03.11.2022, 17:00 | czytano: 5846

Ćwiczenia w tunelu. To ostatni sprawdzian przed otwarciem

Fot. Marcin Szkodziński
We wtorek 8 listopada w tunelu na odcinku S7 Naprawa – Skomielna Biała odbędą się ćwiczenia straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policji. To ostatni sprawdzian przed planowanym na połowę listopada otwarciem tunelu.
Budowa 2-kilometrowego tunelu na trasie nowej zakopianki dobiegła końca. Suska straż pożarna wydała pozytywne stanowisko w zakresie ochrony przeciwpożarowej dla tunelu pod Luboniem Małym. Ostateczną decyzję o oddaniu inwestycji do użytku ma podjąć Wojewoda Małopolski. W październiku goszczący na budowie prezydent Andrzej Duda powiedział, że inwestycja zostanie otwarta w pierwszej połowie listopada.
r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
gazda06.11.2022, 04:10
Ale skrzętne zawistne pacany ,zamiast chociaż trochę radości żle ,żle ,żle wybudują rondo żle ,wybudują przekop M.Wiś.. żle gazociąg żle cokolwiek żle najlepiej wszystkim inwestycjom nadać za patronów komunistów .
esbek05.11.2022, 20:28
~jarek jarek nie strasz bo się z.....sz
~dziadek i lepiej Ci po napisaniu takich bzdur? Coś więcej wiesz?
Połączą dwa odcinki fajnej drogi tunelem, których w Polsce jak na lekarstwo - niestety korków w skomielnej nie będzie, ale za to w Klikuszowej się wydłużą oraz w Myśleniacach i Krakowie - ale w większości komentarzy sama zawiść, masakra, dokąd My zmierzamy...
WioKary05.11.2022, 16:16
Czy każda oddawana do uzytku inwestycja musi mieć patrona?
Ile jeszcze mozna mieć tych rond,placyków i skwerów a teraz tuneli im. Kaczyńskich. W Nowym Targu jest miasteczko ruchu drogowego wybudowane dla dzieci-ma już patrona?
Tylu zacnych ludzi pochodziło z Podhala -dbajmy o lokalny patriotyzm.
Jeździłem "dobrowolnie" do Krakowa na miesięcznice smoleńskie i inne uroczystości związane z parą prezydencką to wystarczy. A teraz jeszcze ten tunel!
Tablica pamiątkowa będzie na ścianie?
pomyśl zanim coś chlapniesz04.11.2022, 17:41
@dziadek: faktycznie do lekarza. Pokaż która to z wykonanych w ostatnim okresie inwestycji przez obecną ekipę rządzących wymaga remontu? Jesteś faktycznie chory z nienawiści , bo tak cię opozycja uformowała, a myli ci się to z tym co wykonywali nieudacznicy Donalda , bo tam raz nie było inwestycji , a a po drugie faktycznie te "autostrad" mało ,że się po kilku latach sypią , to jeszcze pozbawiły wielu podwykonawców swoich firm , bo zbankrutowały? Nie pieprz więc głupstw!
klusk04.11.2022, 14:10
dziadek - idż do lekarza
jarek04.11.2022, 07:38
Aktualnie 14 milionów rocznie koszt utrzymania tunelu poczekajcie jak nie długo przejazd tunelem będzie płatny .
dziadek03.11.2022, 18:10
A w drugiej połowie grudnia będzie remont tunela
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl