25.06.2023, 12:26 | czytano: 1301

Rabkoland świętuje początek wakacji i urodziny Owieczek Irenek

zdj. Rabkoland
W związku z sobotnią deszczową aurą - przedłużone zostanie świętowanie Urodzin Owieczek Irenek i przywitania wakacji - na cały weekend.
Na dziś organizatorzy zapowiadają m. in. animacje taneczne, zabawy plastyczne i upominki.

W Rabkolandzie wczoraj rozpoczęło się "powitanie sezonu wakacyjnego", połączone z "urodzinami Owieczek Irenek."

- Nasi wspaniali bohaterowie dopiero się rozkręcają i przygotowują na lato wiele wyjątkowych wydarzeń. Sobotni dzień przyniósł trochę deszczu, ale także mnóstwo atrakcji, które w sercach najmłodszych gości pozostaną na długo - zapewnia Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

Na terenie kompleksu zorganizowane prawdziwe „show” i masę zabaw towarzyszących. Puszczano bańki mydlane i układano wielkie puzzle. Owieczkom Irenkom odśpiewano gromkie "Sto lat" i raczono się słodkim poczęstunkiem.


Sobota upłynęła pod znakiem animacji tanecznych, zajęć plastycznych, czy tworzenia irenkowych czapeczek urodzinowych. Dodatkowo każda osoba miała okazję wykonać swój własny urodzinowy balon. Pogoda nie pozwoliła na paradę Teatru Lufcik na Korbkę, jednak co się odwlecze, to nie uciecze - aktorzy już planują przyjazd do Rabkolandu w innym terminie.
Wakacyjno-urodzinowa impreza została przedłużona na niedzielę. Obowiązują wszystkie promocje, również te dotyczące wejściówek.


W trakcie całego weekendu goście mogą skorzystać z blisko 50 atrakcji oraz 6 punktów gastronomicznych w 6 strefach tematycznych. Do końca sezonu Rabkoland otwarty będzie przez 7 dni w tygodniu.

mat. prasowy, opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl