biedny kraj -Polska- wyszedł z tego obronna ręką...a nawet lepiej jak państwa Zachodu. Teraz wojna i Węgiel... a to nie Tusk darł się w kwietniu że PiS ma krew na rękach i słał do TVN filmiki ze stacji kolejowych, podczas gdy inne państwa UE ten węgiel importowała do lipca br... Tusk i jemu POtulni nawet jak hitlerowcy zamiast węgla i ropy, proponują Polkom dzieciobójstwo...TUSK ma krew na rekach niewinnych! Bóg nie pozwoli aby taki wredny typ z krwawymi rękami rządził Polską....
tax04.09.2022, 11:46
to się dzieje w XXI wieku, niepojęte
Andrew04.09.2022, 10:54
Kilka tygodni temu spotkanie P. Tuska tez było zamknięte. Tylko dla ludzi z zaproszeniami. Każda władza boi się bezpośredniej konfrontacji z obywatelami.
nowotarżanka04.09.2022, 10:48
Dlaczego nie zrobiono spotkania na rynku publicznie żeby można było zadać pytanie,podzieliliście naród gdzie sprawiedliwość czym się różnię od lokatora w spółdzielni a najemcą komkunalki.ci pierwsi kupili mieszkania po 1 zł a komunalni muszą kupować za ciężkie pieniądze ponoć nie dzielicie ludzi na lepszych i gorszych, a na spotkaniu sami lizusi
wlwkm04.09.2022, 10:24
Czemu krzyczeliście: Jarosław, Jarosław...?
Trzeba było: Nowy Targ, Nowy Targ..., bo "wódz" znowu zapomniał, gdzie jest.
Chrust04.09.2022, 09:57
W Pradze wyszło na ulicę przeciwko drożyźnie ok. 100 tysięcy osób.
32 lata04.09.2022, 09:38
A ja i tak zagłosuje na PiS, bo ta lewą stroną jest naprawdę lewą i nią już zostanie
Norek04.09.2022, 09:37
PO to, PO tamto..... ale za PO takiej "podwyżki piniondza" nie było. A to nie koniec, bo inflacja idzie w górę wbrew zapowiedzią. Za PO była deflacja....
Jaro04.09.2022, 08:39
Żenada PIS w Nowym Targu. Żal mi młodych, bo nie wiedzą co czynią upiększając tego rodzaju spotkania. Wójtom i burmistrzom się nie dziwię, bo jest trudny czas, a dotacjami na Podhalu rządzi poseł Paluch. Byłeś na spotkaniu masz milion dwieście, nie byłeś to sto dwadzieścia pięć złotych, albo nic. Jestem zbudowany protestem przed MCK w Nowym Targu. Polacy przestańcie udawać, że Wam dobrze. Przejrzyjcie na oczy: drożyzna, okradanie, okłamywanie, wsparcie dla emerytów powiększa inflację, brak węgla, a niedługo brak gazu i prądu. Ta partia dba tylko o swoich, ale nie o tych, którzy zwiększają frekwencję na spotkaniach z Kaczyńskim. Większość obecnych to karierowicze, którzy wykupili bilety wstępu od posłów PiS. Polacy nie dajcie się kupić. Hitlerowcy też kupowali Górali za mąkę i cukier.
kijanka04.09.2022, 08:12
Żenujący kabaret starszego pana oderwanego od rzeczywistości i zwiezionych z rumianego Podhala (co widać, słychać i czuć) akolitów, którzy nie kumają, że socjalizm w każdej postaci jest prostą drogą do katastrofy. Ten Kaczyńskiego jest nawet bardziej niebezpieczny niż Gomułki z Gierkiem razem wzięte. I ten jego bełkot o niczym, bez logiki czy związku. To jak mimowolne digi Paluchowej, która chciała dla wodza zorganizować przywitanie godne króla, ale wyszło jak zwykle. Przywitano skrzata z pisowskiej bajki.
Szakal04.09.2022, 01:05
Fajnie poczytać ból d... lewaczków którzy zapierniczają za najniższą krajową.
Czarny Bez03.09.2022, 22:50
Kocham Was bolszewicy i Niemcy już normalnego polaka nie chcecie słuchać...no cóż nie wasza przecież bajka...
Zuzula03.09.2022, 22:45
Tak sobie rozmyślam i przecież większości tych ludzi na tych zdjęciach to chorągiewki polityczni.... Przecież premier Morawiecki też był doradcą Tuśka... Kto przy władzy tam My!!!!!!
SUBZERO HC03.09.2022, 22:35
pis to czerwone komuchy...i rosyjscy agenci.
Burok03.09.2022, 22:26
Ludzie , nie dajcie się prowokować , zachowajcie energię na wybory
ocenka z Krakowa03.09.2022, 22:23
Widzę ze radni z Ochotnicy stawili się w imieniu wójta Tadeusza, bo ten miał inne zajęcie.
Widać pospali i wrócili wyspani
zwykły poseł jak zwykle pomylił Nowy Targ z Nowym Saczem
Tak trzymać - przespać ten stan a potem wykopać PiS w kosmos
Nieznany03.09.2022, 22:22
to jeszcze nie wszystko co się dzieje...dzieki rządzącym . Jeszcze wiele nas czeka i to raczej nic pozytywnego. Tak niektórzy mówili...jakie chipy pod skórą, a NBP już się chwali nowym środkiem płatniczym , właśnie chipem. A jacy to wspaniali rządzący, który szykują rozporządzenie o przymusie testowania na choroby zakaźne (te które zapewne na nas spadną) i musowym szczepieniu , i!!! możliwości zastosowania siły fizycznej przez wojsko, policję itd do przymusowego zastrzyku??? A wiec teoria spiskowa nadchodzi, dzięki komu...? hmm ...
Miejscowy03.09.2022, 22:04
Kabaret ustawiony przez pis aby otumaniać ludzi
Polak03.09.2022, 21:56
PIS Partia Idiotów Samych z prezesem nienawidzącym Polski i Polaków....żenada i ruski typ propagandy
MISFITS03.09.2022, 21:51
Ale wstyd a ci jeszcze ubrani po goralsku...dobrze ze na zdjeciu nie widze swoich pracownikow.Od razu dostaliby wypowiedzienie w poniedzialek!
kika03.09.2022, 21:43
tak , to prawda strach by bylo wpuszczac chamow, z piecioma gwiazkami i tych ktorzy nie wiedza gdzie konstytucja musza ja drukowac na koszulkach
Osiol03.09.2022, 21:43
A zapomniałem 1000hruwien to 128,38zl
z tąd03.09.2022, 21:40
Dziś ponowna próba wystrzelenia przez amerykanów największej rakiety jaka kiedykolwiek była(przebija rusków,chińczyków,nawet Stasie z Gliczarowa eh) rakiety na księżyc,nie powiedzie się.Zabrakło głównego ,,kosmonauty,, ,tego co kiedyś chciał ukraść księżyc bo był w N,Targu.
Osiol03.09.2022, 21:35
Warto zagłosować na PiS

Jeszcze jedną kadencję im dajcie teraz jeśli ktoś inny przejmie zarządzanie tego bankrutującego bałaganu to i tak go nie uratuje, bo i jak po prostu się nie da, tylko na niego spadnie odpowiedzialnosc

zatrzymać maszyny drukujące pieniądze?
Zatrzymać zadłużanie?
Tego się nieda zatrzymać bo 10 dni później ogłasza się niewypłacalność.
Więc usiąść na wygodnym fotelu i patrzeć jak na Titanica elity będą do końca udawać że sobie radzą że potrafią będą zapewniać ze kontrolują.

w krajach które zbankrutowały też tak to wyglądało do końca grano rolę i brano i przyznawano sobie premie

Dla tych co węgiel... na U
700uah tona węgla gorszej jakosci
4000uah tona lepszej towar jest to ceny z Odessy aktualne
I co chcecie nadal przejąć władze wymienić wszystkich po rodzinie po protekcji i kolegów kolegów i co taka stadninę w Janowie podniesiecie w ile lat?
Otwarcie nowej kopalni to 15lat(ale złoża zastawione,,promesy'') więc jak?
Wszyscy zbankrutujemy zdajcie sobie z tego sprawę sprawcie byście chociaż głodni nie chodzili od stycznia.
PL03.09.2022, 21:14
Panie prezesie co z tym dobrobytem. Miała być Ameryka a wyszła wam Afryka Nieudacznicy!
Zrozpaczony03.09.2022, 21:07
A Orawę kto reprezentował dawne komuchy co niby dzisiaj są za prawicą tylko udają myślą tak jak ich komuna nauczyła... śmiej a się z was..
Zuzula03.09.2022, 21:06
Słowa tego człowieka, że robią wszystko aby podwyżki były jak najmniej odczuwalne... To czysta kpina, dbają ale o swoje d..y podwyżki swoich pensji,pasożyty tylko rujnują ten nasz kochany kraj... Zadłużenie rośnie z dnia na dzień... Szkoda nasze dzieci, wnuki i prawnuki będą tylko spłacać...
Antoni nas zbawi03.09.2022, 20:51
Antoni Antoni Antoni z Jabłonki. Skończ się farbować jak kameleon.
Smok03.09.2022, 20:44
Miny tych dzieci wokół mówią wszystko.
Farsa03.09.2022, 20:42
Kabareciarze?
Zenek03.09.2022, 20:39
Do wszystkich narzekających na pewno jak TW Oskar 8 jego popsprancy niemieccy wygrają, to na Podhalu będzie lepiej;nowa zakopianka, bon turystyczny,znowu sprzedana kolejka PKL,podwyższony wiek emerytalny, zniesienie podatku fla młodych fo 26 roku życia i tak można by wymieniać pis to nie moja bajka ale nie ma lepszej na obecne czasy przy tej opozysji niemiecko bolszewickiej!@@@
PiS ruina03.09.2022, 20:32
Imię jego - Balbina
Nazwisko jego - Kalkstein
Obrzydzony03.09.2022, 20:31
Zapamiętajcie te twarze. Jak się w końcu zmieni władza, zobaczycie ich jak wiwatują. Historia też ich będzie pamiętać że dołożyli rękę do niszczenia Ojczyzny w imię własnych interesów. Mam nadzieję, że Bóg istnieje.
pogonić PiS03.09.2022, 20:27
Dziękuje za foto
wielu działaczy PZPR
dzięki temu rozliczymy ich za zdradę Polski i Polaków i oddanie nas w rezim Ukrainy
Baba03.09.2022, 20:16
No to była posł anko atmosfera spokoju i rzeczowości we własnym gronie czyli we własnym sosie.Wy myślicie że wszyscy jak ten desant nie potrafią myśleć logicznie? I że nie ma węgla bo ci wstrętni Niemcy nie chcieli wypłacić reparacji? To naprawdę ciekawiło bardzo gorali, ale żeby aż posł anko przywożić tutaj wodza który resztkami sił próbuje być śmieszny. A już pytanie od publiczności powala, no i jak wam wierzyć? Pociesza mnie to że gonicie za własnym ogonem. Ale mimo wszystko posł anko :Sto lat sto lat... i jeszcze jeden i jeszcze raz...i tak do końca.
rolnik03.09.2022, 19:49
pastuszek!!! Jak był wójt Jamróz a był to sprawę ZEW u w Niedzicy na pewno poruszył to bardzo odważny wójt a mądry że szkoda gadać! Prezes Go wysłuchał i sprawa będzie załatwiona pozytywnie! Tak że możesz spać spokojnie.
Kudła03.09.2022, 19:45
Watycha to już całkiem się pogubił czy kest za PiS czy PO. Lis farbowany. A tak na sesjach rady nadawał na PiS i rząd. To wszystko jest nagrane
fbb103.09.2022, 19:39
60+ - elektorat tejże partyjki, która koncertowo wykiwała tych wszystkich, którzy pragnęli zmian po rządach PO.
zadowolona03.09.2022, 19:37
Od osoby urodzonej w czasie wojny słyszałam,że nigdy w Polsce tak dobrze nie było jak za PIS-u. Popytajcie wszyscy niezadowoleni i zadowoleni własnych rodziców, dziadków. Piękne domy w ogrodach, samochodów co najmniej 2, w domu komputer... Nie będę dalej wyliczać.Jedno czego brak to szacunku do chleba i innych wartości.
Bikos03.09.2022, 19:26
Jarosław mowi by węgla nie kupować..Mateusz to samo mówił w czerwcu przy cenie 1500 zł . Miał być tańczy a teraz kosztuje 3600. Dalej zwolennicy PiS dajcie się omamiac swoim guru...dla Was za głosowanie na nich powinniśmy być węgiel za 10000 zł dla nauczki.
K03.09.2022, 19:22
Precz z Platformą!
Wektor03.09.2022, 19:12
:D.
@@@03.09.2022, 19:09
Ten gośc jest totalnie odklejony od rzeczywistosci on juz chyba sam nie wierzy w to co mówi odleciał na maxa Wódz Narodu, Naczelnik ze starcza demencją który nie rozumie wspólczesnego swiata i nigdy juz go nie zrozumie juz mu nic nie pomoze,niech odejdzie maly człowiek i sie nie ośmiesza
Fefe03.09.2022, 19:01
Tak się staracie prezesie, że emerytom ustawia się kryteria do 14ki
Andrzejx4803.09.2022, 18:59
Zachowuje się jak pospolity szczur uciekając od obywateli wchodzi i tylnymi drzwiami i ucieka ze spotkań jak tchórz i przestępca
Baba03.09.2022, 18:46
No to jeszcze raz: Jarosławie Kaczyński jest pan groteskowy. W momencie gdy my staramy się przetrwać i prowadzić swoje firmy, płacić podatki i zusy pan bajdurzysz o reparacjach. Nikogo to nie obchodzi , nawet tych spadochroniarzy na sali.
wyborca03.09.2022, 18:46
Człowiek honoru i z czystym sumieniem spotyka się z każdym obywatelem bez względu na jego poglądy i opinie, ale do tego potrzebna jest odwaga, i dar przekonywanie oponentów do swoich racji.Taka wizyta oraz spotkanie z paroma wybrańcami to kpina ze swojej osobowości, oraz reszty społeczeństwa.Spotkanie z dwoma posłami oraz paroma wybrańcami, to ewidentnie widoczny objaw słabości, oraz bezradności rządzącej elity, względem ogółu społeczeństwa.Zarządzanie krajem wymyka się z rąk.
embargo na szarych ludzi na Polaków , apokalipsa03.09.2022, 18:46
skandal duże zarobki na składach opałowych groszek ponad 3700 za tonę. Budują sobie domki na wynajem za tą cenę ......
Robert03.09.2022, 18:26
Dlaczego protestujący mieli kartki w kolorach tęczy lgbt z napisem konstytucja? Czytali konstytucję? Przecież ona wyklucza osoby lgbt bo mówi wprost że małzeństwo to tylko związek kobiety i mężczyzny. Podziękujcie lewicy za tą konstytucję.
Magda03.09.2022, 18:24
Skad była ta publiczność? To nie sa nowotarżanie! Ponad połwa nieznanych osób!
Z BOKU03.09.2022, 17:59
,,Robimy wszystko by ten ból był jak ..." ? czy robimy wszystko ,aby pozyskać sobie wyborców w trudnej sytuacji kraju? Jesteśmy przed zimą i chłodem. Tona pelletu to cena 2700-3500. Ktoś kto zarabia ok 3500 ma wybór :albo kupi tonę pelletu i popadnie w długi bo nie zrealizuje płatności comiesięcznych , nie będzie miał z czego żyć więc by móc pracować przez miesiąc musi albo wziąć pożyczkę albo pójść na łaskę do życzliwych... CI WSZYSCY, KTÓRZY SZLACHETNIE BILI BRAWA I SKŁADALI KWIATY WODZOWI nie mają i nie czują problemów egzystencjalnych? Stać ich na wszystko? Sytuacja życiowa nie daje im się we znaki? Jako przedsiębiorcy mają się dobrze, rozwijają się?
Powiem WSTYD wspierać rząd, który niszczy od siedmiu lat wszystko z czego jako Polacy byliśmy dumni. Nie ma sensu rozwijać tematu. Klakierzy zawsze mieli swój interes do ogarnięcia, podobnie jak chciwość rządzących na rządzenie byleby nadal trwać przy pełnym paśniku.
Mam nadzieję ,że bieda i nędza przetrwania najbliższych miesięcy dotknie głównie tych, którzy tak chętnie przyklaskują oraz ochoczo potakują dzisiejszej władzy. Dobrze stałoby się aby odczuli na własnej skórze to, co z moim krajem zrobiono przez ostatnie lata wedle góralskiego porzekadła : ,,jak sie nie wywrócis, nie kopyrtnies ,to nie bedzies znoł jako to jest."
nowotarżanin03.09.2022, 17:58
trzeba było więcej Policji żeby sfrustrowany mały człowieczek czuł sie bezpiecznie z suwerenem
Piotr03.09.2022, 17:51
Oj Jaruś Jaruś a kolejne biliony od Białorusi i Ukrainy to gdzie .A Słowacja to co przecież wkroczyli do Polski w 39 razem z Niemcami . A Szwedzi to też powinni kilka bilionów. A Tatarzy to co. Począwszy od Mieszka oo kolei należą się buliony Szkoda że Jaruś pewnie nie doczekasz się krainy miodem płynącej i ja pewnie też A tak nawiasem to jaz dawno czas Jarusiu minął co do politycznej emerytury.
nowotarżanin03.09.2022, 17:51
to że spotkania są zamkniete to wina TUSKA boisz się ludzi malutki człowieczku
Baba03.09.2022, 17:36
Jarosławie Kaczyński,jesteś groteskowy.W momencie gdy my przedsiębiorcy staramy się przetrwać ostatnimi siłami ,ty bredzisz o reparacjach. Nikogo to nie obchodzi, nawet tych spadochroniarzy na sali bo oni nie wiedzą o co chodzi.
Broda03.09.2022, 17:30
Dokładnie usuwać miejscowych lizusów obecnej pseudo władzy z urzędów. Robią z ludźmi co chcą i jeszcze sie z tym obnoszą.
baciok@03.09.2022, 17:26
Czasy się zmieniają a klakiery zawsze w pierwszych rzędach
Dominik03.09.2022, 17:11
Wstyd dla miasta
antyPO03.09.2022, 17:11
Tak trzymać Panie prezesie, POtomkowie POstkomuny wyją ze złości, że kraj nie w ruinie, że ludzie w miarę żyją normalnie i że oddala się widmo przejęcia władzy, która by im przywróciła utracone korzyści.
Pi su ar03.09.2022, 16:56
Biedne dzieci, współczuję ich rodzicom że na to pozwolili...
ciekawski03.09.2022, 16:55
Wyrwane z kontekstu
" - Wspomagamy emerytów, ... Robimy bardzo dużo w tym kierunku, żeby ten ból był jak najmniejszy. Robimy to intensywnie." - Posłowie kaczyński, jak i paluch, głosując w sejmie przeciwko odwołaniu ze stanowiska premiera morawieckiego, pośrednio mają na rękach krew ponad 200 tysięcy ponadplanowych zgonów - za takie wspomaganie i łączenie się z rodzinami zmarłych w bólu, to my dziękujemy.
ot tak03.09.2022, 16:52
Prezes na odchodnym wręczał kazdemu wiaderko wengla
taka prawda03.09.2022, 16:49
Pis partia antypolska
Kaczynski vel Kolkstain do Rosji
ED03.09.2022, 16:44
IGORRR-tak na marginesie [gdyby nie ten PAN to byś zbierał szparagi i pisał po niemiecku
alan03.09.2022, 16:37
dzielnie walczą z problemami, które w większości sami stworzyli swoimi działaniami i zaniechaniami jak za PRL też walczyli
Taka prawda03.09.2022, 16:34
Ale ustawka, wazeliną jedzie na odległość. A co z elektrownią w Niedzicy? Czy tak jak gdzie indziej w Polsce była selekcja pytań? A co do odszkodowań od Niemców to co im zrobicie? Temat teraz znowu wypłynął bo wszystko zawalacie, nawet prostej ustawy o dodatku węglowym nie umiecie napisać. Z reparacjami będzie tak samo jak z wrakiem tupolewa, bo był potrzebny w kampanii wyborczej. Od kilku miesięcy niszczą nasze cmentarze wojskowe i AK na Białorusi i co odważniaki zrobiliście w tym temacie?
Maryna03.09.2022, 16:27
Przyjechał i pojedzie a połuchać trzeba czy komu pasuje czy nie grzeczności nigdy za wiele a myśleć swoje nikt mi nie zabroni.Kaźdemu zzacunek panu Kaczyńskiemu czy teź Tuskowi .
Wyrocznia03.09.2022, 16:22
Rzekłbym, że to zdrajca, ale mam pewne wątpliwości czy to Polak, czy neofita pewnego pochodzenia, wówczas sklasyfikowany byłby jako pasożyt i nie podlegałby określeniu zdrajcy, lecz wroga.
pastuszek03.09.2022, 16:17
Dla przypomnienia to handlarze Tuskowe chciały przechandlować ZEW Niedzica teraz koło ZEWu krąży Jacek Sasin ten pacjent też jest niebezpieczny.
la verité03.09.2022, 16:16
W nawale zarzutów o niegospodarność i złodziejstwo , pamiętajmy o głównych winach Kaczyńskiego i PiSu jak ;
- demontaż praworządności
- kolaboracja z Kościołem
- wprowadzenie paradyktatury ze wszystkimi jej destrukcyjnymi cechami
- skonfliktowanie Polski z Unią Europejską
- znaczne osłabienie pozycji Polski na arenie międzynarodowej
- homofobia , populizm i poglądowy ciemnogród
cicho ciemny03.09.2022, 16:13
Do igor2 Ty byś wolał żeby przyjechał jakiś gestapowiec albo kacap ruski... oni już tu byli, to nam dali chleba
Czytelnik03.09.2022, 16:11
J.K, prezes kłamców, oszustów i manipulatorów, sam mistrz w tych dziedzinach, mówiący o uczciwości i sprawiedliwości - znowu można Georga Orwella i jego "Rok 1984" nazwać proroctwem... niestety.
K203.09.2022, 16:09
Wyjątkowo niegodziwy człowiek, byle czym prędzej odszedł w zasłużonej niesławie.
Bigos03.09.2022, 16:08
Robimy wszystko aby oglupic naród i PIS utrzymał się przy władzy.
swok z brzyzka03.09.2022, 16:02
Boicie się wpuszczać ludzi na spotkanie? Boicie się niewygodnych pytań? Wyszło, by jak oszukujecie i rujnujecie kraj!
ośmiopalczasty03.09.2022, 15:35
Panie prezesie, kiedy Donald Tusk przestanie rujnować polską gospodarkę?
Igorrr03.09.2022, 15:32
Wstydziłby się przyjeżdżać, a miejscowe klakiery powinne być piętnowane.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl