25.09.2023, 08:18 | czytano: 5647

Duże zmiany w kursowaniu linii MZK na terenie Nowego Targu. Wszystko przez zamknięty most

Arch. Podhale24.pl
We wtorek, w związku z planowanym remontem, zamknięty zostanie most na ul. Kościuszki. Na czas prowadzonych prac Miejski Zakład Komunikacji w Nowym Targu wprowadził zmiany w kursowaniu autobusów.
Linia nr 6 Szpital - Szaflarska i 10 Szpital - Zaskale wjeżdża na przystanek Rondo Ks. Tischnera, a następnie zawraca na rondzie jedzie ulicą Kowaniec na ulicę Legionów Józefa Piłsudskiego i ul. Waksmundzką do Rynku - trasa powrotna Rynek - Waksmundzka - Legionów Józefa Piłsudskiego - Kowaniec, wjeżdża na przystanek Rondo Ks. Tischnera, a następnie zawraca na rondzie jedzie na ulicę Szpitalną do szpitala.
Linia nr 2 Ludźmierz - Kowaniec, linia nr 4 Szaflarska - Kowaniec p. Kokoszków i Linia nr 8 ; Rynek - Waksmundzka - Legionów Józefa Piłsudskiego - rondo Pileckiego - Kowaniec do pętli linia nr 2/ Kokoszków- Zielona linia nr 4/8.

Linia nr 9 Szaflarska - Grel i Linia nr 11 Rynek - Buflak Rynek - Waksmundzka - Legionów Józefa Piłsudskiego - Kowaniec - Rondo Ks. Tischnera - Świętej Anny, dalej zgodnie z przebiegiem linii.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
ciekawski25.09.2023, 22:17
Czy aby most na ul. Kościuszki nie jest w gestii Starostwa Powiatowego ?
wkurzony kierowca25.09.2023, 19:53
Dzieją się bardzo dziwne rzeczy: nowa obwodnica z NT do Harklowej gotowa a korek na drodze 969 4 km bo w Ostrowsku ruch wahadłowy z powodu remontu tej drogi
z tąd25.09.2023, 16:47
Zdjęcie autobusu z przed dwóch dekad.Most ma ponad osiemdziesiąt lat.A cosik wyjdzie?Konstrukcja nie wytrzyma tego natężenia ruchu codziennie? Konserwator,zabytek. Wahadełko jak W Białym Dunajcu,Dębnie.Światełka.I jeszcze tłumy pieszych codziennie.Oby nie.Fajny ,solidny mostek jak mało gdzie.
Broda25.09.2023, 12:46
Ten most już dawno temu powinien być zrobiony. Co do tej pory robiły pseudo władze? Nagle się obudzili
dozorca25.09.2023, 09:40
Partyzant Urząd jest z Ciebie na pewno dumny. Remont mostu potrzebny ale jak nie dotrzymają terminów to zastępca Szefa powinien zostać przeniesiony z ciepłego biura z Krzywej na przystanek pod Park&Ride
Partyzant25.09.2023, 08:41
Ludzie, jakbyście byli prawdziwymi posiadaczami praw jazdy a nie zwykłymi przeciętnymi kierowcami, to żaden nie miałby problemów z pokonaniem mostu. Narzekają tylko niedzielni kierowcy, bo kumaci wiedzą, że trzeba trzymać się tylko kraicka i czlowiek przejedzie bez njmniejszego problemu. Remontują? Dobrze, że remontują, bo to świadczy, że coś robią, za poprzedniej władzy nie przypominam sobie, aby most był remontowany. Gdyby nic się nie działo, to byście narzekali, że nie remontują.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl