20.03.2023, 14:25 | czytano: 5199

33-latka przyłapana na kradzieżach w nowotarskich sklepach

Zdjęcie ilustracyjne / archiwum Podhale24
33-latka z Rabki-Zdroju kradła w sklepach na terenie Nowego Targu. Została ujęta przez pracowników i przekazana nowotarskim policjantom. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży na blisko 1,5 tysiąca złotych.
W piątek przed południem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu otrzymał zgłoszenie o ujęciu sprawczyni kradzieży w jednej z nowotarskich galerii handlowych. Na miejsce interwencji zostali skierowani policjanci prewencji, którzy w jednym ze sklepów odzieżowych zastali pracowników oraz 33-letnią mieszkankę Rabki-Zdroju. W rozmowie z ekspedientkami policjanci ustalili, że złodziejka oderwała klipsy zabezpieczające z upatrzonych kurtek i sukienek, po czym wyszła z butiku nie płacąc za towar. Ponadto, 33-latka miała przy sobie jeszcze buty, bluzkę i alkohol, które jak się okazało ukradła wcześniej w sklepikach obok. W skrytce w holu galerii schowała m.in. artykuły przemysłowe, kosmetyki i alkohol, które także ukradła, ale w sąsiedniej galerii handlowej. Wartość skradzionego towaru wyniosła blisko 1,5 tysiąca złotych.
Złodziejka została zatrzymana i przewieziona do nowotarskiej komendy. Następnego dnia, na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszała zarzut kradzieży z art. 278 §1 kk, za co grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat.

Źródło: KPP Nowy Targ, r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Górol20.03.2023, 17:32
Pokozać do wiadomości zeby siy jyj syćka wystrzegali zeby inni co to siy robić nie kce mieli przestroge .
spostrzegawczy20.03.2023, 15:57
Bicyskiem po gołej d... i wystawić w jakiejś klatce, żeby wszyscy złodziejkę widzieli!
Szakal20.03.2023, 15:16
Wprowadzenie kalifatu rozwiązałoby problem ze złodziejami.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl