15.11.2023, 14:13 | czytano: 3104

Nowy most w Zakopanem niemal gotowy (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński
Stary most łączący szkołę budowlaną z ul. Kasprusie został rozebrany. Tuż obok pojawiła się nowa konstrukcja.
Metalowo-drewniany mostek przy ul. Kasprusie w Zakopanem przeszedł do historii. Nieco powyżej dawnej konstrukcji powstał nowy most. Konstrukcja jest już niemal ukończona. Położona została ostatnia warstwa asfaltu i zakończył się montaż barierek. Pracownikom budowy zostały tylko prace porządkowe przy nowej konstrukcji.
Cała inwestycja kosztowała 1,45 mln zł.

Betonowa konstrukcja ma zapewnić odpowiednią nośność przeprawy, co otwiera Starostwu Powiatowemu w Zakopanem możliwość remontu w Zespole Szkół Budowlanych im. dra Władysława Matlakowskiego w Zakopanem.

ms/
Może Cię zainteresować
komentarze
cyk myk i jest wjazd deweloperom udostępniony16.11.2023, 21:47
Deweloperzy już tuptają w miejscu w oczekiwaniu na otwarcie mostu , bo wreszcie burmistrz będzie mógł wydać zezwolenia na wejście w ten dotychczas niedostępny teren z powodu braku możliwości wjazdu ciężkim sprzętem . Zyk myk i już wjazd się odblokował dzięki pretekstowi ,że szkoła budowlana będzie remontowana. I już wszystko O.K.
coś nieprawdopodobnego wprost16.11.2023, 10:50
Hulaj duszo - piekła nie ma ! Zobaczymy do czego dojdzie burmistrz i jego klika, nie boję się powiedzieć. Z niczym i z nikim ta banda się nie liczy . To gorsza ekipa jak ta komuna była . Coś nieprawdopodobnego , w głowach się im poprzewracało , a mieli ... służyć ludziom , społeczeństwu .
na kredyt chyba15.11.2023, 18:56
Rakiej obłudy jakiej dopuszczają się władze samorządowe Zakopanego , a zwłaszcza burmistrz i starosta , to dawno tu nie było .
szalunek15.11.2023, 16:34
"co otwiera Starostwu Powiatowemu w Zakopanem możliwość remontu w Zespole Szkół Budowlanych im. dra Władysława Matlakowskiego w Zakopanem."

Otwiera również nowe możliwości deweloperom. Ale o tym cicho sza.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl