20.06.2023, 08:49 | czytano: 2759

Skarga na remont drogi w Brzegach. "Dlaczego nie ma żadnej informacji?"

Fot. Monika Para-Miśkowiec
Nasz czytelnik skarży się na remont drogi w Brzegach. Narzeka na brak informacji ze strony gminy oraz chaos komunikacyjny wśród busów.
W Brzegach w gminie Bukowina Tatrzańska trwa remont drogi gminnej. W Jurgowie oraz od strony Bukowiny Tatrzańskiej są znaki informujące o zamknięciu drogi przez Brzegi w godzinach od 7.30 do 19.00. Więcej o remoncie pisaliśmy tutaj:
”Zamknięta droga przez Brzegi. Sołtys mówi, co z kanalizacją


Oto list, który przysłał do nas czytelnik portalu Podhale24:

„Remont ruszył już dawno, wiele dni temu zerwano starą nawierzchnię, wożono żwir (także na drogę w stronę przysiółka Rynias), pracował tam ciężki sprzęt , a obecnie droga jest całkowicie zamknięta dla ruchu.
(...) Nie wiadomo też jak długo ten remont potrwa, a gmina Bukowina Tatrzańska ma obowiązek przecież informować o takich rzeczach.

Wczoraj (15 czerwca – red.) kierowcy busów powiatowych jeździli jak szaleni - nie mogąc się wyrobić z czasem. Jest to linia Czarna Góra - Zakopane przez Brzegi, Jurgów. W tej chwili pasażerowie muszą ustawiać się do wsiadania na zupełnie innych przystankach - dlaczego nie ma w tej kwestii żadnej informacji? Także wczoraj bus relacji Zakopane - Czarna Góra odjechał z półgodzinnym opóźnieniem i dopiero po interwencji jednej z pasażerek. Bus z godz. 16.25 odjechał o 16.52, co ciekawe, za nim podstawił się drugi bus na Brzegi z godz. 16.55. Także w tym samym czasie niemalże startowały dwa busy. Oczywiście - zero informacji, a jedynie znaki zakazu wjazdu ustawione są prawidłowo na Bukowinie, nie ma żadnej wzmianki na stronie Urzędu Gminy Bukowina Tatrzańska.

Coś jest naprawdę nie halo z tym urzędem, bo widzę, że o remontach w innych gminach informacje wpływają na bieżąco i to się chwali, tak powinno być, a tu taki chaos. (...) Dlaczego nie ma żadnej, ale to żadnej informacji w tak ważnej sprawie?” - pyta czytelnik. 
mp/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl