07.01.2023, 16:30 | czytano: 4067

Ponad 70 osób podjęło wyzwanie. Trwa Winter Classic

NOWY TARG. Wyzwanie jakie rzucił pływakom Mateusz Cyrwus spotkało się z wielkim odzewem. Ponad 70 osób dołączyło do niego i przez 10 godzin pływa, a każdy pokonany przez każdego z uczestników basen to 4 zł wsparcia dla Martynki od jednego z partnerów Winter Classic.
O godzinie 17 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu rozpocznie się główna część imprezy, mecze, konkursy i loterie. Będzie też oczywiście tradycyjny mecz rozegrany między zawodnikami klubu Tauron Podhale Nowy Targ a reprezentacją Winter Classic.

Cały czas można też wesprzeć akcje Winter Classic i Martynkę dla której prowadzona jest zbiórka kupując dostępne online cegiełki. Można też wziąć udział licytacji prowadzonej w serwisie aukcje.podhale24.pl - na tą chwilę wylicytowano już ponad 2200 zł, ale aukcję trwały będą aż do godziny 20:30!
Wszystkie uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na pomoc Martynce.

Za kilka chwil na profilu Winter Classic na Facebooku rozpocznie się transmisja video dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli osobiście wziąć udzału w imprezie.

Więcej informacji o tegorocznym Winter Classic w dziale Co Gdzie Kiedy


wo/ fot. Maciej Gębacz
Może Cię zainteresować
komentarze
Pływak08.01.2023, 09:32
Szczytny pomysł. Szkoda że pływalnia nie przekazała części z biletu uczestników dla wsparcia celu wyzwania. Wszak to najdroższy basen w Polsce.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl