04.10.2022, 11:12 | czytano: 6346

Kobieta, która rozbiła się samochodem, była nietrzeźwa

Fot. KP PSP w Zakopanem
Jak ustaliła zakopiańska policja, 27-letnia mieszkanka powiatu nowotarskiego, która wczoraj wieczorem rozbiła się samochodem w Bukowinie Tatrzańskiej, miała w chwili wypadku 1,7 promila alkoholu.
Samochód, który prowadziła, wypadł z drogi, przewrócił drewnianą budkę, w której handlowano oscypkami, skosił latarnię, wyłamał metalowe barierki na tarasie i uszkodził elewację domu mieszkalnego. Młodej kobiecie nic poważnego się nie stało. Jak podaje asp. szt. Roman Wieczorek z zakopiańskiej policji, badanie alkomatem wykazało, że kierująca miała 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, a za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem.
r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Barman22.10.2022, 20:18
Olcia a Ciebie tak to bardzo ciekawi??
Olcia11.10.2022, 08:48
Brawo Barmanko Łapsze Wyżne są dumne haha
Śpisok05.10.2022, 16:18
Do Majkel
Tak się składa że jestem z Łapsz Niżnych - dla Twojej informacji wieści szybko się roznoszą a informacja ta jest potwierdzona przez osobę która tamtędy przejeżdżała - samochodem jechała /.../ nie wiem o jakiej zawiści tu piszesz??? Osoba tak nawalona mająca prawie 2 promile jest potencjalnym zabójcą i już nie chodzi o nią tylko o innych uczestników ruchu drogowego. Nie ma wytłumaczenia dla takiego czynu i dane takich osób powinny być upubliczniane bo może wreszcie coś zaświta w takich nieodpowiedzialnych łbach - piłeś nie jedź i nie ma w tym żadnej jak już coś to spiskiej zawiści!
Majkel05.10.2022, 14:40
Śpisok a skąd wiesz jaka była prawda i kto tak naprawdę kierował autem , jesli nie wiesz to nie pisz głupot .. ta wasza góralska zawiść
Przyjaciel05.10.2022, 14:36
Zdzichu przecież ja oferuje transport w dwie strony do tych Katowic , a kogoś jeszcze bierzemy? Daj wkoncu na siebie namiar to dogadamy szczegóły
Cyc Malina05.10.2022, 14:31
@Nieznany, człowieku o czym ty piszesz, to my komentujący mamy się zastanowić zanim coś napiszemy w tym temacie? Mogła ona się zastanowić co robi, to my możemy zaszkodzić jej zdrowiu? Dobrze że akurat ona nie zaszkodziła (lub zabiła) zdrowiu komuś kto mógł się znajdować w tym miejscu akurat kiedy jaśnie księżniczka narąbana docinała swoja strzałą. Każdemu narąbanemu za kółkiem powinni takie kary rąbać aby musiał/a rypać na dwie zmiany aby spłacać karę/odszkodowanie, wtedy nie miałaby taka osoba czasu myśleć o chlaniu i jeździe. "Skąd wiecie jak to było naprawdę" co tu mamy wiedzieć, jechała narąbana i spowodował wypadek i tyle w temacie, nie ma głupiego tłumaczenia bo tego się po prostu nie da usprawiedliwić głupim, zdarzyło się, ma problemy, bo to bo tamto. Dalej mnie to dziwi że zawsze się ktoś znajduje kto broni takie patologiczne zachowanie i to dosłownie pod każdym takim tematem, zawsze znajduje się obrońca narąbanych mistrzów kierownicy.
Zdzichu05.10.2022, 12:18
Przyjacielu , ale ja niemam auta a niebieska strzała rozbita ??????????? Musimy czekać na wyklepanie
K.05.10.2022, 11:33
@Nieznany
Prowadząca pojazdem spowodowała wypadek prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu. Co tutaj można dodać lub podkręcić?
Trzeba było myśleć ZANIM odwaliła taki numer, teraz musi ponieść konsekwencje.
Przyjaciel04.10.2022, 23:19
Zdzichu daj namiary na siebie , chętnie pojedziemy do tych Katowic , plany dalej aktualne;) .. odezwij się
Nieznany04.10.2022, 22:51
A powiedzcie ludzie ,czy Wy nigdy nie popełniliście błędu ? Skąd wiecie jak to było naprawdę ? Ludzie lubią sobie dodawać to i owo... Poza tym jak ktoś nie był na miejscu zdarzenia to niech się nie wypowiada.
Policja i cała reszta (czyli dziennikarze) lubi podkręcać takie zdarzenia.
A czy Wy nigdy nie jechaliście pod wpływem ? Założę się że połowa tak.
Żal mi Was... Hejt tutaj nic nie pomoże a może zaszkodzić w zdrowiu psychicznym tej dziewczynie. Najpewniej ma teraz już takie konsekwencje, że jest to dla niej bardzo odczuwalne. Więc zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie. Najlepiej zlinczować kogoś... A samym nie być krystalicznym.
Zdzichu04.10.2022, 18:50
Zuzia Zuzia a mieliśmy jechać w sobotę Twoim autem na balange do Katowic i gdzie teraz pojeździmy
Śpisok04.10.2022, 12:38
Oj Z?. popisałaś się, wyszedł postrzelony charakter. Dobrze że nikt przez ciebie nie zginął. Zawsze lubiłaś być w centrum zainteresowania to teraz masz swoje 5 minut sławy (niechlubnej)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl