03.09.2023, 13:58 | czytano: 2833

Trwa głosowanie na Turystyczne Skarby Małopolski. Na liście są też propozycje z Podhala

arch. Podhale24
"Miejsce z klimatem", "Najciekawszy szlak turystyczny", "Dzieje się", "Unikatowa atrakcja turystyczna", "Sielskie klimaty", "W gościnie" - w tych kategoriach oceniane są oferty i produkty turystyczne województwa. Na najlepsze z nich głosować można do 10 września na stronie visitmalopolska.pl
W kategorii Miejsce z klimatem - znalazła się gmina Zawoja, Miasto i Gmina Czarny Dunajec, Gmina Łapsze Niżne - Północna Brama Spisza, Jordanów, Miasto Nowy Targ, oraz Rabka -Zdrój.
W kategorii Dzieje się - głos można oddać na nowotarski Bieg Podhalański im. Jana Pawła II i Babiogórską Jesień.

Najciekawszy szlak turystyczny to do wyboru z naszego regionu: Babia Góra Trails, Małe Pieniny, a także Pieszo i na rowerze po torfowiskach Kotliny Orawsko-Nowotarskiej.

Sielskie klimaty reprezentuje Sielska Dolina w Pieninach, a Unikatowa atrakcja turystyczna to m. in. Centrum Przyrodniczo-Edukacyjne Brama w Gorce, Czarna Góra Koziniec-Ski, Wieża widokowa w Jordanowie, Dom Ludowy w Bukowinie Tatrzańskiej, Jaskinia Zimna Dziura, zabytkowy kościół św. Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim oraz Park Rozrywki Rabkoland,

Kategoria "W gościnie" to oferty kulinarne. Tu znalazły się restauracje U Borzanka w Nowym Targu, Food Makerzy z Kluszkowiec, Och z Ochotnicy Dolnej.
Szczegóły głosowania tutaj.

s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl