31.01.2024, 08:53 | czytano: 4669

"Pracowałam solidnie i dużo". Wójt ogłosiła start w wyborach z poparciem PiS

Anita Żegleń. Fot. Mateusz Łacek / UG Poronin
Anita Żegleń poinformowała, że będzie ponownie ubiegać się o stanowisko wójta gminy Poronin. Wystartuje z komitetu „Tatrzańskie Przymierze” z poparciem Prawa i Sprawiedliwości. - Pojutrze zaprezentuję i omówię nasze hasło wyborcze, a w poniedziałek 5 lutego podzielę się z Państwem założeniami mojego programu wyborczego - przekazała.
Wójt przekonuje, że mimo wielu przeciwności (wojna na Ukrainie, pandemia), udało się w gminie wiele zrobić. - Tak, jak obiecałam – pracowałam solidnie i dużo, uczyłam się, naprawiałam błędy i dbałam, żebyśmy konsolidowali naszą społeczność i pomnażali nasz potencjał - mówi.
Skąd decyzja o kandydowaniu? - Jest jeszcze u nas tyle rzeczy do zrobienia … a ja determinację i chęć pracy mam tę samą jak pięć lat temu, ale wiedzy i doświadczenia – znacznie więcej - dodaje.

- Wraz z radnymi obecnej kadencji w ostatnim czasie otworzyliśmy wiele projektów i płaszczyzn pod kolejne inwestycje. Zrodziło się wiele pomysłów i możliwości na dalszy rozwój gminy. Rozpoczynamy budowę budynku wielofunkcyjnego w centrum Poronina. Pozyskaliśmy środki i ogłaszamy właśnie kilka przetargów – m.in. na modernizację stadionu w Poroninie, na budowę publicznego przedszkola, na przepompownię wody na Jesionkówce, na nową infrastrukturę wodociągową. Zaplanowaliśmy ponad 8 mln zł na budowę chodników oraz przystanków w całej gminie w ramach środków z Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. W ostatnich dniach złożyliśmy kilka projektów o dofinansowanie inwestycji ze środków krajowych i unijnych - przekonuje.

Anita Żegleń zapowiedziała, że w najbliższych dniach przedstawi kandydatów na radnych swojego komitetu. Będą wśród nich doświadczeni samorządowcy oraz "nowe twarze".

oprac. r/ Anita Żegleń / Facebook
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
mirek24.02.2024, 18:36
gnać na cztery wiatry ukrytego pisiora
Z ne01.02.2024, 16:21
Proponuję przeprowadzić audyt,rozliczyć apozniej zobaczymy żeby nie było jak w Pisie
ol01.02.2024, 14:15
Stawiam na Konfederację,wiem,że nie sprzeda nas Brukseli.Zapomnijcie o koalicji 13 grudnia,to przechrzty .
JJ01.02.2024, 09:41
W świetle nieprawdopodobnej nieuczciwości i złodziejstwa PiS które dopiero zaczyna być ujawniane i idzie w miliardy, powinno być dyskwalifikujące dla każdego kandydata ze wsparciem PiS.
Zbooj01.02.2024, 09:21
Wójt mam słuchać głosu mieszkańców a nie PiS-u, KO, PSL i innej "sekty" politycznej!
Magda01.02.2024, 07:54
A poszła stąd! Fuj
GlobalHawk01.02.2024, 00:57
Pani Wójt,
Czy nadal panowie w mundurkach będą przedstawiać ofertę handlową firmy hydraulicznej jako jedyna najlepsza i bezproblemowa dla mieszkańca gminy ?
Czy panie nadal będą informować i wskazywać firmę hydrauliczną jako jedyna i bezproblemowa po wykonaniu przydomowej oczyszczalni ścieków ??
Czy za pani dalszych rządów na mandatach i prośbach do UG o opnie dotyczącą możliwości montażu przydomowej oczyszczalni ścieków będą widnieć nabijane przez panów w mi drukach pieczątki danej firmy ??
Niebawem newsy i filmy w tej sprawie
Łysy trzymaj się mocno
duch Lenina znad potoka31.01.2024, 11:55
"Jest jeszcze u nas tyle rzeczy do zrobienia ? "
Prawda, zostało bardzo dużo do zrobienia i jeszcze przybyło :-)

"a ja determinację i chęć pracy mam tę samą jak pięć lat temu, ale wiedzy i doświadczenia ? znacznie więcej - dodaje."
Prawda, szczególnie dużo wiedzy i doświadczenia w organizacji politycznych pisoskich spędów wyborczych w pandemii. Bezcenne!
mieszkaniec Poronina31.01.2024, 09:59
kto sie naraził Pani Wojt ze beda nowe twarze
Polak - katolik31.01.2024, 09:47
Pani Wójt to w sumie jest całkiem ok, ale niech nas dobry Bóg broni od Tego obłudnego PiSu....
w31.01.2024, 09:38
kiedy chodnik w Bustryku ? czy najpierw musi dojść do jakiejś tragedii ?
wyborca31.01.2024, 09:28
Pani Wójt już nie pamięta że ostatnio startowała z PiSu, płaszczyła się przed PiSowcami. A teraz ucieka z tonącego okrętu do jakiegoś Przymierza. Nieładnie tak zmieniać poglądy. Ech szkoda słów
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl