29.01.2023, 20:15 | czytano: 1958

Szczawnicki koncert noworoczny (zdjęcia)

Centrum Kultury Sportu i Promocji Szczawnicy
SZCZAWNICA. W Dworku Gościnnym zorganizowany został VI Szczawnicki Koncert Noworoczny. W tym roku zaproszono Orkiestrę Sinfonia Carpathia pod batutą Wojciecha Zwierniaka z solistami: Natalią Szczypułą, Moniką Wojciechowską, Michałem Gasz i Tomaszem Jaroszem.
Sinfonia Carpathia to młoda, dynamicznie rozwijająca się kameralna orkiestra. Zespół został założony w Nowym Sączu w 2018 roku przez skrzypka Bartosza Życzyńskiego.
Koncert Noworoczny był okazją do świetnej zabawy publiczności wraz z muzykami. Śpiew, gra na instrumentach zapewniły wiele emocji zebranej widowni, były chwile uśmiechów i radość jak również wzruszeń i zadumy.

Koncertu wysłuchali zaproszeni goście: Konsul Generalny Węgier w Krakowie - Dr Tibor Gerencsér wraz z małżonką, poseł Anna Paluch, senator Jan Hamerski wraz z małżonką, Honorowy Obywatel Szczawnicy Stefan Bielak wraz z małżonką, starosta Gminy Leśnica Jano Gondek wraz z małżonką, radny powiatowy Tomasz Hamerski, przedstawiciele organizacji pozarządowych, społecznych i kulturalnych, dyrektorzy szkół znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Szczawnica, kierownicy jednostek organizacyjnych, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica, Thermaleo i ich rodziny, przedsiębiorcy.

Organizator wydarzenia: Burmistrz Szczawnicy, współorganizatorzy: Rodzina Państwa Mańkowskich.

źródło: Centrum Kultury Sportu i Promocji Miasta i Gminy Szczawnica, op. s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
ciekawski29.01.2023, 20:44
Poseł Anna Paluch bez męża?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl