24.10.2022, 12:45 | czytano: 3933

Zakopane sparaliżowane. Wprowadzono ruch wahadłowy na wjeździe (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński
Na ul. Jana Kasprowicza drogowcy rozpoczęli prace drogowe i wprowadzili ruch wahadłowy. Kierowcy próbujący wjechać i wyjechać z Zakopanego utknęli w ogromnych korkach.
Ulice Nowotarska, Chramcówki i Jana Kasprowicza stanęły w gigantycznych korkach. Wszystko przez prace drogowe, które rozpoczęły się na wjeździe do Zakopanego. Trwający od kilku miesięcy remont ul. Jana Kasprowicza, która jest główną drogą wjazdową do Zakopanego od strony Nowego Targu zmierzają ku końcowi. Drogowcy rozpoczęli prace związane z położeniem nowej nawierzchni jezdni.
Na ul. Jana Kasprowicza od ronda do skrzyżowania z ul. Szpitalną wprowadzono ruch wahadłowy. Drogowcy na jednym z pasów jezdni ułożyli siatkę, która jest teraz zatapiana. Wieczorem ma być układana pierwsza warstwa asfaltu.

Prace na drodze krajowej zbiegły się z pracami na mniejszych ulicach miejskich i zamknięciem ul. Szymony, gdzie również rozpoczęły się prace drogowe. To spotęgowało korki w mieście przez co kierowcy muszą odstać nawet kilkadziesiąt minut.

ms/
Może Cię zainteresować
komentarze
góral z krwi i kości24.10.2022, 22:41
Do górali z rodu Gąsieniców. Napisałaś prawdę, bo nic się nie robi w tym kierunku by wyprowadzi ruch z centrum miasta. Podobnie z betonowaniem miasta . Tu rządzą interesy i deweloperzy. Miejscowi górale nic nie mogą , deweloperzy wszystko .Grunty są do dziada pradziada , tylko nic nie wolno na nich zbudować. Deweloperzy mogą wszystko.A Burmistrz obiecywał wiele , ale już po pierwszej kadencji zapomniał co obiecał . Przypomni sobie przed kolejnymi wyborami i znowu będzie czarował.
Marucha24.10.2022, 16:30
Czyli dzisaj rozpoczęli zakończenie prac. A kiedy zakończą zakończenie prac?
góralka z rodu Gąsieniców- mojego głosu nie będzie24.10.2022, 14:31
Co to za sensacyjna wiadomość? Zakopane na co dzień jest w paraliżu a władza pod wodą Doruli specjalizuje się w organizacji sylwestrów wykładając ogromne pieniądze na własne reklamy , zamiast składać środki finansowe na przebudowę układu komunikacyjnego w świetle przybywających w postępie geometrycznym samochodów w tym zapyzaiałym grajdole . Już lata temu należało budować objazdy centrum miasta i dążyć do wyprowadzenia ruchu poza ulicę Nowotarską , Kościeliską. Na co czeka Dorula i jego "d...lizusy", Gluc i inni przefarbowani górale? Kazałbym im na chwilę, na kilka dni zamieszkać przy ulicy Skibówki , Krzeptówki , Kościeliskiej? Dobrze się siedzi poza tymi centrami, a rzekomo taki Dorula to krzewiciel kultury góralskiej bo się w kosulę i portki góralskie ubierze? Niech popatrzy jak wygląda zabudowa drewniana w na tych zabytkowych ulicach , jak wygląda Kościółek przy ul. Kościeliskiej i jego co niedawno odnawiana elewacja drewniana ??? Nie uwierzę ani jednemu słowu tego "górala" , który zwodzi mieszkańców , a dąży do zdławienia kultury regionalnej swoimi decyzjami , potem niech się dzieje co fce??
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl