09.01.2024, 19:16 | czytano: 3070

Wielka inwestycja kanalizacyjna

Jedną z najważniejszych tegorocznych inwestycji w gminie Lipnica Wielka będzie rozbudowa kanalizacji sanitarnej wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków.
- Jesteśmy po częściowym wykonaniu rozbudowy tej sieci oraz po ostatnich konsultacjach przy projekcie modernizacji oczyszczalni ścieków - informuje wójt Mateusz Lichosyt. Wartość inwestycji to 12,7 mln zł.
- Na Grapie, tutaj już przyłącz jest gotowy. Można się do tej kanalizacji – Drodzy Państwo, Ci, którzy oczywiście mieszkają na Grapie i U Skoczków przyłączyć, tylko tutaj bardzo proszę o to, by chęć przyłączenia się do sieci kanalizacyjnej zgłosić do nas. Po prostu trzeba zrobić stosowne dokumenty. I bardzo proszę o to, by każdy kto jest zainteresowany, zgłosił się do urzędu, dowie się, jakie dokumenty trzeba przygotować i wtedy będzie wszystko w porządku. Chcielibyśmy uniknąć tego, przeprowadzać kontrole nielegalnych przyłączy. I zwracam się tutaj do wszystkich właśnie, którzy mają chęć przyłączenia się, którzy mają możliwość przede wszystkim, bo po to to jest robione by się przyłączyć do sieci kanalizacyjnej - powiedział w Radiu Alex wójt.

r/ UG Lipnica Wielka
Może Cię zainteresować
komentarze
Do mieszkaniec10.01.2024, 23:40
Takie inwestycje zdaje się muszą być organizowane zgodnie z prawem o zamówieniach publicznych a z tego co widać gmina takie organizuje więc takę komentarze jak piszesz są naprawdę na siłę i zbyteczne
Mieszkaniec10.01.2024, 13:02
Brawo Lipnica, tylko żeby znowu większości tych inwestycji nie dostał kuzyn wójta
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl